Jastrzębski – Stal | 3:0 (koniec) | | | Projekt – Cuprum | 3:1 (koniec) |
Rysice – ŁKS | 3:2 (koniec) |
finał
Projekt Warszawa
|
3 |
18 | 25 | 25 | 31 | ||
KGHM Cuprum Lubin
|
1 |
25 | 17 | 17 | 29 |
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu!
(22:54:01)
|
||
Zarejestruj się w STS i oglądaj transmisje meczów siatkówki za darmo.
|
||
Wymagający mecz dla Projektu, ale zgodnie z przewidywaniami zwyciężają to spotkanie 3:1. Lubinianie próbowali się postawić i nawet prowadzili w setach 1:0, ale później fantastyczną formę złapali gospodarze i nie dali przeciwnikom szans.
|
||
MVP: Bartosz Kwolek
|
||
Koniec meczu
|
||
31:29
|
Nowakowski ze środka i Projekt wygrywa tego seta 31:29, a cały mecz 3:1!
|
|
30:29
|
Skuteczny blok Warszawy!
|
|
29:29
|
Autowy serwis Kwolka.
|
|
29:28
|
Z drugiej piłki Trinidad.
|
|
28:28
|
Mocny atak Walińskiego.
|
|
28:27
|
Timeout dla gości.
|
|
28:27
|
Punktuje Kwolek i pierwsza piłka meczowa Projektu!
|
|
27:27
|
Kwolek obija ręce blokujących.
|
|
26:27
|
Blok-aut Kwolka.
|
|
26:26
|
Błąd podczas zagrywki popełnia Kapica.
|
|
25:26
|
Ponownie Wojciech Ferens.
|
|
25:25
|
Nie bronią ataku Superlaka goście.
|
|
Zarejestruj się w STS i oglądaj transmisje meczów siatkówki za darmo.
|
||
24:25
|
Ferens z lewej strony.
|
|
24:24
|
I punktuje Grobelny, będziemy grać na przewagi!
|
Czas meczu: 1:55 4. set: 0:37 |
|||
Projekt | Cuprum | ||
---|---|---|---|
4. set | Mecz | 4. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
31 | 99 | 88 | 29 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 5 | 5 | 3 |
Piłki setowe | |||
3 | 6 | 7 | 4 |
Piłki meczowe | |||
3 | 3 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Błędy serwisowe ** | |||
0 | 0 | 0 | 0 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
7 / 30 23 % |
36 / 100 36 % |
24 / 87 28 % |
6 / 30 20 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
24 / 30 80 % |
63 / 87 72 % |
64 / 100 64 % |
23 / 30 77 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Projekt Warszawa:
Kowalczyk, Trinidad, Wrona, Blankenau, Gałązka, Nowakowski, Petković, Grobelny, Superlak, Fornal
Libero: Wojtaszek, Jaglarski
Zmiany:
Trener:
KGHM Cuprum Lubin: Waliński, Maruszczyk, Gunia, Ferens, Sekita, Pietraszko, Kapica, Krage, Gierżot, Kaźmierczak, Wendt, Stępień
Libero: Sas, Szymura
Zmiany:
Trener:
Libero: Wojtaszek, Jaglarski
Zmiany:
Trener:
KGHM Cuprum Lubin: Waliński, Maruszczyk, Gunia, Ferens, Sekita, Pietraszko, Kapica, Krage, Gierżot, Kaźmierczak, Wendt, Stępień
Libero: Sas, Szymura
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Tomasz Flis
Sędzia drugi: Paweł Burkiewicz
Komisarz: Grzegorz Szewczyk
Widownia:
Maria Wyrzykowska