Belgia – Francja | 2:3 (koniec) |
Polska – Niemcy | 0:0 (koniec) |
Łotwa – San Marino | 2:0 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Macedonia Płn. | 1:1 (koniec) | | | Armenia – Serbia | 1:4 (koniec) |
Niemcy – Izrael | 3:2 (koniec) | | | Kosowo – Czechy | 0:1 (koniec) | | | Albania – Andora | 2:0 (koniec) |
Szkocja – Dania | 0:1 (koniec) | | | Słowenia – Anglia | 2:2 (koniec) | | | Portugalia – Liechtenstein | 11:0 (koniec) |
finał
Wyspy Owcze
1:1
(1:0)
Macedonia Północna
84
|
Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Adem Ali, na boisku pojawia się Tomče Grozdanovski.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Adrian Hajdari, na boisku pojawia się David Toševski.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Amel Rustemovski, na boisku pojawia się Luka Stankovski.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Noah Mneney, na boisku pojawia się Gullbrandur Øregaard.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Símun Sólheim, na boisku pojawia się Áki Samuelsen.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Wyspy Owcze: z boiska schodzi Jonn Johannesen, na boisku pojawia się Steffan Løkin.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Besnik Ferati, na boisku pojawia się Dimitar Todorovski.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Macedonia: z boiska schodzi Luka Trajkoski, na boisku pojawia się Metodi Maksimov.
|
Gole:
8. Johansen – 55. Gjorgjievski
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 1:2. Foule: 15:17.
Sędziowie: Karakó – Albert, Vigh-Tarsonyi (HUN)
Widownia:
Kartki: 23. Mneney (FAO), 88. Johansen (FAO) – 13. Ali (MAK), 27. Ferati (MAK), 90+3. Antovski (MAK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 1:7. Rzuty rożne: 2:4. Spalone: 1:2. Foule: 15:17.
Wyspy Owcze:
Mørk – Johansen, Petersen, Edmundsson, Skipanes – Giessing, Mneney (67. Øregaard), Ha. Sørensen, Sólheim (67. Samuelsen) – Radosavlevic (C), J. Johannesen (46. Løkin).
Zmiany: Nilsson – Jensen, Á. Johannesen, He. Sørensen, Løkin, Samuelsen, Jonhardsson, Øregaard, Skála.
Trener:
Macedonia Północna: Denkovski – Hajdari (72. Toševski), Manev, Mladenovski, Antovski – Voša, Ferati (46. Todorovski), Ali (84. Grozdanovski), Trajkoski (46. Maksimov) – Gjorgjievski (C), Rustemovski (72. Stankovski).
Zmiany: Alčevski – Gjurkovski, Šeji, Todorovski, SKenderi, Stankovski, Maksimov, Grozdanovski, Toševski.
Trener:
Zmiany: Nilsson – Jensen, Á. Johannesen, He. Sørensen, Løkin, Samuelsen, Jonhardsson, Øregaard, Skála.
Trener:
Macedonia Północna: Denkovski – Hajdari (72. Toševski), Manev, Mladenovski, Antovski – Voša, Ferati (46. Todorovski), Ali (84. Grozdanovski), Trajkoski (46. Maksimov) – Gjorgjievski (C), Rustemovski (72. Stankovski).
Zmiany: Alčevski – Gjurkovski, Šeji, Todorovski, SKenderi, Stankovski, Maksimov, Grozdanovski, Toševski.
Trener:
Sędziowie: Karakó – Albert, Vigh-Tarsonyi (HUN)
Widownia: