25 25 25
Metalkas Pałac Bydgoszcz
0
17 20 21
Niedziela 31.10.2021, 17:30 • Hala im. Ignacego Łukasiewicza, Police • Tauron Liga • 6. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:04:06)

Pewne zwycięstwo Chemika w meczu, w którym w zasadzie nie pachniało niespodzianką. Wszystko pod kontrolą faworyta, a MVP została wybrana Martyna Łukasik.

Koniec meczu

25:21
    Naiane Rios kiwnęła na zakończenie meczu.

24:21
    Z drugiej linii atakowała na Martyna Łukasik. Dotknięcie siatki odgwizdane po wideo weryfikacji.

24:20
    W następnej akcji Patrycja Balmas była skuteczna.

24:19
    Piłki meczowe po ataku w antenkę Patrycji Balmas.

23:19
    Po powrocie na boisko poprawiła się Martyna Łukasik i ustrzeliła atakiem Magdalenę Saad.

22:19
    Autowy atak Martyny Łukasik i przerwa na żądanie Jacka Nawrockiego.

22:18
    Zepsuły policzanki i jeszcze nie kończy się ta partia.

22:17
    Aleksandra Lipska atakowała ze skrzydła.

21:17
    Elegancko rozegrana akcja zakończona atakiem Leticii Hage.

21:16
    Potężne zbicie ze skrzydła Martyny Łukasik.

20:16
    Za dużo bałaganu po stronie Chemika i piłka przyznana przyjezdnym.

20:15
    Efektownym blokiem Martyna Czyrniańska.

19:15
    Naiane Rios oraz Aleksandra Lipska bohaterkami podwójnej zmiany w Chemiku. Zuzanna Szperlak zadowolona po swoim ataku.

19:14
    Nie ma obrony bydgoszczanek po ataku Jovany Brakocević-Canzian.

18:14
    Piłka przyznana gospodyniom po ataku Patrycji Balmas.

18:13
    Martyna Czyrniańska huknęła prosto w pole Pałacanek.

17:13
    Kiwnięcie było lepszym pomysłem Mariany Alves Cassemiro.

17:12
    Jovana Brakocević-Canzian blokiem na zrozpaczonej Marianie Alves Cassemiro.

16:12
    Faworyt odbudowuje swoje prowadzenie.

15:12
    Jovana Brakocević-Canzian poprawiła po nieskutecznej kompance z klubu.

14:12
    Leticia Hage blokiem na Agnieszce Kąkolewskiej.

14:11
    Nieporozumienie w rozegraniu Chemika. Martyna Łukasik nie powinna się za to zabierać.

14:10
    Zuzanna Szperlak przez mysią dziurę w pole policzanek.

14:9
    Jovana Brakocević-Canzian huknęła atakiem pod nogi Mariany Alves Cassemiro.

13:9
    Patrycja Balmas atakowała na zakończenie przedłużonej akcji. Ładna batalia.

13:8
    Iga Wasilewska popełniła błąd serwisowy.

13:7
    Martyna Łukasik i jej przebudzenie.

12:7
    Iga Wasilewska atakiem z obiegnięcia.

11:7
    Trochę więcej pomyłek w grze Martyny Łukasik w trzecim secie niż we wcześniejszych.

11:6
    Martyna Czyrniańska popełniła błąd serwisowy.

11:5
    Martyna Czyrniańska zaserwowała asa. Przerwa na żądanie szkoleniowca bydgoszczanek.

10:5
    Marlena Kowalewska trafiła prosto w pole Pałacanek.

9:5
    Jovana Brakocević-Canzian nie miała problemu z wciśnięciem piłki między blokiem w boisko.

8:5
    Zuzanna Szperlak atakowała w pole Chemiczek.

8:4
    Mariana Alves Cassemiro w odpowiedzi na nieskuteczny atak Martyny Czyrniańskiej.

8:3
    Przedłużona akcja podsumowana atakiem z drugiej linii przez Martynę Łukasik.

7:3
    Przecisnęły się bydgoszczanki przez blok Chemika.

