Clearex – Polkowice 8:1 (koniec) | Lubawa – AZS Gdańsk 6:0 (koniec) | Red Dragons – Legia 6:2 (koniec)
Rekord – GI Malepszy 3:3 (koniec) | Piast – Lębork 6:2 (koniec) | Jagiellonia – AZS Darkomp 1:2 (koniec)
Clearex Chorzów
8:1 (3:1)
Górnik Polkowice
Sobota 06.11.2021, 12:00 • MORiS Chorzów • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

38
    Raz jeszcze słupek ratuje gości! Uderzał Jankowski.

28
    Gospodarze także zmieniają golkipera. W miejsce Krzyśki między słupkami pojawił się Bednarczyk.

28
    Gol dla Clearexu!
    Powiększają prowadzenie miejscowi! Udanie z lewego skrzydła uderzył KRZYSZTOF SALISZ!

26
    Zmiana w bramce Górnika Polkowice. Dudę zastąpił Sikorski. Niewykluczone, ze jest to pokłosie kontuzji, którą Duda mógł odnieść pod koniec pierwszej połowy.

23
    Pogrom! Składna akcja gospodarzy pewnie wykończona przez SZYMONA CICHEGO.

22
    Co tu się dzieje! Pogubieni są w drugiej połowie zawodnicy Górnika. Raz jeszcze na listę strzelców wpisał się SZYMON ŁUSZCZEK!

22
    Bardzo precyzyjnym strzałem z dystansu popisał się SZYMON ŁUSZCZEK!

22
    Wyszedł z bramki Duda i nie do końca wyszło to dobrze. Ostatecznie piłkę do pustej bramki skierował PRZEMYSŁAW DEWUCKI!

19
    Faul Nahaitseva niedaleko własnego pola karnego i arbiter sięga po kartkę! To już piąte przewinienie polkowiczan.

15
    Ależ było blisko! Techniczny strzał Segeta, ale piłka obiła jedynie słupek!

13
    Gol dla Górnika Polkowice!
    Goście wracają do gry! Bardzo dobrym strzałem z dość ostrego kąta popisał się DAWID BIAŁY!

11
    Słupek uratował gości przed utratą kolejnego gola po strzale Łuszczka!

8
    Kolejny dobrze rozegrany korner przez gospodarzy. Wstrzelenie piłki na piąty metr, skąd strzałem pod poprzeczkę popisał się SZYMON CICHY!

3
    Dobrze rozegrany rzut rożny przez gospodarzy i z bliskiej odległości piłkę do bramki skierował skierował SEBASTIAN BROCKI!

2
    Błyskawicznie obejmują prowadzenie miejscowi! Strzałem zza pola karnego wynik spotkania otworzył PRZEMYSŁAW DEWUCKI!

Gole: 2. Dewucki, 3. Brocki, 8. Cichy, 22. Dewucki, 22. Łuszczek, 22. Łuszczek, 23. Cichy, 28. Salisz – 13. Biały

Kartki:   19. Nahaitsev (GPL)