Piast – Red Devils 4:3 (koniec) | Lubawa – Dreman 2:2 (koniec) | Red Dragons – AZS Darkomp 3:1 (koniec)
Clearex – Legia 2:1 (koniec) | Jagiellonia – FC Reiter 1:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:0 (0:0)
FC Reiter Toruń
Sobota 23.10.2021, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 7

Spotkanie w Białymstoku dobiegło końca! Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił w 39. minucie Makal. Dziękuję za uwagę! (19:32:31)

39
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki MAKAL.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajewicz (FC Reiter Toruń).

36
    Faule: 4-3.

34
    Żółtą kartkę otrzymuje Skiepko (MOKS Słoneczny Stok Białystok).

29
    Faule: 1-1.

21

Do przerwy bez goli w Białymstoku. Za niespełna kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!