Holandia – Rumunia | 31:30 (koniec) | | | Rosja – Słowenia | 26:26 (koniec) | | | Norwegia – Portoryko | 43:7 (koniec) |
Czarnogóra – Serbia | 25:27 (koniec) | | | Francja – Polska | 26:16 (koniec) | | | Kazachstan – Szwecja | 20:55 (koniec) |
Stal – Unia | 28:26 (koniec) |
Angola – Kamerun | 35:24 (koniec) | | | Iran – Uzbekistan | 32:37 (koniec) |
finał
Holandia
31:30
(17:14)
Rumunia
46
|
Kara dla Rumunia (Anca G. Polocoser). (24:21)
|
|
40
|
Kara dla Holandia (Danick Snelder). (22:17)
|
|
22
|
Kara dla Rumunia (Crina Elena Pintea). (11:12)
|
|
18
|
Kara dla Holandia (Danick Snelder). (11:10)
|
|
4
|
Kara dla Rumunia (Anca G. Polocoser). (1:1)
|
Holandia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
38 | B | Y. ten Holte | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | T. Wester | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | L. Abbingh | 3/1 | 1 | 0 | ||
7 | PS | D. Bont | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LR | K. Dulfer | 4/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | M. Freriks | 0/0 | 0 | 0 | ||
48 | PR | D. Housheer | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | ŚR | L. Knippenborg | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | PS | A. Malestein | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | L. Nüsser | 0/0 | 1 | 0 | ||
79 | LR | E. Polman | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | LR | I. Smits | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | K | D. Snelder | 3/0 | 0 | 2 | ||
22 | LS | Z. Sprengers | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | PR | L. van der Heijden | 4/0 | 0 | 0 | ||
12 | LS | B. van Wetering | 7/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 31/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | ||
Rumunia | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
12 | B | D. Ciuca | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | Y. Dumanska | 0/0 | 0 | 0 | ||
37 | PS | A. Badea | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LR | B. Bazaliu | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | N. Dinca | 1/0 | 0 | 0 | ||
97 | LS | A. Dindiligan | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | LR | B. Harabagio | 3/0 | 0 | 0 | ||
96 | PR | A. Ilie | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | C. Laslo | 6/4 | 0 | 0 | ||
89 | PS | L. Moisä | 2/0 | 0 | 0 | ||
27 | K | L. Ostase | 5/0 | 0 | 0 | ||
21 | K | C. Pintea | 7/0 | 1 | 1 | ||
26 | LR | A. Polocoser | 0/0 | 0 | 2 | ||
29 | ŚR | D. Rotaru | 4/0 | 0 | 0 | ||
6 | K | A. Subtirica | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | ŚR | M. Zamfirescu | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 30/4 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Holandia:
Wester, ten Holte – van der Heijden, Bont, Abbingh, Nusser, Snelder, Knippenborg, van Wetering, Dulfer, Freriks, I. Smits, Sprengers, Malestein, Housheer, Polman.
Zmiany:
Trener: M. Tijsterman
Rumunia: Ciuca, Dumanska – Dinca, Zamfirescu, Subtirica, Laslo, Bazaliu, Pintea, Polocoser, Ostase, Rotaru, Harabagio, Moisä, Ilie, Dindiligan, Badea.
Zmiany:
Trener: A. Vasile
Zmiany:
Trener: M. Tijsterman
Rumunia: Ciuca, Dumanska – Dinca, Zamfirescu, Subtirica, Laslo, Bazaliu, Pintea, Polocoser, Ostase, Rotaru, Harabagio, Moisä, Ilie, Dindiligan, Badea.
Zmiany:
Trener: A. Vasile
Sędziowie: Alpaidze – Berezkina
Widownia: