Sandecja – Widzew 2:2 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
2:2 (0:1)
Widzew Łódź
Poniedziałek 22.11.2021, 18:00 • Stadion im. Ojca Władysława Augustynka, Nowy Sącz • Fortuna 1 Liga • 18. kolejka

To już wszystko z tego spotkania. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (20:01:27)

Za nami emocjonujące spotkanie w Nowym Sączu. Widzew prowadził do przerwy, ale gospodarze chwilę po przerwie wyprowadzili dwa ciosy i to oni zaczęli wygrywać w tym spotkaniu. Gdy wydawało się, że Sandecja zgarnie trzy punkty w tym spotkaniu, to na chwilę przed doliczonym czasem gry Tomczyk zdobył wyrównującą bramkę i mamy podział punktów w tym meczu!

90+6

90+6
    Wrzucona piłka z rzutu rożnego w pole karne gości. Spore zamieszanie, ale ostatecznie oddalają zagrożenie gracze Widzewa.

90+6
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Danielak, na boisku pojawia się Grudniewski.

90+5
    Długa piłka w kierunku jednego z gospodarzy. Tanżyna wybija jednak futbolówkę głową na rzut rożny.

90+4
    Mamy rzut rożny dla Sandecji. Centra w pole karne na bliższy słupek, ale wybija piłkę jeden z zawodników Widzewa.

90+2
    Kun fauluje rywala na skrzydle. Zawodnik Widzewa dostaje żółtą kartkę. Za racji, że jest to jego drugie napomnienie, to Widzew będzie kończył to spotkanie w dziesiątkę!

90
    5 minut doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Gol dla Widzewa!
    Strzelcem bramki PAWEŁ TOMCZYK.

Mamy wyrównanie w końcówce spotkania! Podanie w kierunku Tomczyka, który najpierw uciekł Osyrze i w sytuacji sam na sam strzałem po ziemi pewnie pokonał bramkarza rywali!

88
    Kun uderzył zza pola karnego i piłka przeszła tuż nad poprzeczką!

87
    Danielak fauluje i dostaje żółtą kartkę.

86
    Sovsić walczył na skrzydle i ugrał aut dla swojego zespołu.

85
    Słaby próbował centrować z lewej strony w pole karne gości, ale jego zagranie zostało zablokowane przez obrońcę rywali.

82
    W ofensywie Widzew. Goście nie mogą jednak znaleźć drogi do bramki strzeżonej przez Pietrzkiewicza.

80
    Centra z narożnika w pole karne Sandecji i piąstkuje lecącą piłkę Pietrzkiewicz.

79
    Piłka zagrywana w pole karne Sandecji i wywalczył rzut rożny Tomczyk.

76
    Długo była sprawdzana sytuacja z nieuznaną bramką dla Sandecji, ale ostatecznie mamy potwierdzenie, że był spalony.

73
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Nunes, na boisku pojawia się Mucha.

73
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Guzdek, na boisku pojawia się Gołębiowski.

73
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Villanueva, na boisku pojawia się Tomczyk.

72
    Zamieszanie w polu karnym Widzewa. Ostatecznie do piłki dopada Dikov i oddaje strzał, po którym futbolówka wpada do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

71
    Kun fauluje rywala w środku pola.

69
    Za krytykę decyzji arbitra żółtą kartką ukarany trener gości Janusz Niedźwiedź.

68
    Faulowany jeden z gospodarzy w środkowej strefie boiska.

67
    Gol dla Sandecji!
    Strzelcem bramki BŁAŻEJ SZCZEPANEK.

Sandecja obejmuje prowadzenie! Sovsić zagrywa górną prostopadłą piłkę do wybiegającego Szczepanka. Ten opanował futbolówkę, mocno uderzył i zdobywa bramkę! 2:1 w Nowym Sączu!

64
    Długa piłka zagrana w kierunku Guzdka, ale futbolówka wyszła poza plac gry.

62
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa SOVSIĆ.

Damir Sovsić desygnowany do wykonania rzutu karnego. Strzał po ziemi w wykonaniu Chorwata i Sandecja doprowadza do remisu!

62
    Po dłuższym oczekiwaniu mamy decyzję i jest karny!

60
    Sędzia Jarzębak zawołany do monitora! Czekamy na decyzję!

60
    Cały czas trwa sprawdzanie sytuacji z 57. minuty, kiedy to zawodnicy Sandecji sygnalizowali zagranie ręką przez gracza Widzewa.

