Hutnik Kraków
2:0 (1:0)
Ruch Chorzów
Niedziela 14.11.2021, 13:002. Liga • 17. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Hutnik niespodziewanie pokonał chorzowski Ruch 2:0. Dziękuję za uwagę! (14:51:12)

90+5

90+3
    Jedna z ostatnich akcji Ruchu. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

90+2
    Chorzowianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

90+1
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Świątek, na boisku pojawia się Gajda.

90
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

88
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali miejscowi.

86
    Faulowany we własnym polu karnym Kędziora.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Żagiel (Ruch Chorzów).

84
    Niedokładnie w ofensywie krakowianie. Od autu Ruch.

83
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Wójtowicz, na boisku pojawia się Siwek.

81
    Osamotniony w ofensywie był Chmiel i przegrał pojedynek z Nawrockim.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Blisko końcowego triumfu są krakowianie.

78
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Zawadzki, na boisku pojawia się Bernal.

77
    Niecelne uderzenie Mokrzyckiego.

75
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Neugebauer, na boisku pojawia się Nowak.

74
    Niedokładnie w ofensywie Ruch. Strzał Kowalczyka... w aut.

72
    Korner dla Niebieskich.

70
    Gol dla Hutnika!
    Podwyższają prowadzenie miejscowi! Po dośrodkowaniu Zmorzyńskiego z prawego skrzydła precyzyjnym strzałem głową popisał się KRZYSZTOF ŚWIATEK!

70
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Foszmańczyk, na boisku pojawia się Żagiel.

69
    Rzut wolny dla Hutnika w środkowej strefie boiska.

67
    Wrzucili wyższy bieg chorzowianie. W ostatnich minutach wyraźna przewaga gości.

66
    Przerwa w grze związana z urazem jednego z zawodników Hutnika.

64
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Hafez, na boisku pojawia się Kitliński.
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków: z boiska schodzi Wilczyński, na boisku pojawia się Chmiel.

63
    Ruch w odpowiedzi, ale strzał Wójtowicza z ostrego kąta wybroniony przez Frasika!

62
    Ogromne zamieszanie pod bramką Ruchu, ale wybronili się miejscowi! Chwilę później zza pola karnego uderzał Świątek, lecz niecelnie.

60
    Pogubili się na połowie rywali chorzowianie i ekipa z Krakowa rozpocznie od autu.

58
    Najlepsza okazja Niebieskich po zmianie stron, ale ostatecznie wywalczyli jedynie rzut rożny.

57
    Na wolne pole ruszał Hafez i został sfaulowany przez Kulejewskiego. Zasłużona żółta kartka dla zawodnika Ruchu.

55
    Faulowany jeden z defensorów Hutnika.

54
    Niezłe zagranie do Hafeza, ale jego strzał pewnie wybronił Bielecki.

53
    Dobrze rozpoczęli drugą połowę spotkania miejscowi. Widać, że będą chcieli powalczyć o powiększenie prowadzenia.

51
    Kolejna bardzo dobra interwencja golkipera Ruchu. Z szesnastego metra uderzał Światek.

49
    Groźnie pod bramką Ruchu, ale znakomitą interwencją popisał się Bielecki!

48
    Nieudane wykończenie akcji przez chorzowian. Z piątego metra wznowi grę Frasik.

46
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Będzieszak, na boisku pojawia się Kwaśniewski.
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Szczepan, na boisku pojawia się Kowalczyk.

46

Do przerwy Hutnik prowadzi z Ruchem 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 13. minucie Kędziora. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44
    Jeszcze rzut wolny dla krakowian niedaleko pola karnego rywali.

43
    Obecnie nieco dłużej przy piłce Hutnik. Chcą utrzymać korzystny rezultat do przerwy miejscowi.

41
    Strzał Hafeza w sam środek bramki i spokojnie wyłapał piłkę Bielecki.

40
    Akcja Hutnika lewym skrzydłem, ale skutecznie przerywają ją przyjezdni i od razu ruszają z kontratakiem.

39
    Długo wymieniają podania w środku pola goście.

37
    Rzut wolny dla Ruchu po faulu na lewym skrzydle.

24
    Kolejny zawodnik gospodarzy upomniany przez arbitra. Tym razem padło na Zawadzkiego.

13
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Strzałem głową z niewielkiej odległości pokonał golkipera rywali ŁUKASZ KĘDZIORA!