Chicago – St. Louis | 3:2 (po dogrywce) | | | Philadelphia – Carolina | 3:6 (koniec) | | | Minnesota – Winnipeg | 7:1 (koniec) |
Anaheim – Ottawa | 4:0 (koniec) | | | Washington – Florida | 4:3 (koniec) | | | Nashville – New Jersey | 4:2 (koniec) |
Columbus – Vancouver | 4:2 (koniec) | | | Buffalo – Montreal | 4:1 (koniec) | | | Tampa – Seattle | 3:0 (koniec) |
Dallas – Colorado | 3:1 (koniec) | | | NY Islanders – Pittsburgh | 0:1 (koniec) | | | San Jose – Toronto | 1:4 (koniec) |
Barys – Podolsk | 1:3 (koniec) | | | Czerepowiec – Niżny Nowogród | 3:1 (koniec) |
finał
Severstal Czerepowiec
3:1
(0:0, 0:1, 3:0)
Torpedo Niżny Nowogród
56:22
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Pjotr Kočetkov – 10 min. kara indywidualna, niesportowe zachowanie).
|
|
50:47
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Ivan Rogov – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
|
|
46:43
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Zijat Pajgin – 2 min., uderzanie).
|
|
45:31
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Nikolaj Děmidov – 2 min., trzymanie).
|
|
34:40
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Damir Žafjarov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
31:46
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Ivan Čechovič – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
22:10
|
Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Ilja Fedotov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
19:56
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Joonas Nättinen – 2 min., zahaczanie).
|
|
03:46
|
Kara dla Severstal Czerepowiec (Maxim Kolmykov – 2 min., zahaczanie).
|
Składy i statystyki:
48. Press (Chochlov, Kodola), 52. Guslistov, 57. Vovčenko (Kodola) – 26. Miele
Sędziowie: Fraňo, Hribik – Ponomarenko, Slavikovskij
Widownia: 2622
Spudłowany karny!:
Severstal Czerepowiec:
Šugajev (Podjapolskij, Šatajlo) – Chochlov, Press, N. Makejev, Rogov, Timašov, Khabarov, Karimov – Joonas Nättinen, Kodola, Liška – Vovčenko (A), Geraskin (C), Guslistov – D. Dumbadze, Abrosimov, Dmitrij Moisejev – Jemec, A. Alexejev (A), M. Kazakov – Kolmykov.
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: P. Kočetkov (Murygin, Tichomirov) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Turbin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Čechovič, Hrivík, Ilja Fedotov – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Urakov, A. Michejev, Gončaruk – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Torpedo Niżny Nowogród: P. Kočetkov (Murygin, Tichomirov) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Turbin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Čechovič, Hrivík, Ilja Fedotov – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Urakov, A. Michejev, Gončaruk – Počivalov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Fraňo, Hribik – Ponomarenko, Slavikovskij
Widownia: 2622