Korea Płd. – Tunezja | 31:29 (koniec) | | | Paragwaj – Chorwacja | 16:38 (koniec) | | | Austria – Argentyna | 29:31 (koniec) |
Słowacja – Niemcy | 22:36 (koniec) | | | Chiny – Hiszpania | 17:33 (koniec) | | | Japonia – Brazylia | 25:29 (koniec) |
DR Kongo – Dania | 18:33 (koniec) | | | Węgry – Czechy | 32:29 (koniec) |
Unia – Wybrzeże | 22:23 (koniec) | | | Pogoń – Energa MKS | 29:29 (koniec) | | | Piotrkowianin – Industria | 32:38 (koniec) |
finał
Demokratyczna Republika Kongo
18:33
(7:18)
Dania
Komentarze niedostępne.
Demokratyczna Republika Kongo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | M. Bazekene | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | R. Kodia | 0/0 | 0 | 0 | ||
78 | PR | F. Diagouraga | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | K. Divoko | 0/0 | 0 | 0 | ||
79 | PS | S. Dorson | 4/1 | 1 | 1 | ||
10 | PR | M. Hendo | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | ŚR | K. Jappont | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | LR | B. Mouyamba | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | B. Ngombele | 5/0 | 0 | 0 | ||
45 | LS | J. Nkou | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | ŚR | A. Ntondele | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | K | R. Obangue | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | ŚR | P. Okabande | 1/0 | 0 | 1 | ||
5 | LS | K. Rutil | 3/0 | 0 | 0 | ||
81 | K | R. Saraiva | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | PS | D. Yimga | 1/0 | 0 | 2 | ||
Łącznie | 18/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | ||
Dania | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | A. Reinhardt | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | S. Toft | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | PS | S. Bohme | 1/0 | 0 | 1 | ||
27 | PR | L. Burgaard | 3/0 | 0 | 0 | ||
42 | LR | M. Elsberg Möller | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | LS | E. Friis | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | A. Hansen | 3/1 | 0 | 2 | ||
11 | LR | L. Haugsted | 1/0 | 0 | 1 | ||
10 | K | K. Heindahl | 2/0 | 0 | 0 | ||
32 | ŚR | M. Højlund | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | R. Iversen | 2/0 | 0 | 0 | ||
23 | K | K. Jørgensen | 3/2 | 0 | 1 | ||
2 | LS | L. Nolsoe Pedersen | 6/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | T. Østergaard | 2/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | S. Petersen | 1/1 | 0 | 0 | ||
18 | PR | M. Tranborg | 5/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 33/4 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Demokratyczna Republika Kongo:
Kodia, Bazekene – Rutil, Divoko, Yimga, Hendo, Mouyamba, Ntondele, Obangue, Okabande, Ngombele, Nkou, Diagouraga, Dorson, Saraiva, Jappont.
Zmiany:
Trener: Younes Tatby
Dania: Toft, Reinhardt – Nolsoe Pedersen, A. M. Hansen, Heindahl, Haugsted, Bohme, Tranborg, K. Jorgensen, Ostergaard Jensen, Burgaard, Petersen, Hojlund, Friis, R. Iversen, Elsberg Möller.
Zmiany:
Trener: Jesper Jensen
Zmiany:
Trener: Younes Tatby
Dania: Toft, Reinhardt – Nolsoe Pedersen, A. M. Hansen, Heindahl, Haugsted, Bohme, Tranborg, K. Jorgensen, Ostergaard Jensen, Burgaard, Petersen, Hojlund, Friis, R. Iversen, Elsberg Möller.
Zmiany:
Trener: Jesper Jensen
Sędziowie: D. Lončar (CRO), Z. Lončar (CRO)
Widownia: 611