25 25 25
Ślepsk Malow Suwałki
0
18 22 22
Poniedziałek 25.10.2021, 20:30 • Hala Widowiskowo-Sportowa, Lubin • PlusLiga • 4. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:17:16)

Wyższa jakość gry po stronie Cuprum Lubin. W trzecim secie gospodarze nie oddawali prowadzenia i dowieźli korzystny wynik do ostatniej piłki. Pierwsze zwycięstwo w sezonie PlusLigi. Podopieczni Andrzeja Kowala mają o czym myśleć w długiej drodze do domów. MVP meczu został Masahiro Sekita.

Koniec meczu

25:22
    Bartłomiej Bołądź popełnił błąd serwisowy na zakończenie meczu.

24:22
    Kiwnięcie za blok przyniosło punkt gościom.

24:21
    Piłki meczowe po podwójnym bloku Cuprum Lubin! Jeszcze przerwa na żądanie szkoleniowca suwalczan.

23:21
    Marcin Waliński skuteczny poza jednym drobnym potknięciem.

22:21
    Bartłomiej Bołądź atakował z przyspieszonej piłki z prawego skrzydła.

22:20
    Marcin Waliński atakował w boisko ponad blokiem.

21:20
    Wojciech Ferens popełnił błąd serwisowy.

21:19
    Po powrocie zawodników z przerwy na boisko poprawił się Marcin Waliński.

20:19
    Bartłomiej Bołądź wygrał konfrontację na siatce z Marcinem Walińskim. Przerwa na żądanie trenera Cuprum Lubin po punkcie kontaktowym.

20:18
    Ofiarnie Marcin Waliński, ale nie udało mu się utrzymać piłki w grze.

20:17
    Remigiusz Kapica lepiej w elemencie ataku.

19:17
    Remigiusz Kapica popełnił błąd serwisowy.

19:16
    Suwalczanie nie potrafią złapać blokiem rozpędzonych zawodników Cuprum Lubin.

18:16
    Paweł Halaba również poradził sobie na wysokiej piłce i przed potrójnym blokiem.

18:15
    Skuteczni po przyjęciu są gospodarze. Paweł Pietraszko z drugiej linii.

17:15
    Przebił się Bartłomiej Bołądź mimo potrójnego bloku Cuprum Lubin.

17:14
    Dotknięcie siatki odgwizdane gościom i przerwa na żądanie trenera Andrzeja Kowala.

16:14
    Punktuje Cuprum Lubin i wchodzi w pole serwisowe Marcin Waliński.

15:14
    Na potwierdzenie ponownie złapali kontakt podopieczni Andrzeja Kowala.

15:13
    Cuprum Lubin punktuje, ale nie potrafi odjechać przeciwnikowi.

14:13
    Pomagają błędami serwisowymi gospodarze.

14:12
    Dawid Gunia uruchomiony w odpowiednim tempie na środku siatki.

13:12

13:11
    Nie rozpamiętywali niedawnego niepowodzenia gospodarze.

12:11
    Szansa Cuprum Lubin w kontrataku, jednak Wojciech Ferens musi przepraszać kompanów z klubu za władowanie piłki w blok.

12:10
    Wojciech Ferens atakował w narożnik boiska ponad blokiem.

11:10
    Po przyjęciu skutecznie suwalczanie.

11:9
    Bartłomiej Bołądź popełnił błąd serwisowy.

10:9
    Poradzili sobie suwalczanie z przeprowadzeniem akcji na pojedynczym bloku po serwisie Marcina Walińskiego. Paweł Halaba miał komfort przy atakowaniu.

10:8
    Marcin Waliński radzi sobie nawet w wymagających dużego wysiłku sytuacjach.

9:8
    Udało się, punkt kontaktowy Ślepska Malowa Suwałki.

9:7
    Piłka przyznana zawodnikom z Suwałk i postarają się cokolwiek zdziałać przy własnym serwisie.

9:6
    Efektownie przez środek gospodarze.

8:6
    Denerwują się suwalczanie, ale starają się przekuć tę złość w elementy siatkarskie.

8:5
    Bronili ofiarnie goście, ale nie przeprowadzili swojej akcji. Piłka oddana za darmo i wykorzystana przez Cuprum Lubin.

7:5
    Nie zamierzają odpuszczać przyjezdni.

7:4
    Cuprum Lubin zamierza zbudować przewagę potrzebną do zdobycia w poniedziałkowy wieczór kompletu punktów.

