Belgia – Francja | 2:3 (koniec) |
Polska – Niemcy | 0:0 (koniec) |
Łotwa – San Marino | 2:0 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Macedonia Płn. | 1:1 (koniec) | | | Armenia – Serbia | 1:4 (koniec) |
Niemcy – Izrael | 3:2 (koniec) | | | Kosowo – Czechy | 0:1 (koniec) | | | Albania – Andora | 2:0 (koniec) |
Szkocja – Dania | 0:1 (koniec) | | | Słowenia – Anglia | 2:2 (koniec) | | | Portugalia – Liechtenstein | 11:0 (koniec) |
finał
Albania
2:0
(1:0)
Andora
90+3
|
Zmiana w drużynie Albania: z boiska schodzi Celhaka, na boisku pojawia się Vangjeli.
|
|
85
|
Zmiana w drużynie Andora: z boiska schodzi Müller, na boisku pojawia się Herjemine.
|
|
85
|
Zmiana w drużynie Andora: z boiska schodzi Ines, na boisku pojawia się Bardina.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Albania: z boiska schodzi Dobra, na boisku pojawia się Peposhi.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie Andora: z boiska schodzi Guerrero, na boisku pojawia się Mateos.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Andora: z boiska schodzi Garcia, na boisku pojawia się Ferreira.
|
|
56
|
Zmiana w drużynie Albania: z boiska schodzi Karrica, na boisku pojawia się Prengaj.
|
|
56
|
Zmiana w drużynie Albania: z boiska schodzi Cara, na boisku pojawia się Nikqi.
|
Gole:
36. Muci, 90+1. Muci
Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 8:0. Spalone: 2:2. Foule: 4:9.
Sędziowie: A. Troleis – A. Christiansen, J. Marni Johannesen (všichni FRO)
Widownia:
Kartki: 31. Ndrecka (ALB)
Spudłowany karny!: 70. Muci (ALB), bramkarz Gimenez obronił
Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
Strzały celne: 9:1. Strzały niecelne: 9:1. Rzuty rożne: 8:0. Spalone: 2:2. Foule: 4:9.
Albania:
Tafas – Marku, Selmani, Pellumbi (C), Ndrecka – Dobra (80. Peposhi), Asllani, Karrica (56. Prengaj) – Celhaka (90+3. Vangjeli), Muci, Cara (56. Nikqi).
Zmiany: Laroshi – Preka, Lakti, Nikqi, Gjini, Goga, Vangjeli, Peposhi, Prengaj.
Trener:
Andora: Gimenez – Guerrero (73. Mateos), Vales (C), Trave, Ines (85. Bardina) – Pubill, Izquierdo, Müller (85. Herjemine), Planes – Ubach, Garcia (62. Ferreira).
Zmiany: Pascual – Herjemine, Torra, Llorens, Carvalho, Bardina, Mateos, Ferreira.
Trener:
Zmiany: Laroshi – Preka, Lakti, Nikqi, Gjini, Goga, Vangjeli, Peposhi, Prengaj.
Trener:
Andora: Gimenez – Guerrero (73. Mateos), Vales (C), Trave, Ines (85. Bardina) – Pubill, Izquierdo, Müller (85. Herjemine), Planes – Ubach, Garcia (62. Ferreira).
Zmiany: Pascual – Herjemine, Torra, Llorens, Carvalho, Bardina, Mateos, Ferreira.
Trener:
Sędziowie: A. Troleis – A. Christiansen, J. Marni Johannesen (všichni FRO)
Widownia: