Śląsk II – Ostróda 0:0 (koniec) | Lech II P. – Garbarnia 1:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – KKS 1:0 (koniec)
Ruch – Stal Rz. 0:0 (koniec)
Ruch Chorzów
0:0 (0:0)
Stal Rzeszów
Niedziela 03.10.2021, 14:45 • Stadion Miejski, Chorzów • 2. Liga • 11. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:45.

Protokół meczowy:

Ruch Chorzów:
    Bielecki – Kasolik, Nawrocki, Kulejewski – Wójtowicz, Neugebauer, Mokrzycki, Szkatuła – Foszmańczyk, Janoszka – Szczepan
    Rezerwowi:
    Styrczula – Dyr, Biskup, Wyroba, Kowalski, Będzieszak, Siwek, Żagiel, Kwaśniewski.

Stal Rzeszów:
    Kaczorowski – Marczuk, Wrona, Góra, Głowacki, Wolski, Poczobut, Danielewicz, Michalik, Małecki, Prokić
    Rezerwowi:
    Stępniowski – Mustafaev, Kuc, Kotwica, Szczypek, Olejarka, Sławek, Maciejewski, Snopczyński.

1

3
    Nieźle rozpoczęli miejscowi, chcąc narzucić swój styl gry.

4
    Niecelnie z dystansu uderzał jeden z zawodników Ruchu.

6
    Chorzowianie od wrzutu z autu na połowie rywali.

7
    Pewna interwencja Kaczorowskiego po strzale Szczepana.

9
    Nieprzepisowe zagranie Mokrzyckiego i arbiter dyktuje rzut wolny dla gości.

11
    Korner dla miejscowych.

14
    Nieco dłużej utrzymują się teraz przy piłce na połowie rywali rzeszowianie.

15
    Obecnie w środku pola w posiadaniu futbolówki znajdują się chorzowianie.

16
    Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

17
    Faul Nawrockiego na Danielewiczu podczas walki o górną piłkę.

20
    Mokrczycki spudłował z większej odległości.

23
    Skutecznie powstrzymali jednego z rywali defensorzy drużyny gości.

24
    Taktyczne przewinienie Wrony i arbiter słusznie sięga po kartkę.

25
    Chwila przerwy związana z urazem Szkatuły.

27
    Udanie w defensywie przyjezdni.

28
    Skutecznie powstrzymany szarżujący Foszmańczyk.

31
    Pół godziny gry w Chorzowie za nami. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

33
    Ruszyli do przodu rzeszowianie, ale nie musiał interweniował Bielecki.

36
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Kasolik, na boisku pojawia się Dyr.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczepan (Ruch Chorzów).

40
    Znakomita interwencja Bieleckiego w sytuacji sam na sam z rywalem!

45
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+2

Do przerwy bez goli w Chorzowie! Miejmy nadzieję, że po zmianie stron skuteczność będzie lepsza. Zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

48
    Błyskawicznie stworzyli sobie okazję strzelecką goście, ale fenomenalnie interweniował Bielecki!

53
    Mokrzycki faulowany na połowie rywali.

55
    Zbyt lekki strzał Janoszki i nie dał się zaskoczyć Kaczorowski.

59
    Na własnej połowie boiska utrzymują się przy piłce zawodnicy Stali.

60
    Przyblokowany na skrzydle Szczepan. Rzut rożny dla Ruchu.

61
    Pewnie oddalają zagrożenie rzeszowianie.

63
    Nieudane wykończenie akcji przez gości i z piątego metra wznowi grę Bielecki.

65
    Perfekcyjne, czyste wejście Nawrockiego we własnym polu karnym.

67
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

69
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Żagiel.
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Szkatuła, na boisku pojawia się Kowalski.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca spotkania. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

72
    Nieskutecznie w ofensywie przyjezdni.

73
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce miejscowi.

74
    Rzut wolny w środku pola dla Stali.

77
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Olejarka.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Maciejewski.

79
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Wójtowicz, na boisku pojawia się Będzieszak.
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Mokrzycki, na boisku pojawia się Wyroba.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Obecnie w natarciu Stal.

82
    Skutecznie ustawiają się teraz w defensywie chorzowianie.

84
    Na własnej połowie faulowany Będzieszak i arbiter przerywa akcję przyjezdnych.

86
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Prokić, na boisku pojawia się Sławek.

87
    Na spalonym złapany jeden z zawodników Stali.

89
    Rzut wolny dla Stali bardzo blisko pola karnego rywali. Może być groźnie pod bramką Ruchu!