Bośnia i Herc. – Finlandia | 1:3 (koniec) | | | Norwegia – Łotwa | 0:0 (koniec) | | | Turcja – Gibraltar | 6:0 (koniec) |
Francja – Kazachstan | 8:0 (koniec) | | | Belgia – Estonia | 3:1 (koniec) | | | Walia – Białoruś | 5:1 (koniec) |
Czarnogóra – Holandia | 2:2 (koniec) |
ŁKS – GKS K. | 1:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Widzew | 4:0 (koniec) |
Lech II P. – Stal Rz. | 0:0 (koniec) | | | Garbarnia – Ostróda | 0:0 (koniec) | | | Śląsk II – Olimpia E. | 3:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Znicz | 1:2 (koniec) | | | Pogoń Grodzisk Maz. – Wigry | 3:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Radunia | 0:2 (koniec) |
Motor – Wisła Pu. | 4:1 (koniec) |
finał
Norwegia
0:0
(0:0)
Łotwa
90+4
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ola Solbakken (Norwegia).
|
|
88
|
Żółtą kartkę otrzymuje Vladimirs Kamešs (Łotwa).
|
|
52
|
Żółtą kartkę otrzymuje Eduards Emsis (Łotwa).
|
|
22
|
Żółtą kartkę otrzymuje Morten Thorsby (Norwegia).
|
Gole:
Posiadanie piłki: 71 % : 29 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 13:1. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:1. Foule: 8:7.
Sędziowie: Visser – Vanyzere, Nijssen (BEL)
Widownia:
Kartki: 22. Thorsby (NOR), 90+4. Solbakken (NOR) – 52. Emsis (LAT), 88. Kamešs (LAT)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 71 % : 29 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 13:1. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:1. Foule: 8:7.
Norwegia:
Nyland – Holmgren Pedersen, S. Strandberg, Lode, Meling – Thorsby (46. J. King), Normann – Ödegaard (C), Thorstvedt (82. Solbakken), M. Elyounoussi – Sörloth.
Zmiany: André Hansen, Grytebust – J. King, Midtsjö, Ryerson, Hauge, Aursnes, Gabrielsen, Solbakken, Daehli, Hanche-Olsen, Olsen.
Trener:
Łotwa: Ozols – Savaļnieks, Černomordijs (C), Dubra, Jurkovskis – Emsis, Ķigurs (89. Kārkliņš) – Jaunzems (59. Kamešs), Uldriķis (75. Tarasovs), Cigaņiks – Gutkovskis (89. Krollis).
Zmiany: Zviedris, Matrevičs – Sorokins, M. Ošs, I. Stuglis, Kamešs, Varslavāns, Fjodorovs, Zjuzins, Tarasovs, Krollis, Kārkliņš.
Trener:
Zmiany: André Hansen, Grytebust – J. King, Midtsjö, Ryerson, Hauge, Aursnes, Gabrielsen, Solbakken, Daehli, Hanche-Olsen, Olsen.
Trener:
Łotwa: Ozols – Savaļnieks, Černomordijs (C), Dubra, Jurkovskis – Emsis, Ķigurs (89. Kārkliņš) – Jaunzems (59. Kamešs), Uldriķis (75. Tarasovs), Cigaņiks – Gutkovskis (89. Krollis).
Zmiany: Zviedris, Matrevičs – Sorokins, M. Ošs, I. Stuglis, Kamešs, Varslavāns, Fjodorovs, Zjuzins, Tarasovs, Krollis, Kārkliņš.
Trener:
Sędziowie: Visser – Vanyzere, Nijssen (BEL)
Widownia: