GI Malepszy – AZS UW 2:1 (koniec) | AZS Gdańsk – Red Dragons 3:4 (koniec) | Polkowice – Piast 1:11 (koniec)
Lębork – Red Devils 5:5 (koniec) | Dreman – Jagiellonia 2:1 (koniec)
GI Malepszy Arth Soft Leszno
2:1 (0:1)
AZS UW Wilanów
Niedziela 21.11.2021, 12:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 12

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (13:47:00)

Wielkie brawa dla obu ekip. Przez długi czas pachniało niespodzianką. Jednak gospodarze stanęli na wysokości zadania. Wyrównał z prawej nogi Kąkol, a potem z lewej huknął Lisowski, czym umocnił się na pozycji najlepszego snajpera leszczynian. W ten sposób świetna seria gospodarzy zostaje podtrzymana, wyrastają na piątą siłę Futsal Ekstraklasy.

39:59
    Wilanów do samego końca w natarciu, ale chyba goście zostaną bez punktów w tym spotkaniu

39:26
    Timeout dla gospodarzy.

39:25
    Rabiej z dystansu, nad bramką

38:25
    Douglas przez całe boisko do pustej bramki – niecelnie!

38:00
    Leszczynianie zepchnięci do defensywy i zamknięci w hokejowym zamku

37:10
    Lifanov w roli lotnego bramkarza

36:46
    Gol dla Klubu Sportowego Futsal Leszno!
    Strzelcem bramki LISOWSKI. Asysta Konopacki.
    Konopacki z lewej pod bramkę, Lisowski już czekał na środku, żeby załadować piłkę pod spojenie. Goście tracą drugą bramkę!

36:03
    Strzał z daleka spod linii bocznej. Niecelnie.

33:49
    Brawa dla Mianowicza po kolejnej fenomenalnej interwencji! Tym razem po strzale ze środka z półdystansu.

31:47
    Rabiej z autu, brak zagrożenia dla bramki Długosza, faulowany za to Wojciechowski

31:10
    Kluczowa interwencja Długosza, było naprawdę blisko drugiej bramki dla AZS UW!

27:45
    Niedźwiedzki mocno wbija pod bramkę z lewej strony, Mianowicz interweniuje nogami

27:20
    Ładna akcja Wojciechowskiego na prawej stronie, w ostatniej chwili jednak strata piłki

26:40
    Wojciechowski woli w drugiej połowie dyskutować z sędziami, zamiast pomagać swojemu zespołowi. Musi uważać reprezentacyjny weteran, bowiem już jedna żółta kartka na jego koncie.

26:40
    Solecki mocno bije z prawej nogi, Marcinkowski blokuje nie po raz pierwszy w tym meczu

25:40
    Marcinkowski z ostrego kąta w boczną siatkę

25:26
    Żółtą kartkę otrzymuje Wojciechowski (GI Malepszy Futsal Leszno). Rabiej skasowany przy próbie wyjścia z kontrą.

25:00
    2:0 w przewinieniach po przerwie

24:42
    Żółtą kartkę otrzymuje Douglas (GI Malepszy Futsal Leszno).

24:25
    Kolejna ładna akcja Kąkola, ale tym razem szczelna defensywa akademików

23:40
    Strzelcem bramki KĄKOL.
    No i mamy wyrównanie! Kąkol dostaje podanie na piwocie, ładny obrót, zejście na prawą nogę i mocnym strzałem po ziemi pokonuje Mianowicza!

23:15
    Leszno z jednym faulem po przerwie, Wilanów czysto

22:55
    Dwójkowa kontra akademików, niecelne wykończenie Lisnychenki!

22:30
    Douglas zablokowany przez Pikiewicza

22:00
    Świetna okazja Lisowskiego! Mianowicz nie dał sobie założyć "kanału", Wilanów wciąż z czystym kontem!

20:27
    Dwójkowa akcja gospodarzy, podcinka Wojciechowskiego, Mianowicz jednak nie dał się pokonać

20:01

Mianowicz i defensywa gości spisują się w tym meczu bez zarzutu. Jednak to dopiero połowa meczu. Po przerwie jeszcze wszystko może się zdarzyć, dlatego koniecznie zostańcie z nami!

Trener Trznadel ma o czym rozmawiać ze swoimi zawodnikami. Leszno wyprowadziło 3x więcej ataków, oddało 4x więcej strzałów, w tym 7x więcej celnych (14:2). I co? I to Wilanów prowadzi do przerwy w Trapezie!

20:00

19:55
    Zamurowana bramka akademików

19:30
    I jeszcze jeden strzał Wojciechowskiego, czekał pod bramką Lisowski, ale strzał piętą również obroniony przez Mianowicza

19:04
    Wojciechowski z prawej strony, Mianowicz jeszcze raz broni!

18:40
    Lisowski sam na sam z Mianowiczem, górą bramkarz gości!

18:35
    Strzał Wojciechowskiego mija bramkę

17:53
    Jeszcze jedna szansa dla gospodarzy, jeszcze raz skutecznie bronią się akademicy!

17:15
    Po raz kolejny strzał leszczynian wysoko nad bramką

17:12
    Ładna akcja gospodarzy, ale po raz kolejny Mianowicz daje radę w bramce!

16:30
    1:2 w przewinieniach

16:05
    Kąkol wślizgiem przy linii bocznej, ale czysto

15:00
    Kolejne ataki leszczynian, kolejne strzały na bramkę Mianowicza, ale na razie przypomina to walenie głową w mur

12:20
    Indywidualna akcja Rabieja na prawej stronie, seria zwodów, strzał, ale zabrakło kolegi na długim słupku. Mogło być 0:2!

10:45
    Kąkol na Lewo do Olszaka, ten wbijał na środek, ale zabrakło kolegów z zespołu na linii lotu piłki

10:00
    Ćwierć meczu za nami, Wilanów nie dość że bez faulu, to jeszcze na prowadzeniu!

09:06
    Groźna kontra leszczynian, próbował Kąkol, skutecznie jednak kryci zawodnicy z Wielkopolski, Mianowicz od bramki

08:47
    Nieporozumienie w rozegraniu ataku, aut dla gości

08:30
    Groźny strzał Pikiewicza, Długosz broni wyciągniętą nogą

07:30
    Sporo zamieszania teraz na połowie gości. Leszno próbuje zbudować spokojny atak pozycyjny, ale Wilanów naprawdę dzielnie się broni

07:15
    Ależ ładna interwencja Mianowicza po strzale Konopackiego!

05:10
    Kolejna groźna kontra gości, Pikiewicz tuż obok bramki!

04:41
    Gol dla AZS UW Warszawa!
    Strzelcem bramki RABIEJ.
    Łooooo to jest futsal! Atak leszczynian przerwany przez Rabieja w polu karnym gości. Rabi ruszył do solowej kontry i po rajdzie przez pół boiska, uderzył na bramkę Długosza, mocno, przy słupku. Niespodzianka na otwarcie wyniku w Lesznie!

04:06
    Kontra gości, strzał Marcinkowskiego zablokowany, jeszcze róg dla Wilanowa, Rabiej z dystansu, również blok

04:00
    Mimo ponawianych ataków gospodarzy, stołeczna ekipa spisuje się skutecznie w defensywie

03:00
    Wilanów ogranicza się do kontr, których było póki co niewiele; Leszno w przewadze posiadania piłki, atak za atakiem