7:2
    Leticia Hage popełniła błąd serwisowy.

6:2
    Przerwa na żądanie szkoleniowca Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz. Martyna Łukasik popełniła błąd serwisowy.

6:1
    Agnieszka Kąkolewska dokonała egzekucji na środku siatki.

5:1
    Martyna Czyrniańska wprowadzona przez trenera Chemika. Pokazała się atakiem po bloku.

4:1
    Mariana Alves Cassemiro atakowała z lewego skrzydła. Wideo weryfikacja potwierdziła aut.

3:1
    Jovana Brakocević-Canzian huknęła ponad blokiem.

2:1
    Martyna Łukasik autowym atakiem wyciągnęła dłoń do Pałacu.

2:0
    Agnieszka Kąkolewska skuteczna w kontrataku.

1:0
    Magdalena Mazurek i Zuzanna Sperlak w ustawieniu Pałacanek. Na starcie punktuje Chemik.

0:0
    Trzeci set rozpoczęty.

Grupa Azoty Chemik Police zmierza po zwycięstwo w niedzielnym meczu. Podopieczne Jacka Nawrockiego rozpoczęły źle tę rundę, ale nie potrzebowały dużo czasu na odwrócenie wyniku. Ostatecznie 25:20.

25:20
    Poprawiła po kilkunastu sekundach Agnieszka Kąkolewska.

24:20
    Agnieszka Kąkolewska nie zmieściła się w boisku swoim atakiem.

24:19
    Martyna Łukasik popełniła błąd serwisowy.

24:18
    Piłki setowe po ataku Martyny Łukasik.

23:18
    Źle ustawiony blok Jovany Brakocević-Canzian oraz Agnieszki Kąkolewskiej.

23:17
    Kompletne nieporozumienie w obozie bydgoskim.

22:17
    Jovana Brakocević-Canzian atakiem przybliżyła policzanki do zwycięstwa w drugim secie.

21:17
    Aleksandra Lipska popełniła błąd serwisowy.

21:16
    Agnieszka Kąkolewska najpierw wyblokiem, a po chwili atakiem.

20:16
    Aleksandra Lipska ponownie w pole serwisowe. Pomogła zagrywką w popełnieniu błędom przyjezdnym. Przerwa na żądanie szkoleniowca Pałacu.

19:16
    Trudna piłka wrzucona w pole bydgoszczanek przez Marlenę Kowalewską.

18:16
    Nie odpuszcza jeszcze w walce o drugiego seta Pałac.

18:15
    Iga Wasilewska w odpowiednim tempie ze środka siatki.

17:15
    Majka Szczepańska-Pogoda atakowała przez dziurę w bloku.

17:14
    Mariana Alves Cassemiro popełniła błąd serwisowy.

16:14
    Zuzanna Szperlak za Tatjanę Bokan. Po tej zmianie Jovana Brakocević-Canzian też autowym atakiem.

16:13
    Na potwierdzenie poprzedniego wpisu Majka Szczepańska-Pogoda zaatakowała poza boisko.

15:13
    Pomagają przyjezdne swoimi atakami w kosmos. Przerwa na żądanie Piotra Mateli.

14:13
    Martyna Łukasik zaatakowała idealnie w narożnik boiska.

13:13
    Majka Szczepańska-Pogoda zaserwowała asa.

13:12

13:11
    Tatjana Bokan nie potrafiła trafić w boisko swoim atakiem. W Pałacu była już zmiana atakującej, a teraz Magdalena Mazurek za Paulinę Bałdygę.

12:11
    Chemik na prowadzeniu po autowym ataku przeciwniczki.

11:11
    Dla odmiany, nieczyste odbicie odgwizdane zawodniczce Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

10:11
    Marlena Kowalewska popełniła błąd serwisowy.

10:10
    Majka Szczepańska-Pogoda popełniła błąd serwisowy.

9:10
    Nieczyste odbicie odgwizdane Chemiczkom.

9:9
    Agnieszka Kąkolewska jeszcze raz rewelacyjnie blokiem!

8:9
    Agnieszka Kąkolewska szaleje w bloku.

