PŚ w Ruce | Ryoyu Kobayashi (JAP) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata Ruka
Ryoyu Kobayashi (JAP)
(Lanisek, Eisenbichler)
Jarosław Kowalski
Klasyfikacja końcowa
1. Ryoyu Kobayashi 324.5p (138,5/143)
2. Anże Lanisek 318.9p (141/140)
3. Markus Eisenbichler 304.4p (136,5/132)
4. Stefan Kraft 289.8p (136/128)
5. Karl Geiger 289.6p (132,5/129)
6. Killian Peier 282.9p (128/141,5)
7. Pius Paschke 279p (132,5/128,5)
8. Kamil Stoch 278.6p (134/128)
9. Timi Zajc 272.9p (141/119)
10. Yukiya Sato 265p (136/119)
................
23. Piotr Żyła 234.6p (131/120,5)
................
33. Dawid Kubacki 122.1p (124)
37. Aleksander Zniszczoł 112.7p (118)
38. Andrzej Stękała 112.5p (119)
47. Jakub Wolny 68p (95,5)
Klasyfikacja po 1 serii
1. Anże Lanisek 160p (141)
2. Ryoyu Kobayashi 158.6p (138,5)
3. Timi Zajc 156.8p (141)
4. Robert Johansson 153.8p (140,5)
5. Markus Eisenbichler 151.7p (136,5)
6. Jan Hoerl 149.5p (138)
7. Stefan Kraft 149.1p (136)
8. Karl Geiger 147.9p (132,5)
9. Naoki Nakamura 146.4p (134,5)
10. Yukiya Sato 145.6p (136)
................
13. Kamil Stoch 140.7p (134)
24. Piotr Żyła 128.7p (131)
................
33. Dawid Kubacki 122.1p (124)
37. Aleksander Zniszczoł 112.7p (118)
38. Andrzej Stękała 112.5p (119)
47. Jakub Wolny 68p (95,5)
Lista startowa
1. Michaił Nazarow
2. Giovanni Bresadola
3. Valentin Foubert
4. Jakub Wolny
5. Lovro Kos
6. Anders Fannemel
7. Peter Prevc
8. Daniel Tschofenig
9. Fatih Arda Ipcioglu
10. Aleksander Zniszczoł
11. Gregor Deschwanden
12. Ilja Mankow
13. Andrzej Stękała
14. Keiichi Sato
15. Dominik Peter
16. Danił Sadrejew
17. Władimir Zografski
18. Simon Ammann
19. Markus Schiffner
20. Fredrik Villumstad
21. Constantin Schmid
22. Roman Trofimow Siergiejewicz
23. Jewgienij Klimow
24. Niko Kytosaho
25. Philipp Aschenwald
26. Andreas Wellinger
27. Daniel Andre Tande
28. Jan Hoerl
29. Piotr Żyła
30. Dawid Kubacki
31. Pius Paschke
32. Junshiro Kobayashi
33. Manuel Fettner
34. Daiki Ito
35. Marius Lindvik
36. Johann Andre Forfang
37. Daniel Huber
38. Stephan Leyhe
39. Yukiya Sato
40. Kamil Stoch
41. Timi Zajc
42. Robert Johansson
43. Killian Peier
44. Stefan Kraft
45. Naoki Nakamura
46. Anże Lanisek
47. Markus Eisenbichler
48. Cene Prevc
49. Ryoyu Kobayashi
50. Karl Geiger
1. Ryoyu Kobayashi 324.5p (138,5/143)
2. Anże Lanisek 318.9p (141/140)
3. Markus Eisenbichler 304.4p (136,5/132)
4. Stefan Kraft 289.8p (136/128)
5. Karl Geiger 289.6p (132,5/129)
6. Killian Peier 282.9p (128/141,5)
7. Pius Paschke 279p (132,5/128,5)
8. Kamil Stoch 278.6p (134/128)
9. Timi Zajc 272.9p (141/119)
10. Yukiya Sato 265p (136/119)
................
23. Piotr Żyła 234.6p (131/120,5)
................
33. Dawid Kubacki 122.1p (124)
37. Aleksander Zniszczoł 112.7p (118)
38. Andrzej Stękała 112.5p (119)
47. Jakub Wolny 68p (95,5)
Klasyfikacja po 1 serii
1. Anże Lanisek 160p (141)
2. Ryoyu Kobayashi 158.6p (138,5)
3. Timi Zajc 156.8p (141)
4. Robert Johansson 153.8p (140,5)
5. Markus Eisenbichler 151.7p (136,5)
6. Jan Hoerl 149.5p (138)
7. Stefan Kraft 149.1p (136)
8. Karl Geiger 147.9p (132,5)
9. Naoki Nakamura 146.4p (134,5)
10. Yukiya Sato 145.6p (136)
................
