Clearex – Polkowice 8:1 (koniec) | Lubawa – AZS Gdańsk 6:0 (koniec) | Red Dragons – Legia 6:2 (koniec)
Rekord – GI Malepszy 3:3 (koniec) | Piast – Lębork 6:2 (koniec) | Jagiellonia – AZS Darkomp 1:2 (koniec)
Piast Gliwice
6:2 (3:1)
LSSS Team Lębork
Sobota 06.11.2021, 18:00 • Arena Gliwice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Tak prezentują się składy obu drużyn:

Piast Gliwice:
    Widuch, Hiram, Janiszewski – Baklanov, Śmiałkowski, Wilk, Bugański, Mrowiec, Pegacha, Zatović, Rafael, Szadurski, Czech

LSSS Team Lębork:
    Burglin, R. Łapigrowski – Davidson, D. Laskowski, Sammut, Witkowski, P. Łapigrowski, P. Laskowski, Monteiro, Gniba, Kolesnik, Gomes.

20

Dwubramkowe prowadzenie Piasta do przerwy! 16. minuta była kluczowa – w ciągu kilkudziesięciu sekund gospodarze strzelili dwa gole. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

21

26

29
    Żółtą kartkę otrzymuje R. Łapigrowski (LSSS Team Lębork).

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Monteiro (LSSS Team Lębork).

33
    Żółtą kartkę otrzymuje Davidson (LSSS Team Lębork).

37

37
    Strzelcem bramki P. ŁAPIGROWSKI.

39

Koniec spotkania w Gliwicach. Piast bardzo pewnie i wysoko zwycięża z ekipą z Lęborka. Dziękuję za uwagę! (19:48:20)

Gole: 9. Zatovic, 16. Rafael, 16. Śmiałkowski, 26. Śmiałkowski, 37. Śmiałkowski, 39. Rafael – 2. Davidson, 37. P. Łapigrowski

Kartki:   29. R. Łapigrowski (LĘB), 31. Monteiro (LĘB), 33. Davidson (LĘB)