7:9
    Goni Chemik. Patrycja Balmas atakowała w antenkę.

6:9
    Agnieszka Kąkolewska pojedynczym blokiem!

5:9
    Poprawiła się niebawem Jovana Brakocević-Canzian.

4:9
    Tatjana Bokan zablokowała atakującą Jovanę Brakocević-Canzian po sytuacyjnej wystawie Marii Stenzel.

4:8
    Tatjana Bokan skuteczna przez dziurę w polickim bloku.

4:7
    Po powrocie zawodniczek na boisko atakowała Iga Wasilewska.

3:7
    Rośnie przewaga przyjezdnych. Jak niezdara w obronie Jovana Brakocević-Canzian. Przerwa na żądanie Jacka Nawrockiego.

3:6
    W kontrataku Patrycja Balmas i wykorzystała do powiększenia przewagi dłonie policzanek.

3:5
    Paulina Bałdyga efektownym blokiem na Bojanie Milenković.

3:4
    Paulina Bałdyga nie pozwoliła nawet na reakcję przeciwniczkom.

3:3

2:3
    Potrójnym blokiem Pałac na atakującej z drugiej linii Martynie Łukasik.

2:2
    Piłka przeszła po ataku po niewłaściwej stronie antenki. Wina leżała po stronie zbyt optymistycznej wystawiaczki.

1:2
    Patrycja Balmas atakowała na skrzydle z wykorzystaniem dłoni przeciwniczki. Pałac w bazowym ustawieniu od początku drugiego seta.

1:1
    Martyna Łukasik zameldowała się pierwszym atakiem w drugim secie.

0:1
    Leticia Hage atakowała ze środka siatki obok próbującej blokować przeciwniczki.

0:0
    Drugi set rozpoczęty.

Przewaga zdobyta przez Chemika na początku meczu jeszcze nie wystarczyła mu do wygrania seta. Wystarczyło jednak, że podopieczne Jacka Nawrockiego poczuły na plecach oddech bydgoszczanek, ponownie przyspieszyły.

25:17
    Tatjana Bokan wyrzuciła piłkę swoim atakiem poza boisko.

24:17
    Aleksandra Lipska wprowadzona w pole serwisowe. Kontratak Chemika bez rozgrywającej i atakowała w nim Martyna Łukasik. Piłka po bloku i setowe dla Chemika.

23:17

22:17

22:16
    Tym razem miejsce między blokiem a antenką wykorzystała Tatjana Bokan.

22:15
    Agnieszka Kąkolewska blokiem na Marianie Alves Cassemiro.

21:15
    Jovana Brakocević-Canzian praktycznie nie miała przeciwniczki przy wykonywaniu ataku.

20:15
    Przedłużona akcja przerwana z powodu dotknięcia siatki przez Chemiczkę. Wideo weryfikacja nie pomogła Jackowi Nawrockiemu. Jeszcze Magdalena Mazurek za Patrycję Balmas oraz Majka Szczepańska-Pogoda za Paulinę Bałdygę.

20:14
    Bojana Milenković zaserwowała asa. Przerwa na żądanie szkoleniowca zawodniczek Pałacu.

19:14
    Marlena Kowalewska kompletnie zaskoczyła swoim kiwnięciem Marianę Alves Cassemiro.

18:14
    Piłka wybita po palcach policzanek poza boisko.

18:13
    Iga Wasilewska pojedynczym blokiem na Patrycji Balmas.

17:13
    Nieskutecznie atakowała Bojana Milenković, ale odgwizdane dotknięcie siatki zawodniczkom Pałacu.

16:13
    Banalna pomyłka Chemiczek po niezdarnym ataku Pałacanek.

16:12
    Jovana Brakocević-Canzian nie do zatrzymania na swoim skrzydle.

15:12
    Ruszyła ambitnie Maria Stenzel do obrony po wybloku, ale nie zdołała utrzymać piłki w grze.

15:11

15:10
    Nie poradziły sobie w obronie bydgoszczanki po ataku Agnieszki Kąkolewskiej.

