Clearex – Polkowice 8:1 (koniec) | Lubawa – AZS Gdańsk 6:0 (koniec) | Red Dragons – Legia 6:2 (koniec)
Rekord – GI Malepszy 3:3 (koniec) | Piast – Lębork 6:2 (koniec) | Jagiellonia – AZS Darkomp 1:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
1:2 (0:1)
AZS UW Darkomp Wilanów
Sobota 06.11.2021, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 9

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Znamy składy obu drużyn:

MOKS Słoneczny Stok Białystok:
    Danilewicz, Ulman – Citko, Makal, Kożuszkiewicz, Gryko, Belzyt, Łabieniec, Osypiuk, Aleksandrowicz, Skiepko, Shostak

AZS Uniwersytet Warszawski Wilanów:
    Mianowicz, Wójcik – Lifanov, Pikiewicz, Piwowarczyk, Klaus, Rabiej, Starek, Wielgus, Marcinkowski, Wielgat, Lisnychenko.

1

10
    Faule: 1-0.

14
    Gol dla AZS-u UW Wilanów! Strzelcem bramki PIKIEWICZ.

20

Do przerwy AZS prowadzi z MOKS-em 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 14. minucie Pikiewicz. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!