Argentyna – Chiny | 36:24 (koniec) | | | Brazylia – Paragwaj | 33:19 (koniec) | | | Czechy – Słowacja | 24:23 (koniec) |
Tunezja – DR Kongo | 24:33 (koniec) | | | Dania – Korea Płd. | 35:23 (koniec) | | | Chorwacja – Japonia | 26:28 (koniec) |
Niemcy – Węgry | 25:24 (koniec) | | | Hiszpania – Austria | 31:19 (koniec) |
Zagłębie – MMTS | 23:26 (koniec) |
finał
Czechy
24:23
(15:14)
Słowacja
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Słowacja (24:23)
|
|
58
|
Bramka dla Słowacja (Bibiana Stefanikova). (24:23)
|
|
57. Marketa Jerabkova (CZE) - 24:22
|
||
57
|
Bramka dla Czechy (Marketa Jerabkova). (24:22)
|
|
53. Marketa Jerabkova (CZE) - 23:22
|
||
53
|
Bramka dla Czechy (Marketa Jerabkova). (23:22)
|
|
52
|
Gol z 7m zdobyty przez Słowacja (Reka Bizikova). (22:22)
|
|
51. Dominika Zachova (CZE) - 22:21
|
||
51
|
Gol z 7m zdobyty przez Czechy (Dominika Zachova). (22:21)
|
|
50. Sara Kovarova (CZE) - 21:21
|
||
50
|
Bramka dla Czechy (Sara Kovarova). (21:21)
|
|
45
|
Bramka dla Słowacja (Nikoleta Trunkova). (20:21)
|
|
45. Jana Knedlíkova (CZE) - 20:20
|
||
45
|
Bramka dla Czechy (Jana Knedlíkova). (20:20)
|
|
44
|
Bramka dla Słowacja (Barbora Lanczova). (19:20)
|
|
44
|
Bramka dla Czechy (Sara Kovarova). (19:19)
|
|
41
|
Bramka dla Słowacja (Boglarka Bizikova). (18:19)
|
|
40. Veronika Andryskova (CZE) - 18:18
|
||
40
|
Bramka dla Czechy (Veronika Andryskova). (18:18)
|
|
40
|
Gol z 7m zdobyty przez Słowacja (Reka Bizikova). (17:18)
|
|
38
|
Bramka dla Słowacja (Barbora Lanczova). (17:17)
|
|
37
|
Bramka dla Czechy (Dominika Zachova). (17:16)
|
|
36
|
Czerwona kartka dla Czechy (Michaela Holanova). (16:16)
|
|
36
|
Bramka dla Słowacja (Simona Szarkova). (16:16)
|
|
34
|
Bramka dla Słowacja (Barbora Lanczova). (16:15)
|
|
34
|
Kara dla Czechy (Julie Frankova). (16:14)
|
|
34. Kamila Kordovska (CZE) - 16:14
|
||
34
|
Bramka dla Czechy (Kamila Kordovska). (16:14)
|
|
30. Dominika Zachova (CZE) - 15:14
|
||
30
|
Gol z 7m zdobyty przez Czechy (Dominika Zachova). (15:14)
|
|
30
|
Czerwona kartka dla Słowacja (Karin Bujnochova). (14:14)
|
|
30. Michaela Holanova (CZE) - 14:14
|
||
30
|
Bramka dla Czechy (Michaela Holanova). (14:14)
|
|
29
|
Bramka dla Słowacja (Nikoleta Trunkova). (13:14)
|
|
28
|
Bramka dla Czechy (Sara Kovarova). (13:13)
|
|
27
|
Bramka dla Słowacja (Karin Bujnochova). (12:13)
|
|
26. Veronika Mala (CZE) - 12:12
|
||
26
|
Bramka dla Czechy (Veronika Mala). (12:12)
|
|
26. Dominika Zachova (CZE) - 11:12
|
||
26
|
Gol z 7m zdobyty przez Czechy (Dominika Zachova). (11:12)
|
|
23. Adela Striskova (CZE) - 10:12
|
||
23
|
Bramka dla Czechy (Adela Striskova). (10:12)
|
|
22. Adela Striskova (CZE) - 9:12
|
||
22
|
Bramka dla Czechy (Adela Striskova). (9:12)
|
|
22. Kamila Kordovska (CZE) - 8:12
|
||
22
|
Bramka dla Czechy (Kamila Kordovska). (8:12)
|
|
21
|
Bramka dla Słowacja (Karin Bujnochova). (7:12)
|
|
20. Bibiana Stefanikova (SVK) - 7:11
|
||
20
|
Bramka dla Słowacja (Bibiana Stefanikova). (7:11)
|
|
20
|
Kara dla Czechy (Veronika Mikulaskova). (7:10)
|
|
19
|
Bramka dla Słowacja (Bibiana Stefanikova). (7:10)
|
|
18
|
Bramka dla Słowacja (Nikoleta Trunkova). (7:9)
|
|
17
|
Bramka dla Słowacja (Karin Bujnochova). (6:8)
|
|
16
|
Bramka dla Słowacja (Bibiana Stefanikova). (6:7)
|
|
15
|
Bramka dla Czechy (Marketa Jerabkova). (6:6)
|
|
15
|
Kara dla Słowacja (Simona Szarkova). (6:6)
|
|
15
|
Bramka dla Słowacja (Simona Szarkova). (6:6)
|
|
13
|
Bramka dla Słowacja (Barbora Lanczova). (6:5)
|
|
12
|