14:10

14:9
    Błąd ustawienia po stronie Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz.

13:9
    Martyna Łukasik nie miała problemu z ominięciem pojedynczego bloku.

12:9
    Patrycja Balmas zmierzyła swoim atakiem długość boiska.

12:8
    Rośnie przewaga zawodniczek Chemika i jest pierwsza przerwa na żądanie szkoleniowca bydgoszczanek.

11:8
    Przyspieszenie Chemiczek i tym razem Martyna Łukasik prosto w boisko.

10:8
    Agnieszka Kąkolewska w kontrataku. Spokojnie ze środka.

9:8
    Dotknięcie siatki odgwizdane bydgoszczankom.

8:8
    Martyna Łukasik sprytnie wykorzystuje dłonie próbujących blokować bydgoszczanek.

7:8
    Iga Wasilewska atakowała ponownie, ale tym razem prosto w taśmę.

7:7
    Iga Wasilewska trafiła swoim atakiem w blok. Wyrównanie Pałacanek.

7:6
    Wideo weryfikacja po ataku z obiegnięcia siatkarki Pałacu. Szkoleniowiec przyjezdnych miał rację – aut po bloku.

7:5
    Wygrana konfrontacja na siatce przez Marlenę Kowalewską, która rywalizuje ze swoim byłym klubem.

6:5
    Bojana Milenković nie przymierzyła swoim atakiem w boisko.

6:4
    Patrycja Balmas popełniła błąd serwisowy.

5:4
    W kontrataku w sam narożnik boiska przymierzyła Mariana Alves Cassemiro.

5:3
    Patrycja Balmas atakowała poza boisko po palcach policzanek.

5:2

4:2
    Leticia Hage ponownie uruchomiona wystawą na środek siatki.

4:1
    Tatjana Bokan popełniła błąd serwisowy.

3:1
    Leticia Hage atakowała ze środka w komfortowej sytuacji.

3:0
    Blokiem na skrzydle Jovana Brakocević-Canzian oraz Agnieszka Kąkolewska.

2:0
    Przedłużona akcja zakończona atakiem po bloku Martyny Łukasik.

1:0
    Jovana Brakocević-Canzian otworzyła mecz atakiem na praktycznie zgubionym bloku.

0:0

Szóstki:

Chemik: Kowalewska, Łukasik, Milenković, Kąkolewska, Wasilewska, Brakocević-Canzian, Stenzel (l.)

Pałac: Bałdyga, Cassemiro, Bokan, Majkowska, Hage, Balmas, Saad (l.)

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Tauron Ligi w Policach. Grupa Azoty Chemik zmierzy się w nim z Polskimi Przetworami Pałacem Bydgoszcz. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 17:30.

Policzanki wygrały poprzednie spotkanie 3:0 z IŁ Capitalem Legionovią Legionowo. Poprawiły sobie samopoczucie po niepowodzeniu w meczu z Developresem Bella Dolina Rzeszów o Superpuchar Polski. W nim poniosły porażkę 2:3 i oddały trofeum.

Chemik jest na trzecim miejscu w Tauron Lidze po czterech zwycięstwach oraz porażce 1:3 z ŁKS Commercecon Łódź. Właśnie nieudana konfrontacja z podopiecznymi Michala Maska była poprzednią we własnej hali. Mistrz Polski będzie mógł zrehabilitować się za niepowodzenie przed domową publicznością.
    Przygotowania Chemiczek

Pałac zajmuje 10. miejsce w tabeli. W dotychczasowych pięciu meczach odniósł jedno zwycięstwo. Bydgoszczanki wyprzedzały przed rozpoczęciem kolejki wyłącznie #VolleyWrocław oraz Jokera Świecie. Komplet punktów wywalczyły w spotkaniu z BKS BOSTIK Bielsko-Biała.

Poprzednim przeciwnikiem Pałacu był ŁKS Commercecon Łódź. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0:3. Pierwsza i druga partia były w miarę wyrównane, natomiast w trzeciej bydgoszczanki nie były już w stanie nawiązać zaciętej rywalizacji.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Czas meczu: 1:14