Polkowice – Puszcza 0:1 (koniec) | Odra O. – Skra 1:0 (koniec)
Odra Opole
1:0 (0:0)
Skra Częstochowa
Środa 20.10.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

Spotkanie w Opolu dobiegło końca! Ostatecznie Odra zwyciężyła 1:0 po golu strzelonym w końcówce przez Kamińskiego. Dziękuję za uwagę! (22:24:19)

90+3

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Nocoń (Skra Częstochowa).

90
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Sajdak.

89
    Gol dla Odry!
    A więc jednak! W samej końcówce obejmują prowadzenie gospodarze! Autorem trafienia MATEUSZ KAMIŃSKI!

88
    Rozkręcili się zawodnicy obu drużyn. Przed momentem strzelał Marzec, ale został zablokowany.

87
    W odpowiedzi gospodarze, ale nieudanie uderzał Maćkowiak.

85
    Nie udało się zagrozić bramce Kuchty, ale przyjezdni w dalszym ciągu w posiadaniu futbolówki.

84
    Piąty w tym spotkaniu korner dla ekipy gości.

82
    Od wrzutu z autu na własnej połowie boiska opolanie.

81
    Brakuje obecnie ciekawszych akcji podbramkowych. Ale kto wie, może końcówka przyniesie wiele emocji.

78
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Spychała, na boisku pojawia się Pawlik.

76
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Janus, na boisku pojawia się Szrek.
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Żak.

75
    Skutecznie oddalają zagrożenie spod własnej bramki gospodarze.

74
    Kolejny rzut rożny dla ekipy z Częstochowy.

72
    Druga w tym spotkaniu żółta kartka. Tym razem padło na Maćkowiaka.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

69
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Napora, na boisku pojawia się Niedbała.
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Kwietniewski, na boisku pojawia się Sajdak.
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Kamil Wojtyra, na boisku pojawia się Bronisławski.

66
    Rzut rożny wywalczyli opolanie po akcji prawym skrzydłem.

64
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Mikinic.
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Piech, na boisku pojawia się Marzec.

63
    Na lewym skrzydle sfaulowany rozpędzony zawodnik Odry. Tym razem to miejscowi od rzutu wolnego.

60
    Faulowany niedaleko własnego pola karnego jeden z defensorów Skry.

59
    Nieco żywiej grają po zmianie stron częstochowianie.

56
    Korner wywalczyli przyjezdni.

55
    Groźnie zapowiadała się akcja miejscowych, ale ostatecznie bez strzału na bramkę strzeżoną przez Kosa.

53
    Przerwana w nieprzepisowy sposób akcja Skry. Arbiter bez wahania podyktował rzut wolny dla gości.

49
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce częstochowianie.

47
    Zablokowane uderzenie Kamila Wojtyry i od razu z kontratakiem ruszają miejscowi.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Pierwsze trzy kwadranse za nami. Póki co bez goli w Opolu. Na drugą połowę wracamy za piętnaście minut, zostańcie z nami!

45

44
    Zdusili kontrę opolan już w zarodku rywale.

42
    Częstochowianie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

40
    Rzut wolny dla gospodarzy na własnej połowie. Pięć minut do końca pierwszej połowy.

38
    Uderzenie na bramkę Skry, ale zabrakło precyzji. Swoich sił próbował Krzysztof Janus.

35
    Między sobą wymieniają podania obrońcy Odry.

34
    Znów uruchomili lewe skrzydło opolanie. Bez efektu w postaci pod bramką rywali.

31
    Kuchta wznawia grę z piątego metra.

30
    Piętnaście minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. W dalszym ciągu bez goli w Opolu.

28
    Kolejna przerwa w grze. Od rzutu wolnego na własnej połowie zawodnicy z Opola.

27
    Nieskutecznie w ofensywie przyjezdni.

24
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników gości i mamy przerwę w grze.

23
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

22
    Posiadanie piłki: 55% – 45%.

20
    Niecelne uderzenie Kwietniewskiego. Od bramki rozpocznie Kuchta.

18
    Rzut wolny dla częstochowian około czterdziestu metrów od bramki rywale. Zobaczymy, jak to rozegrają piłkarze Skry.

17
    Nie zdołali przedrzeć się w pole karne rywali miejscowi, ale w dalszym ciągu napierają.

15
    Jak na razie zdecydowanie częściej przy piłce znajdują się miejscowi.

13
    Jeden z opolan w nieprzepisowy sposób powstrzymywany w środku pola.

12
    Dość łatwo stracili piłkę na własnej połowie częstochowianie.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Kostrzycki (Odra Opole).

10
    Rzut wolny dla Skry w środkowej strefie boiska.

9
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i z piątego metra wznowi grę Kos.

7
    Lewa stroną jest tą dominującą wśród miejscowych. Zobaczymy, czy uda im się stworzyć dogodną okazję strzelecką.

4
    Przerwana akcja przez jednego z defensorów drużyny gości i zawodnicy Odry wznowią grę od autu.

3
    Lewą stroną budują swój atak opolanie.

1

Protokół meczowy:

Odra Opole:
    Kuchta – Spychała, Kamiński (C), Kostrzycki, Maćkowiak, Trojak, Niziołek, Nowak, Czapliński, Janus, Piech
    Rezerwowi:
    Sapielak – Tkocz, Szrek, Mikinić, Petrak, Pawlik, Wróbel, Marzec, Żak

Skra Częstochowa:
    Kos – Lukoszek, Mesjasz, Brusiło, Stromecki, K. Wojtyra, Napora, Kwietniewski, Nocoń, Szymański, Krzyżak
    Rezerwowi:
    Sujecki – Sajdak, Holik, Niedbała, Arak, Baranowicz, Bronisławski, D. Wojtyra, Mas

Główny: Sylwester Rozmus
    Asystenci: Bartosz Kaszyński, Marcin Sadowski
    Techniczny: Szymon Łężny
    VAR: Paweł Malec
    AVAR: Krzysztof Myrmus.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Opolu miejscowa Odra zmierzy się ze Skrą Częstochowa.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Gole: 89. Kamiński

Kartki:   10. Kostrzycki (ODO), 72. Maćkowiak (ODO) – 90+1. Nocoń (SKC)