HC Slovan – Trzyniec | 1:4 (koniec) | | | Zug – Monachium | 1:6 (koniec) | | | Lugano – Eisbären | 2:4 (koniec) |
EC-KAC – Donieck | 1:2 (koniec) |
Tampa – Pittsburgh | 2:6 (koniec) |
Jekaterynburg – Soczi | 4:5 (0:1 po rz. karnych) | | | Jarosław – Czerepowiec | 2:1 (po dogrywce) | | | Omsk – Barys | 4:1 (koniec) |
CSKA Moskwa – Chabarowsk | 1:5 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Dyn. Moskwa | 5:3 (koniec) | | | Podolsk – Niżny Nowogród | 1:3 (koniec) |
finał
Witiaź Podolsk
1:3
(0:0, 1:1, 0:2)
Torpedo Niżny Nowogród
59:28
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Andy Miele – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
53:50
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Fjodor Malychin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
43:50
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Kirill Ljamin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
34:38
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Zijat Pajgin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
30:15
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Damir Musin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
28:30
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Vjačeslav Leščenko – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
26:10
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Danil Verjajev – 2 min., uderzanie).
|
|
09:35
|
Kara dla Witiaź Podolsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
03:25
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Andrej Belevič – 2 min., trzymanie).
|
Składy i statystyki:
36. Kemiläinen (M. Aaltonen) – 40. Agostino (Žafjarov, Miele), 51. Ilja Fedotov (Marin), 52. Čechovič (Mišarin, Lennström)
Sędziowie: Bělov, Romasko – Zacharenkov, Parikov
Widownia: 500
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, K. Ljamin (A), Viktor Antipin, Borodkin, D. Musin, Rydčenko – Indrašis, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Jaremčuk, Audette, V. Leščenko – Malychin (C), V. Popov, Smolin – Šiksatdarov, I. Zinčenko, Arkalov – Nesterov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (Murygin) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Fedotov, Lennström, Mišarin, M. Orlov, Marin – Žafjarov (A), Miele, Agostino – Čechovič, Hrivík, Šenfeld (C) – Ilja Fedotov, A. Michejev, Gončaruk – Varnakov, Belevič, Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (Murygin) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Fedotov, Lennström, Mišarin, M. Orlov, Marin – Žafjarov (A), Miele, Agostino – Čechovič, Hrivík, Šenfeld (C) – Ilja Fedotov, A. Michejev, Gončaruk – Varnakov, Belevič, Verjajev.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Bělov, Romasko – Zacharenkov, Parikov
Widownia: 500