Widzew – Miedź 1:1 (koniec) | Stomil – Zagłębie S. 3:1 (koniec) | Resovia – Polkowice 0:0 (koniec)
Stomil Olsztyn
3:1 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec
Niedziela 07.11.2021, 15:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga • 16. kolejka

Spotkanie w Olsztynie dobiegło końca! W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka i ostatecznie Stomil pokonał Zagłębie 3:1. Dziękuję za uwagę! (16:55:24)

90+5

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Wójcik (Stomil Olsztyn).

90+3
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Reiman, na boisku pojawia się Wójcik.
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Mikita, na boisku pojawia się Szramka.

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Atak Zagłębia lewą stroną powstrzymany.

88
    Przewinienie Szumilasa w środkowej strefie boiska i arbiter sięga po kartkę.

87
    Przejęli piłkę olsztynianie i próbują teraz utrzymać ją przy sobie nieco dłużej.

86
    Nie są w stanie sforsować dobrze dziś zorganizowanej defensywy Stomilu zawodnicy ze Śląska.

84
    Jedne z ostatnich ataków sosnowiczan. Walczą o kontaktowe trafienie goście.

81
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Moneta, na boisku pojawia się Pyrdoł.

80
    Posiadanie piłki: 39% – 61%.

78
    Faulowany w środku pola jeden z zawodników gospodarzy i arbiter przerywa grę.

75
    Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Coraz bliżej triumfu są gospodarze.

74
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Machała, na boisku pojawia się Tanque.

73
    Rzut wolny dla Zagłębia z okolic trzydziestego metra od bramki rywali.

71
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Fundambu, na boisku pojawia się Spychała.

70
    Długo utrzymują się przy piłce w środku pola zawodnicy Zagłębia. Spokojnie oczekują na rywali na własnej połowie boiska olsztynianie.

Gole: 7. Mikita, 10. Straus, 54. Moneta – 43. Pawłowski

Kartki:   3. Moneta (OLS), 22. Simba (OLS), 56. Reiman (OLS), 61. Żwir (OLS), 90+4. Wójcik (OLS) – 57. Machała (SOS), 88. Szumilas (SOS)

Stomil Olsztyn:
    Bąkowski – Remisz (C), Reiman (90+3. Wójcik), Czajka, Straus, Żwir, Moneta (81. Pyrdoł), Simba Bwanga, Tecław, Fundambu, Mikita (90+3. Szramka)