Tampa – NY Islanders | 4:1 (koniec) | | | Columbus – Detroit | 5:3 (koniec) |
Niżny Nowogród – Saławat | 0:2 (koniec) | | | Soczi – Barys | 5:2 (koniec) | | | Sp. Moskwa – Bars | 0:1 (koniec) |
Skellefteå – Sp. Praga | 1:3 (koniec) | | | Växjö – Tampere | 2:2 (koniec) | | | EC-KAC – Leksands IF | 4:0 (koniec) |
Mannheim – Frölunda | 1:10 (koniec) | | | Bolzano – Rauma | 1:3 (koniec) | | | Fribourg – Monachium | 2:4 (koniec) |
finał
Torpedo Niżny Nowogród
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
Saławat Jułajew Ufa
59:09
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Juha Metsola – 2 min., niesportowe zachowanie + 2 min., opóźnianie gry / strój). Penalty served by Teemu Hartikainen.
|
|
51:22
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Naumenkov – 2 min., zahaczanie).
|
|
31:36
|
Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Naumenkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:01
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Daniel Zaar – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
13:08
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Michail Orlov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
07:19
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Jegor Martynov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
9. S. Manninen (Markus Granlund, P. Larsen), 56. S. Manninen (N. Kuljomin, Šmeljov)
Sędziowie: Morozov, Sergejev – Bersenjov, Judin.
Widownia: 1700
Spudłowany karny!:
Torpedo Niżny Nowogród:
Tichomirov (P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Lennström, Mišarin, Marin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Zaar, Hrivík, Čechovič – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Gončaruk, A. Michejev, Urakov – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Šaryčenkov, Dubrovsky) – P. Larsen, Chafizullin, Muchamadullin, Naumenkov, Zubarev, Panin (C), J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen (A), S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, Sannikov – Pustozjorov, Pimenov, Platt.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Šaryčenkov, Dubrovsky) – P. Larsen, Chafizullin, Muchamadullin, Naumenkov, Zubarev, Panin (C), J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen (A), S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin (A), Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, Sannikov – Pustozjorov, Pimenov, Platt.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Morozov, Sergejev – Bersenjov, Judin.
Widownia: 1700