6:4
    W kontrataku zaskoczył przyjezdnych Masahiro Sekita.

5:4
    Andreas Takvam popełnił błąd serwisowy.

4:4

4:3
    Remigiusz Kapica najczęściej wybieranym atakującym w Cuprum Lubin.

3:3
    Paweł Halaba poprawił skuteczność ofensywną Ślepska Malowa Suwałki po wejściu na boisko.

3:2
    Po pozytywnej dla Cuprum Lubin akcji przerwa spowodowana urazem Masahiro Sekity.

2:2
    Andreas Takvam zapunktował atakiem.

2:1
    Cezary Sapiński popełnił błąd serwisowy.

1:1
    Paweł Halaba punktuje dla suwalczan.

1:0
    Remigiusz Kapica otworzył atakiem trzeciego seta. W nim Cuprum Lubin może zamknąć mecz.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

Druga partia była zdecydowanie bardziej skomplikowana dla zawodników Cuprum Lubin. Potrafili jednak powrócić do równowagi i odwrócić rezultat. Gospodarze mają już minimum punkt na koncie i teraz powalczą o zamknięcie meczu.

25:22
    Bronili efektownie gospodarze, a partia została zakończona przez Marcina Walińskiego.

24:22
    Piłki setowe dla Cuprum Lubin. Marcin Waliński poradził sobie w skomplikowanej sytuacji, pomógł mu rozgrywający.

23:22

23:21
    Najważniejsze piłki drugiego seta i Cuprum Lubin korzysta z nieporozumień suwalczan.

22:21
    Paweł Halaba atakował z wykorzystaniem dłoni próbujących blokować zawodników Cuprum Lubin.

22:20
    Remigiusz Kapica zaserwował asa. Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

21:20
    Sprytny atak po chirurgicznym przyjęciu Marcina Walińskiego.

20:20
    Paweł Halaba bierze na siebie odpowiedzialność po wejściu na boisko z kwadratu rezerwowych.

20:19
    Bartłomiej Bołądź wyrzucił piłkę poza boisko swoim atakiem.

19:19
    Akcja przeprowadzona przez drugą linię przez zawodników w biało-czarnych strojach z pomarańczowymi elementami.

18:19
    Paweł Halaba poradził sobie w ataku po dynamicznej wystawie.

18:18
    Niewykorzystana szansa przyjezdnych i wymierzyli za to karę siatkarze Cuprum Lubin.

17:18
    Bartłomiej Bołądź oraz Łukasz Makowski złapali przeciwnika blokiem na prawej stronie siatki.

17:17
    Od razu wyrównanie i to pokazuje jak bolesna była pomyłka Marcina Walińskiego.

17:16
    Zmarnowana szansa przez Marcina Walińskiego, ponieważ w kontrataku posłał piłkę w taśmę i niebawem w aut.

17:15
    Remigiusz Kapica atakował niedokładnie, ale uratowało go wpadnięcie w siatkę Bartłomieja Bołądzia.

16:15
    Kontratak zespołu z województwa dolnośląskiego i przerwa na żądanie szkoleniowca Ślepska Malowa Suwałki.

15:15
    Wyrównanie po trochę trwającym pościgu. Cuprum Lubin dopadło przeciwnika i walka o drugiego seta rozpoczyna się praktycznie od początku.

14:15
    Paweł Halaba popełnił błąd serwisowy.

13:15
    Bartłomiej Bołądź atakował po wystawie Łukasza Makowskiego.

13:14
    Błąd w ataku przyjezdnych pomaga w poprawieniu wyniku Cuprum Lubin.

12:14
    Błąd serwisowy Ślepska Malowa Suwałki.

11:14
    Atak w końcówkę pola Cuprum Lubin, ponad blokiem.

11:13
    Widowiskowa akcja przeprowadzona przez środek przez zawodników Cuprum Lubin.

10:13
    Suwalczanie ponownie poradzili sobie z blokiem Cuprum.

10:12
    Akcja po przyjęciu z wykorzystaniem skrzydłowego.

9:12
    Ślepsk Malow Suwałki pilnuje korzystnego rezultatu.

9:11
    Fragment rywalizacji punkt za punkt w Cuprum Arenie.

8:11
    Marcin Waliński popełnił błąd serwisowy.

8:10
    Nie pozwalają gospodarze na daleką ucieczkę przeciwnikom.