13. Kamil Stoch 140.7p (134)
24. Piotr Żyła 128.7p (131)
................
33. Dawid Kubacki 122.1p (124)
37. Aleksander Zniszczoł 112.7p (118)
38. Andrzej Stękała 112.5p (119)
47. Jakub Wolny 68p (95,5)
Lista startowa
1. Michaił Nazarow
2. Giovanni Bresadola
3. Valentin Foubert
4. Jakub Wolny
5. Lovro Kos
6. Anders Fannemel
7. Peter Prevc
8. Daniel Tschofenig
9. Fatih Arda Ipcioglu
10. Aleksander Zniszczoł
11. Gregor Deschwanden
12. Ilja Mankow
13. Andrzej Stękała
14. Keiichi Sato
15. Dominik Peter
16. Danił Sadrejew
17. Władimir Zografski
18. Simon Ammann
19. Markus Schiffner
20. Fredrik Villumstad
21. Constantin Schmid
22. Roman Trofimow Siergiejewicz
23. Jewgienij Klimow
24. Niko Kytosaho
25. Philipp Aschenwald
26. Andreas Wellinger
27. Daniel Andre Tande
28. Jan Hoerl
29. Piotr Żyła
30. Dawid Kubacki
31. Pius Paschke
32. Junshiro Kobayashi
33. Manuel Fettner
34. Daiki Ito
35. Marius Lindvik
36. Johann Andre Forfang
37. Daniel Huber
38. Stephan Leyhe
39. Yukiya Sato
40. Kamil Stoch
41. Timi Zajc
42. Robert Johansson
43. Killian Peier
44. Stefan Kraft
45. Naoki Nakamura
46. Anże Lanisek
47. Markus Eisenbichler
48. Cene Prevc
49. Ryoyu Kobayashi
50. Karl Geiger
2. Anże Lanisek 318.9p (141/140)
3. Markus Eisenbichler 304.4p (136,5/132)
4. Stefan Kraft 289.8p (136/128)
5. Karl Geiger 289.6p (132,5/129)
6. Killian Peier 282.9p (128/141,5)
7. Pius Paschke 279p (132,5/128,5)
8. Kamil Stoch 278.6p (134/128)
9. Timi Zajc 272.9p (141/119)
10. Yukiya Sato 265p (136/119)
................
23. Piotr Żyła 234.6p (131/120,5)
................
33. Dawid Kubacki 122.1p (124)
37. Aleksander Zniszczoł 112.7p (118)
38. Andrzej Stękała 112.5p (119)
47. Jakub Wolny 68p (95,5)
Słoweniec też poleciał daleko! 140 telemarkiem. Na Ryoyu to jednak za mało. Druga pozycja.
Piękny skok Japończyka! Poza rozmiar skoczni. 143 metry wylądowane telemarkiem, jest nawet jedna 20 od sędziego! 324.5p, zdecydowane prowadzenie.
Także Zajc skacze sporo słabiej niż za pierwszym razem. 119 metrów.
Najlepszy z Norwegów nie poradził sobie w drugiej serii. 113 metrów.
Niemiec doleciał na 132 metr i oczywiście prowadzi.
Dużo gorzej skacze niż za pierwszym razem. 109m.
Ładny stylowo skok Austriaka na 128 metr. Minimalnie wyprzedza Geigera, o 0.2p!
Niemiec skacze 129 metrów i obejmuje prowadzenie.
Bliżej skacze od swojego rodaka. 116 metrów.
Japończyk ląduje telemarkiem na 119 metrze. Czwarta pozycja na ten moment.
Sporo krócej poleciał niż w pierwszej serii. 117 metrów.
128,5 metra Niemca, teraz on jest drugi.
Znacznie dalej skacze od poprzedników Kami..128 metrów i druga lokata z notą 278.6p. Nie widać za bardzo zadowolenia na jego twarzy.
Niemiec także nie był w stanie polecieć za punkt K. 118,5 metra i trzecia lokata.
Norweg też nie poleciał za daleko. 115,5m.
Cene wylądował na 112 metrze, obecnie jest piąty.