Lech II P. – Stal Rz. 0:0 (koniec) | Garbarnia – Ostróda 0:0 (koniec) | Śląsk II – Olimpia E. 3:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Znicz 1:2 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Wigry 3:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Radunia 0:2 (koniec)
Motor – Wisła Pu. 4:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
1:2 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 13.11.2021, 13:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 17. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:55:03)

Posiadanie piłki: 57% : 43%.
    Strzały na bramkę: 4:4.
    Strzały niecelne: 3:5.
    Rzuty rożne: 9:3.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 17:17.

Pierwsza połowa meczu przebiegała ze wskazaniem na Pogoń Siedlce i potwierdziła to prowadzeniem. Przewagę dla gospodarzy zdobył Maciej Górski. Po przerwie do zdecydowanego ataku zorganizowali się pruszkowianie. Znicz odwrócił rezultat uderzeniami Lukasa Hrnciara oraz Shumy Nagamatsu. Przyjezdni okazali się lepsi w derbach województwa mazowieckiego 2:1.

90+4

90+3
    Bronią się z powodzeniem goście.

90+2
    W doliczonych minutach Pogoń Siedlce wypracowała dla siebie szansę na doprowadzenie do remisu z rzutu rożnego.

90
    Doliczony czas.

90
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Machalski.

88
    Dobiega końca podstawowy czas.

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

84
    Drużyna gości pracuje konsekwentnie i przed momentem wywalczyła dla siebie chwilę na złapanie oddechu przed wznowieniem rywalizacji wrzutem z autu.

83
    Maciej Wichtowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

82
    Utrzymanie się w posiadaniu piłki wydaje się dobrym pomysłem dla Znicza Pruszków na końcówkę spotkania.

81
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Kaliniec.

80
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Barnowski.

80
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Lopez, na boisku pojawia się Więdłocha.

80
    Przegrywająca drużyna stara się odpowiadać atakami. Dośrodkowanie zostało wybite przez czujnych obrońców przeciwnika.

78
    Wybronili się zbudowani prowadzeniem goście.

77
    Szansa na zagrożenie zawodnikom z Pruszkowa dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

Gole: 29. Górski – 53. Hrnciar, 69. Nagamatsu

Kartki:   74. Tadrowski (SDL), 83. Wichtowski (SDL) – 25. Baran (ZNI)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:2. Foule: 17:17.
    Pogoń Siedlce: Klebaniuk – Kołoczek, Tadrowski, Wichtowski, Miś, Piotrowski, Przybecki, Kozłowski, Lopez (80. Więdłocha), Demianiuk, M. Górski.

Zmiany: Misztal – Preuss, Kobiałka, Visnakovs, Misiak, Nojszewski, Więdłocha.

Znicz Pruszków: Jurczak – Stawikowski (46. Drobnak), Lewczuk, Hrnciar (90. Machalski), Kosakiewicz (81. Kaliniec), Bochenek, Baran, Pomorski, Tabara (80. Barnowski), Nagamatsu, Gabrych (87. Kręcichwost).

Zmiany: Drobnak, Barnowski, Kaliniec, Kręcichwost, Machalski.

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)