Winnipeg – Chicago | 5:1 (koniec) | | | Edmonton – NY Rangers | 6:5 (po dogrywce) | | | Vancouver – Nashville | 2:3 (koniec) |
Anaheim – Arizona | 3:1 (koniec) | | | Los Angeles – New Jersey | 3:2 (po dogrywce) | | | Ottawa – Tampa | 3:5 (koniec) |
Florida – Carolina | 5:2 (koniec) |
Czerepowiec – Magnitogorsk | 5:2 (koniec) | | | Bars – Jekaterynburg | 5:4 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Din. Mińsk | 3:4 (po dogrywce) |
Kunlun – Novosibirsk | 1:3 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
5:2
(4:0, 0:2, 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
53:59
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Denis Zernov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
|
|
46:58
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Joonas Nättinen – 2 min., atak od tyłu).
|
|
31:26
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Anatolij Nikoncev – 2 min., zahaczanie).
|
|
27:29
|
Kara dla Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., uderzanie).
|
|
09:50
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Andrej Čurkin – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
04:50
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ivan Rogov – 2 min.).
|
Składy i statystyki:
7. Kodola (Vovčenko), 12. Kodola (Vovčenko), 15. Vovčenko, 16. Rooba (Joonas Nättinen, Liška), 59. Liška – 22. Minulin (Leipsic, Olkinuora), 22. Zernov (M. Karpov, Minulin)
Sędziowie: Sergeyev, Shchenyov – Golyak, Gordyenko
Widownia: 2469
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Šostak (22. Šugajev) – Timašov, Press, M. Tichonov, N. Makejev, Rogov, Čurkin – Rooba (A), Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Guslistov, Geraskin (C) – Dmitrij Moisejev, Kolmykov, Jemec – A. Alexejev (A).
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (15. Olkinuora) – J. Jakovlev (C), J. Chabarov, Makljukov, Hultström, Pašnin (A), Minulin, I. Nikolajev – Čibisov, Currie (A), S. Košelev – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Korobkin, A. Několenko, Akolzin – Ruděnkov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Metallurg Magnitogorsk: Zagidulin (15. Olkinuora) – J. Jakovlev (C), J. Chabarov, Makljukov, Hultström, Pašnin (A), Minulin, I. Nikolajev – Čibisov, Currie (A), S. Košelev – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Korobkin, A. Několenko, Akolzin – Ruděnkov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Sergeyev, Shchenyov – Golyak, Gordyenko
Widownia: 2469