58
    Kolejna wrzutka w pole karne gości. Tym razem po uderzeniu głową mamy rzut rożny.

57
    Piłka wrzucona z autu w pole karne gości. Po małym zamieszaniu miejscowi zaczęli sygnalizować, że ręką zagrał jeden z przyjezdnych, ale sędzia nie przerywa gry.

56
    Rzut rożny dla gospodarzy. Centra w pole karne Widzewa do zamykającego akcję Osyry. Uprzedził go jednak rywal, który wybił futbolówkę na aut.

55
    Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

53

51
    Guzdek przedzierał się z piłką prawą stroną boiska. Został jednak zatrzymany przez rywala i futbolówka wyszła na aut bramkowy.

49
    Nunes z lewej strony zacentrował w pole karne do Tanżyny. Ten oddał strzał, ale futbolówka przeszła wyraźnie nad poprzeczką!

48
    Nunes faulowany na skrzydle przez Rudola. Zawodnik gospodarzy dostaje żółtą kartkę za swoje zagranie.

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Chmiel, na boisku pojawia się Dikov.

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Prochownik, na boisku pojawia się Szczepanek.

46

Zawodnicy wracają na murawę, za chwilę druga połowa spotkania.

To wszystko z pierwszej połowy spotkania. Aktualnie zapraszam na przerwę, a potem dalsze emocje związane z tym pojedynkiem.

Za nami pierwsza połowa spotkania. Widzew tuż przed przerwą zdobył bramkę, która dała mu prowadzenie.

45+4

45+3
    Strzelcem bramki DOMINIK KUN.

Goście długo rozgrywali piłkę przed polem karnym gospodarzy. Ostatecznie jeden z przyjezdnych wypatrzył z prawej strony niekrytego Kuna. Podanie do Kuna, a ten mając sporo miejsca pewnie pokonał Pietrzkiewicza!

45+2
    Boczek przerywa korzystną akcję gości i dostaje żółtą kartkę.

45+2
    Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Widzewa. Przyjezdni jednak zdołali oddalić zagrożenie.

45
    Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.

45
    Piłka zagrywana przez gospodarzy na około dwudziesty metr. Zdecydował się jednak na wysokie wyjście Wrąbel i skutecznie przeciął podanie!

43
    Powoli dobiega końca pierwsza połowa spotkania. Nadal mamy bezbramkowy remis.

41
    Podczas wrzutki z rzutu rożnego piłka opuściła plac gry. Zacznie od bramki Pietrzkiewicz.

40
    Kun płasko zagrywa z lewej strony na 16. metr do Villanuevy. Ten chciał oddać strzał, ale uprzedził go jeden z miejscowych i wybił futbolówkę na rzut rożny.

40
    Uderzenie Tanżyny z dystansu, ale piłka przeszła obok bramki.

39
    Danielak zacentrował piłkę z rzutu rożnego w pole karne, ale oddalili zagrożenie gospodarze.

38
    Kolejna okazja Widzewa! Danielak znalazł się z piłką z lewej strony pola karnego. Oddał strzał, ale jego próba została zablokowana i mamy rzut rożny.

36
    Kolejne techniczne zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Miejscowi jednak oddalili zagrożenie.

35
    Tanżyna faulowany na połowie rywala. Będzie okazja dla gości na stworzenie zagrożenia.

33
    Villanueva znalazł się z piłką w polu karnym Sandecji, ale jeden z defensorów wślizgiem wybił mu piłkę spod nóg.

32
    Schodzący ze skrzydła Kun oddał mocny strzał, ale Pietrzkiewicz efektownie i przede wszystkim efektywnie interweniował!

30
    Niespełna pół godziny gry za nami i nadal mamy bezbramkowy remis.

29
    Piłka z rzutu wolnego zagrana technicznie w pole karne do wybiegającego Danielaka. Minimalnie szybszy był jednak Pietrzkiewicz i przechwycił futbolówkę.

28
    Chmiel fauluje rywala Villanuevę około 25 metrów własnej bramki. Za przerwanie korzystnej akcji zawodnik gospodarzy zostaje napomniany.

27
    Chmiel zacentrował piłkę z rzutu rożnego w pole karne. Futbolówka zagrana na dalszy słupek, główkował Osyra, ale pewnie interweniuje Wrąbel.

26
    Centra w pole karne Widzewa z lewej strony boiska. Jeden z przyjezdnych przeciął podanie i mamy rzut rożny.

25
    Płaskie uderzenie Tanżyny zza pola karnego. Piłka po jego próbie wyszła poza plac gry.

24
    Kun przedzierał się lewą stroną boiska. Zdecydował się na zejście do pola karnego, ale gdy był już w "szesnastce", to rywal odebrał mu futbolówkę.

24
    Nunes zacentrował z rzutu wolnego w pole karne rywali. Jeden z współpartnerów zdołał oddać strzał głową, ale świetnie interweniował Pietrzkiewicz!

23
    Faulowany jeden z graczy Widzewa z lewej strony boiska i mamy rzut wolny.

21
    Guzdek został wypuszczony prawą stroną boiska i znalazł się w dogodnej sytuacji. Mógł uderzać, jednak zdecydował się zagrać w środek pola karnego. Tam oddał strzał zamykający akcję współpartner, ale jego próba została zablokowana!

19
    Piłka zagrywana w pole karne Widzewa do Janickiego. Jeden z gości wybił jednak futbolówkę spod nóg zawodnika Sandecji i tym samym oddalił zagrożenie.

18
    Centra w pole karne Widzewa. Zamykający akcję Słaby chciał uderzyć, jednak nie zdołał sięgnąć piłki. Futbolówka wyszła na aut bramkowy.

16
    Chmiel faulowany na własnej połowie.

14
    Piłka z rzutu rożnego zacentrowana w pole karne, ale rywale pewnie oddalili zagrożenie.

13
    Ależ okazja gości! Zieliński zagrał prostopadle w kierunku wybiegającego Villanuevy. Hiszpan wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali, próbował lobować, ale Pietrzkiewicz sięgnął futbolówkę i zdołał ją wybić na rzut rożny!

11
    Faulował w akcji ofensywnej Fall. Rzut wolny dla Widzewa.

10
    Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Danielak zacentrował w pole karne, ale rywale oddalili zagrożenie.

9
    Centra w pole karne w wykonaniu Kuna. Płaskie rozegranie, uderzał Danielak, ale jego próba została zablokowana i mamy kolejny korner.

8
    Przedzierał się lewą stroną boiska jeden z przyjezdnych. Został jednak zatrzymany przez rywala przy końcowej linii boiska i będziemy mieli rzut rożny.

6
    Gra toczy się głownie w środkowej części boiska.

4
    Gra wznowiona!

4
    Wstał Pietrzkiewicz. Potrzebuje jednak chwili, aby dojść do siebie.

3
    Cały czas udzielana jest pomoc bramkarzowi Sandecji. W międzyczasie oba zespoły zaczęły podawać piłkę między sobą.

2
    Pietrzkiewicz podczas interwencji zderzył się z jednym ze współpartnerów. Potrzebna interwencja pomocy medycznej!

1
    Płaska piłka zagrana na 16. metr do Guzkda. Ten oddał strzał, ale jego próba nie zaskoczyła Pietrzkiewicza.

1
    Spotkanie rozpoczął Widzew, który gra dzisiaj na czerwono. Miejscowi natomiast w biało-czarnych strojach.

1

Sandecja Nowy Sącz: Pietrzkiewicz – Boczek, Chmiel, Janicki, Maissa Fall, Osyra, Piter-Bućko, Prochownik, Słaby, Sovsić

Rezerwowi: Tokarz – Dikov, Kasprzak, Kobryń, Szczepanek, Walski, Wawszczyk, Wolny, Zych

Widzew Łódź: Wrąbel – Danielak, Dejewski, Guzdek, Hanousek, Kun, Nunes, Stępiński, Tanzyna, Villanueva, Zieliński

Rezerwowi: Reszka – Gołębiowski, Grudniewski, Karasek, Kita, Mucha, Nowak, Tetteh, Tomczyk

Główny: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
    Asystenci: Sławomir Kowalewski, Adam Jakubczyk
    Techniczny: Rafał Rokosz
    VAR: Damian Sylwestrzak
    Asystent VAR: Tomasz Wajda.

Początek poniedziałkowego spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji za pośrednictwem naszego serwisu!

Oba zespoły grały ze sobą w ramach 1. kolejki. Widzew pewnie wygrał na własnym obiekcie, pokonując Sandecję 3:0.

W ostatniej kolejce Sandecja przegrała u siebie ze Skrą Częstochowa 0:1. Widzew natomiast poległ w Bielsku-Białej, gdzie przegrał z miejscowym Podbeskidziem aż 0:4.

O pozycję wyżej plasuje się Widzew. Łodzianie mają na swoim koncie 34 punkty.

Sandecja zajmuje aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Drużyna z Nowego Sącza zgromadziła dotychczas 29 punktów.

Trwa 18. kolejka Fortuna I ligi. W poniedziałkowy wieczór Sandecja Nowy Sącz podejmie na własnym stadionie Widzew Łódź.