Tampa – Washington | 3:2 (koniec) | | | Chicago – Ottawa | 5:1 (koniec) | | | Edmonton – Seattle | 5:2 (koniec) |
Czerepowiec – Sp. Moskwa | 3:2 (3:2 po rz. karnych) | | | Niżny Nowogród – Jarosław | 3:2 (koniec) | | | Din. Mińsk – Dyn. Moskwa | 3:7 (koniec) |
CSKA Moskwa – Jekaterynburg | 1:0 (koniec) | | | Sankt Petersburg – Magnitogorsk | 2:3 (0:2 po rz. karnych) |
finał
HK Dinamo Mińsk
3:7
(1:4, 0:3, 2:0)
Dynamo Moskwa
59:38
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Dmitrij Korobov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
43:50
|
Kara dla Dynamo Moskwa (Andrej Sergejev – 2 min., trzymanie).
|
|
37:56
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Malte Strömwall – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
27:51
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Dmitrij Děrjabin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
27:41
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Anton Lindholm – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
12:42
|
Kara dla HK Dinamo Mińsk (Vitalij Pinčuk – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
6. Děmkov (Graovac, K. Voronin), 45. Usov (Almqvist), 56. Usov (Tedenby, A. Lindholm) – 1. Galijev (Wedin, Vojnov), 5. O'Dell (Petunin, N. Novikov), 12. Petunin (O'Dell, Raševskij), 18. Galijev (Andrej Sergejev), 21. Vojnov (Šipačov), 33. Didkovskij (Muranov), 39. O'Dell (Galijev, Šipačov)
Sędziowie: Gašilov, Ravodin – Kučava, Novikov
Widownia: 6116
Spudłowany karny!:
HK Dinamo Mińsk:
Kolosov (39. Rybár) – A. Lindholm, D. Korobov, Děrjabin, Almqvist, V. Jerjomenko – Strömwall, Tedenby, Usov – K. Voronin, Alistrov, Graovac – Děmkov, Pinčuk, Bujnickij.
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: I. Bočarov (A. Jerjomenko) – A. Mironov, Andrej Sergejev, Vojnov, J. Zajcev, S. Bojkov, N. Novikov, A. Bělov – Wedin, Galijev, Šipačov – Petunin, O'Dell, Raševskij – Igumnov, Fisenko, Trinějev – G. Šaškov, Muranov, Didkovskij.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dynamo Moskwa: I. Bočarov (A. Jerjomenko) – A. Mironov, Andrej Sergejev, Vojnov, J. Zajcev, S. Bojkov, N. Novikov, A. Bělov – Wedin, Galijev, Šipačov – Petunin, O'Dell, Raševskij – Igumnov, Fisenko, Trinějev – G. Šaškov, Muranov, Didkovskij.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gašilov, Ravodin – Kučava, Novikov
Widownia: 6116