Holandia – Rumunia | 31:30 (koniec) | | | Rosja – Słowenia | 26:26 (koniec) | | | Norwegia – Portoryko | 43:7 (koniec) |
Czarnogóra – Serbia | 25:27 (koniec) | | | Francja – Polska | 26:16 (koniec) | | | Kazachstan – Szwecja | 20:55 (koniec) |
Stal – Unia | 28:26 (koniec) |
Angola – Kamerun | 35:24 (koniec) | | | Iran – Uzbekistan | 32:37 (koniec) |
finał
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej
26:26
(14:15)
Słowenia
13
|
Żółta kartka dla Słowenia (Tija Gomilar-Zickero). (6:5)
|
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
99 | B | P. Kaplina | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | B | A. Łagina | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | O. Fomina | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | ŚR | J. Frolowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | P. Gorszkowa | 0/0 | 0 | 1 | ||
33 | ŚR | J. Ilina | 7/2 | 2 | 0 | ||
67 | K | A. Illarionowa | 1/0 | 0 | 0 | ||
36 | PS | J. Managarowa | 5/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | J. Markowa | 3/0 | 0 | 0 | ||
23 | LR | E. Michajliczenko | 5/0 | 0 | 0 | ||
41 | LR | W. Nikita | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | K. Sabirowa | 0/0 | 1 | 0 | ||
39 | PR | Skorobogatczenko | 4/0 | 0 | 1 | ||
86 | LR | O. Szczerbak | 0/0 | 0 | 0 | ||
51 | ŚR | M. Tażenowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | ŚR | X. Zakordonská | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 26/2 | 3 | 0 | 2 | 0 | ||
Słowenia | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
21 | B | A. Pandżić | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | M. Vojnović | 0/0 | 0 | 0 | ||
41 | K | A. Beganović | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | PS | T. Gomilar-Zickero | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | PR | A. Gros | 4/0 | 1 | 1 | ||
35 | LR | E. Hrvatin | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | P. Kramar | 2/0 | 0 | 0 | ||
17 | K | N. Ljepoja | 4/0 | 0 | 1 | ||
44 | PR | D. Mrmolja | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LR | E. Novak | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | ŚR | E. Omoregie | 0/0 | 0 | 1 | ||
10 | LR | T. Stanko | 7/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | M. Svetik | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | PR | A. Varagić | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | N. Żabjek | 0/0 | 0 | 1 | ||
18 | ŚR | N. Zulić | 3/0 | 0 | 2 | ||
Łącznie | 26/0 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej:
Łagina, Kaplina – Gorszkowa, Michajliczenko, Fomina, Sabirowa, Ilina, Managarowa, Skorobogatczenko, Nikita, Tażenowa, Zakordonská, Illarionowa, Frolowa, Szczerbak, Markowa.
Zmiany:
Trener: Liudmila Bodnieová
Słowenia: Vojnović, Pandżić – Novak, Gros, Omoregie, Stanko, Ljepoja, Zulić, Varagić, Svetik, Hrvatin, Beganović, Mrmolja, Gomilar-Zickero, Kramar, Żabjek.
Zmiany:
Trener: Branka Mijatović
Zmiany:
Trener: Liudmila Bodnieová
Słowenia: Vojnović, Pandżić – Novak, Gros, Omoregie, Stanko, Ljepoja, Zulić, Varagić, Svetik, Hrvatin, Beganović, Mrmolja, Gomilar-Zickero, Kramar, Żabjek.
Zmiany:
Trener: Branka Mijatović
Sędziowie: Maria Ines Paolantoniová, Mariana Garciová (vš. ARG)
Widownia: 385