Lech II P. – Stal Rz. 0:0 (koniec) | Garbarnia – Ostróda 0:0 (koniec) | Śląsk II – Olimpia E. 3:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Znicz 1:2 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Wigry 3:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Radunia 0:2 (koniec)
Motor – Wisła Pu. 4:1 (koniec)
Pogoń Siedlce
1:2 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 13.11.2021, 13:00 • Stadion ROSRRiT, Siedlce • 2. Liga • 17. kolejka

90
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Machalski.

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

83
    Maciej Wichtowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

81
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Kaliniec.

80
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Barnowski.

80
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Lopez, na boisku pojawia się Więdłocha.

74
    Julien Tadrowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

69
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki SHUMA NAGAMATSU.

Znicz już na prowadzeniu po odwróceniu wyniku. Shuma Nagmatsu jest kreatywnym zawodnikiem i doskonale wiedział jak przekuć szansę w zdobycie drugiego gola dla pruszkowian.

53
    Strzelcem bramki LUKAS HRNCIAR.

Znicz dopadł swojego przeciwnika po przerwie i derby rozpoczynają się praktycznie od początku. Po uderzeniu Lukasa Hrnciara zrobiło się 1:1 i powinno być interesująco.

46
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Stawikowski, na boisku pojawia się Drobnak.

29
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzelcem bramki MACIEJ GÓRSKI.

Ostatnie minuty spotkania ze wskazaniem na gospodarzy i jest tego potwierdzenie strzałem do bramki. Piłka trafiła do napastnika Pogoni Siedlce. Maciej Górski doskonale wiedział co z nią zrobić.

25
    Martin Baran napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 29. Górski – 53. Hrnciar, 69. Nagamatsu

Kartki:   74. Tadrowski (SDL), 83. Wichtowski (SDL) – 25. Baran (ZNI)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 1:2. Foule: 17:17.
    Pogoń Siedlce: Klebaniuk – Kołoczek, Tadrowski, Wichtowski, Miś, Piotrowski, Przybecki, Kozłowski, Lopez (80. Więdłocha), Demianiuk, M. Górski.

Zmiany: Misztal – Preuss, Kobiałka, Visnakovs, Misiak, Nojszewski, Więdłocha.

Znicz Pruszków: Jurczak – Stawikowski (46. Drobnak), Lewczuk, Hrnciar (90. Machalski), Kosakiewicz (81. Kaliniec), Bochenek, Baran, Pomorski, Tabara (80. Barnowski), Nagamatsu, Gabrych (87. Kręcichwost).

Zmiany: Drobnak, Barnowski, Kaliniec, Kręcichwost, Machalski.

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)