7:10
    Przez środek przeszli rozpędzający się zawodnicy Ślepska Malowa Suwałki.

7:9
    Cuprum Lubin musi popracować nad powrotem do siatkarskiej równowagi.

6:9
    Kevin Klinkenberg atakował po przechodzącej piłce.

6:8
    Bartłomiej Bołądź sprytnie kiwnął za blok. Poprawił po własnym nieskutecznym ataku.

6:7
    Szybko poprawili sobie samopoczucie zawodnicy Cuprum Lubin.

5:7
    Była szansa na wyrównanie, jednak odgwizdane dotknięcie siatki gospodarzom.

5:6
    Pościg gospodarzy, a Marcin Waliński atakował po dłoniach rozgrywającego Ślepska Malowa Suwałki.

4:6
    Szczelnym podwójnym blokiem na prawym skrzydle zawodnicy Cuprum Lubin.

3:6
    Dawid Gunia po raz drugi uruchomiony w odpowiednim tempie.

2:6

2:5
    Dawid Gunia z przesuniętej krótkiej.

1:5
    Wyraźnie lepiej przyjezdni po nieudanym pierwszym secie.

1:4
    Po powrocie siatkarzy z przerwy na boisko jest pierwszy punkt Cuprum Lubin w drugim secie.

0:4
    Bartłomiej Bołądź zmierzył boisko po znakomitej interwencji w obronie Pawła Halaby. Przerwa na żądanie szkoleniowca Cuprum Lubin.

0:3
    Andreas Takvam wykorzystał przechodzącą piłkę w kooperacji z rozgrywającym.

0:2
    Kontratak Ślepska Malowa Suwałki i podopieczni Andrzeja Kowala pokazują pazur.

0:1
    Starają się pobudzić na początku drugiego seta suwalczanie. Przeszli przez środek po przyjęciu.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

Pierwsza partia zdecydowanie dla Cuprum Lubin. Wcześnie gospodarze złapali rytm i po zbudowaniu przewagi wypunktowali zdeprymowanych problemami suwalczan.

25:18
    Marcin Waliński poradził sobie z podwójnym blokiem przyjezdnych na zakończenie seta.

24:18

24:17
    Piłki setowe Cuprum Lubin po skutecznym kontrataku.

23:17
    Remigiusz Kapica poprawił się i atakował po dłoniach rozrzuconych blokujących.

22:17
    Piłka wyrzucona poza boisko przez atakującego zawodnika Cuprum Lubin.

22:16
    Z trudem zbierają się do pościgu podopieczni Andrzeja Kowala.

22:15
    Remigiusz Kapica atakował dynamicznie po prostej.

21:15
    Akcja przeprowadzona z powodzeniem przez lewe skrzydło.

21:14
    Chaos po obu stronach boiska i ostatecznie odgwizdane przejście linii ataku zawodnika Cuprum Lubin. Wideo weryfikacja pokazała, że wcześniej piłka wpadła w boisko po stronie Ślepska.

20:14
    Grają swobodnie i w odpowiednim tempie gospodarze przez drugą linię.

19:14
    Po przerwie akcja przeprowadzona przez prawe skrzydło przez przyjezdnych.

19:13
    Dawid Gunia skorzystał z przechodzącej piłki i od razu druga przerwa w grze na żądanie trenera Andrzeja Kowala.

18:13
    Złe przyjęcie i Cuprum Lubin zdążyło ustawić skuteczny potrójny blok. W nim zdecydował Masahiro Sekita.

17:13
    Efektownie przez szóstą strefę gracze Cuprum Lubin.

16:13
    Po powrocie drużyn na boisko lepsze przyjęcie i rozegranie Ślepska Malowa Suwałki.

16:12
    Remigiusz Kapica zaserwował asa i jest przerwa na żądanie szkoleniowca suwalczan Andrzeja Kowala.

15:12
    Atak z drugiej linii w odpowiednim tempie i prosto w boisko.

14:12
    Piotr Łukasik atakował ponad blokiem zawodników z województwa dolnośląskiego.

14:11
    Marcin Waliński atakiem przez ramię.

13:11
    Trudne przyjęcie dla rozgrywającego, ale poradzili sobie siatkarze z północy Polski.

13:10
    Remigiusz Kapica przedarł się przez blok suwalczan na skrzydle.

12:10
    Przedarli się przez blok lubinian siatkarze Ślepska Malowa Suwałki.