Clearex Chorzów
1:3 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 01.12.2021, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • 11. kolejka

Serdecznie zapraszam na relację z zaległego meczu 11. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. W ciekawie zapowiadającym się starciu Clearex Chorzów podejmie Rekord Bielsko-Biała.

Faworytem spotkania są przyjezdni. Mistrzowie Polski mają na koncie 31 punktów i zajmują drugie miejsce. Clearex uzbierał dotychczas jedynie 15 "oczek" i plasuje się na dziesiątej lokacie.

Początek spotkania w środę o godzinie 18:00. Składy obu drużyn zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

1

3
    Dobra interwencja Kubika w defensywie.

5
    Długo budują swój atak chorzowianie.

6
    Nieźle zapowiadała się akcja gości, ale ostatecznie Krzyśka wybronił strzał Biela.

7
    Niecelne uderzenie Kubika zza pola karnego.

7
    W odpowiedzi Seget, ale Nawrat nie musiał interweniować.

8
    Pierwsze przewinienie w tym spotkaniu. W środka pola faulowany był jeden z bielszczan.

9
    Tym razem rzut wolne dla Clearexu.

10
    Michał Marek próbował przelobować Krzyśkę, ale wykonanie nie było zbyt dobre.

11
    Mozheiko sfaulował Budniaka na własnej połowie.

11
    Płaskie uderzenie Rakicia z lewego skrzydła, ale czujnie broni Krzyśka.

12
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

13
    Mocno napierają w ostatnich minutach goście, ale brakuje wykończenia. Tym razem niecelnie uderzał Surmiak.

14
    Ależ niewiele brakowało! Łuszczek uderzał z kilkunastu metrów, zdołał odbił piłką Nawrat i futbolówka ostatecznie minimalnie minęła słupek!

14
    Taktyczny faul Łuszczka i arbiter słusznie sięga po kartkę.

15
    Nie zdołał utrzymać piłki w boisku Popławski. Chwila oddechu dla zawodników z Chorzowa.

16
    Faule: 4-1.

17
    Biel nieprzepisowo atakowany przez Mizgajskiego. Piąte przewinienie chorzowian!

17
    Raz jeszcze faulowany Biel i będzie przedłużony rzut karny dla Rekordu!

17
    Żółtą kartkę otrzymuje Dewucki (Clearex Chorzów).

17
    Nie ma gola! Piłka odbiła się od Krzyśki i wyszła na rzut rożny!

18
    Kolejny przedłużony rzut karny!

18
    Tym razem uderzał Pereira, ale raz jeszcze świetnie interweniował Krzyśka!

19
    Gol dla Clearexu!
    Ogromna radość gospodarzy! Akcję miejscowych bezbłędnie wykończył MYKYTA MOZHEIKO!

20
    W odpowiedzi Rekord, ale niecelnie uderzał Marek.

20

Przerwa! Po pierwszej połowie Clearex prowadzi z Rekordem 1:0 po golu Mozheiko. Warto podkreślić, że przyjezdni nie wykorzystali dwóch przedłużonych rzutów karnych. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

21

22
    Mocny strzał Budniaka zza pola karnego! Piłka zahaczyła jeszcze o jednego z rywali, a więc bielszczanie będą mieli rzut rożny.

22
    Poprzeczka uratowała gospodarzy przed utratą bramki!

23
    Pierwsze przewinienie chorzowian po zmianie stron.

23
    Gol dla Rekordu!
    Szybko wznowili grę z rzutu wolnego goście i ich akcję skutecznie sfinalizował ŁUKASZ BIEL!

24
    Goście wychodzą na prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisał się MICHAŁ MAREK!

25
    Próbował Biel, ale zabrakło precyzji.

26
    Dobra interwencja Krzyśki. Z kontratakiem ruszyli chorzowianie, ale ich zapędy przerwał Rakić.

27
    Próbują się odgryźć miejscowi, ale jak na razie bez skutku.

27
    Ucierpiał w starciu z rywalem Brocki i mamy przerwę w grze.

28
    Łuszczek wyrzucony z boiska! Druga żółta kartka dla kapitana drużyny z Chorzowa.

29
    Na linii bramkowej zatrzymał piłkę Krzyśka! Rekord dalej w natarciu.

30
    Wytrzymali grę rywali w przewadze chorzowianie!

31
    Uderzenie Rakicia z woleja zablokowane. Bielszczanie od autu.

32
    Faule: 3-1.

33
    Skutecznie między słupkami Krzyśka.

34
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali miejscowi.

35
    Raz jeszcze obili poprzeczkę chorzowskiej bramki przyjezdni!

36
    Zupełnie nieudane uderzenie Rakicia z dziesiątego metra.

37
    Raz jeszcze Rakić, tym razem celnie, ale w obrońce rywali.

37
    Faul Ferreiry na rozpędzonym Segecie i kartka dla zawodnika Rekordu.

37
    Przerwa na życzenie szkoleniowca drużyny gospodarzy.

37

38
    Z lotnym golkiperem grają miejscowi. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

38
    Podwyższają prowadzenie goście! Z ostrego kąta piłkę do pustej bramki skierował ARTUR POPŁAWSKI!

39
    Ucierpiał w jednym ze starć Mozheiko i mamy przerwę w grze.

40
    Szarżujący Dewucki nieprzepisowo powalony na parkiet. Dwanaście sekund do końca.

Spotkanie w Chorzowie dobiegło końca! Rekord odwrócił losy spotkania w drugiej połowie i wygrał 3:1. Dziękuję za uwagę! (19:49:23)

Gole: 19. Mozheiko – 23. Biel, 24. Marek, 38. Popławski

Kartki:   14. Łuszczek (CHZ), 17. Dewucki (CHZ) – 37. Ferreira (BIE)   28. Łuszczek (CHZ)