Rumunia – Portoryko | 43:20 (koniec) | | | Czarnogóra – Rosja | 25:31 (koniec) | | | Kazachstan – Holandia | 15:61 (koniec) |
Serbia – Francja | 19:22 (koniec) | | | Słowenia – Polska | 26:27 (koniec) | | | Szwecja – Norwegia | 30:30 (koniec) |
Górnik – Azoty | 23:21 (koniec) |
Tunezja – Chiny | 10:0 (kont.) | | | Angola – Iran | 41:8 (koniec) | | | Kamerun – Uzbekistan | 42:23 (koniec) |
finał
Czarnogóra
25:31
(10:18)
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej
Czarnogóra | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | L. Nenezić | 1/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Rajcić | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PR | T. Asanin | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | T. Brnović | 7/0 | 0 | 1 | ||
26 | ŚR | N. Corović | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | ŚR | I. Grbić | 2/0 | 0 | 1 | ||
25 | PR | D. Malović | 3/1 | 0 | 0 | ||
13 | LS | D. Mugosa | 2/0 | 0 | 0 | ||
91 | LS | I. Pavicević | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | M. Pletikosić | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | LR | A. Popović | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PR | S. Premović | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | J. Radicević | 7/3 | 1 | 0 | ||
66 | K | E. Ramusović | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | D. Ujkić | 1/0 | 0 | 0 | ||
97 | K | N. Vukcević | 0/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 25/4 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
99 | B | P. Kaplina | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | B | A. Łagina | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | O. Fomina | 6/0 | 0 | 0 | ||
77 | ŚR | J. Frolowa | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | P. Gorszkowa | 2/0 | 0 | 1 | ||
33 | ŚR | J. Ilina | 1/0 | 0 | 0 | ||
67 | K | A. Illarionowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | PS | J. Managarowa | 3/0 | 0 | 2 | ||
96 | LS | J. Markowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | LR | E. Michajliczenko | 1/0 | 0 | 0 | ||
41 | LR | W. Nikita | 4/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | K. Sabirowa | 5/1 | 0 | 1 | ||
39 | PR | Skorobogatczenko | 6/0 | 0 | 0 | ||
86 | LR | O. Szczerbak | 0/0 | 0 | 1 | ||
51 | ŚR | M. Tażenowa | 0/0 | 1 | 0 | ||
55 | ŚR | X. Zakordonská | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 31/1 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Czarnogóra:
Nenezić, Rajcić – Asanin, Brnović, Nataša Corović, Grbić, Malović, Mugosa, Pavicević, Pletikosić, Popović, Premovićová, Radicević, Ramusović, Ujkić, Vukcević.
Zmiany:
Trener: B. Popovičová
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej: Kaplina, Łagina – Fomina, Frolowa, Gorszkowa, Ilina, Illarionowa, Michajliczenko, Nikita, Sabirowa, Szczerbak, Skorobogatczenko, Tażenowa, Zakordonská, Managarowa, Markowa.
Zmiany:
Trener: L. Bodnijevová
Zmiany:
Trener: B. Popovičová
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej: Kaplina, Łagina – Fomina, Frolowa, Gorszkowa, Ilina, Illarionowa, Michajliczenko, Nikita, Sabirowa, Szczerbak, Skorobogatczenko, Tażenowa, Zakordonská, Managarowa, Markowa.
Zmiany:
Trener: L. Bodnijevová
Sędziowie: K. Erdogan (TUR)
Widownia:
Kara dla Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej (Olga Szczerbak). (21:29)