Bramka dla Słowacja (Simona Szarkova). (6:4)
|
|
12
|
Kara dla Czechy (Marketa Jerabkova). (6:3)
|
|
12
|
Bramka dla Czechy (Veronika Mala). (6:3)
|
|
11
|
Bramka dla Słowacja (Reka Bizikova). (5:3)
|
|
11. Veronika Mala (CZE) - 5:2
|
||
11
|
Bramka dla Czechy (Veronika Mala). (5:2)
|
|
10
|
Bramka dla Czechy (Marketa Hurychova). (4:2)
|
|
9
|
Bramka dla Słowacja (Barbora Lanczova). (3:2)
|
|
8
|
Bramka dla Czechy (Kamila Kordovska). (3:1)
|
|
8
|
Kara dla Słowacja (Marianna Rebicova). (2:1)
|
|
8
|
Bramka dla Słowacja (Simona Szarkova). (2:1)
|
|
7. Michaela Holanova (CZE) - 2:0
|
||
7
|
Bramka dla Czechy (Michaela Holanova). (2:0)
|
|
3
|
Żółta kartka dla Słowacja (Simona Szarkova). (1:0)
|
|
1
|
Bramka dla Czechy (Marketa Jerabkova). (1:0)
|
Czechy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
33 | B | P. Kudlackova | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | K. Rezacova | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | V. Andryskova | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | ŚR | J. Frankova | 0/0 | 0 | 1 | ||
75 | K | M. Holanova | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | PR | M. Hurychova | 1/0 | 0 | 0 | ||
96 | ŚR | C. Cholevova | 0/0 | 0 | 0 | ||
51 | LR | M. Jerabkova | 4/0 | 0 | 1 | ||
3 | PS | J. Knedlíkova | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | LR | K. Kordovska | 3/0 | 0 | 0 | ||
48 | PR | S. Kovarova | 3/0 | 0 | 0 | ||
67 | LS | V. Mala | 3/0 | 0 | 0 | ||
21 | ŚR | V. Mikulaskova | 0/0 | 0 | 1 | ||
13 | PR | S. Polaskova | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LS | A. Striskova | 2/0 | 0 | 0 | ||
44 | PS | D. Zachova | 4/3 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 24/3 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
Słowacja | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
66 | B | A. Medvedova | 0/0 | 0 | 0 | ||
90 | B | V. Oguntoye | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | ŚR | V. Bajciova | 0/0 | 0 | 0 | ||
44 | ŚR | B. Bizikova | 1/0 | 0 | 0 | ||
91 | LS | R. Bizikova | 3/2 | 1 | 0 | ||
42 | PR | K. Bujnochova | 3/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | A. Holejova | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LR | A. Hudakova | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PR | B. Lanczova | 5/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | N. Nemethova | 0/0 | 0 | 0 | ||
39 | LS | M. Pénzesová | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | K. Pocsikova | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PR | M. Rebicova | 0/0 | 0 | 1 | ||
37 | PS | B. Stefanikova | 4/0 | 0 | 0 | ||
21 | PR | S. Szarkova | 4/0 | 0 | 1 | ||
31 | K | N. Trunkova | 3/0 | 0 | 0 | ||
Ławka | 1 | 0 | 0 | ||||
Łącznie | 23/2 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Czechy:
Rezacova, Kudlackova – Knedlíkova, Polaskova, Kordovska, Andryskova, Mikulaskova, Hurychova, Striskova, Frankova, Zachova, Kovarova, Jerabkova, Mala, Holanova, Cholevova.
Zmiany:
Trener: Jan Bašný
Słowacja: Medvedova, Oguntoye – Rebicova, Pocsikova, Lanczova, Hudakova, Bajciova, Holejova, Szarkova, Nemethova, Trunkova, Stefanikova, Bujnochova, Bizikova, Bizikova, Pénzesová.
Zmiany:
Trener: Pavol Streicher
Zmiany:
Trener: Jan Bašný
Słowacja: Medvedova, Oguntoye – Rebicova, Pocsikova, Lanczova, Hudakova, Bajciova, Holejova, Szarkova, Nemethova, Trunkova, Stefanikova, Bujnochova, Bizikova, Bizikova, Pénzesová.
Zmiany:
Trener: Pavol Streicher
Sędziowie: Erdogan (TUR), Ozdeniz (TUR)
Widownia: