Polska – Czarnogóra | 33:28 (koniec) | | | Portoryko – Kazachstan | 30:27 (koniec) | | | Szwecja – Rumunia | 34:30 (koniec) |
Serbia – Słowenia | 31:25 (koniec) | | | Rosja – Francja | 28:33 (koniec) | | | Holandia – Norwegia | 34:37 (koniec) |
Uzbekistan – Angola | 11:52 (koniec) | | | Kamerun – Iran | 32:17 (koniec) |
finał
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej
28:33
(12:17)
Francja
54
|
Kara dla Francja (Pauletta Foppa). (22:30)
|
|
36
|
Kara dla Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej (Anastasija Illarionowa). (14:19)
|
|
35
|
Kara dla Francja (Coralie G. Lassource). (13:19)
|
|
30
|
Kara dla Francja (Beatrice Edwige). (12:17)
|
|
8
|
Kara dla Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej (Skorobogatczenko). (5:2)
|
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
99 | B | P. Kaplina | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | B | A. Łagina | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | O. Fomina | 2/0 | 0 | 0 | ||
77 | ŚR | J. Frolowa | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | P. Gorszkowa | 3/0 | 0 | 0 | ||
33 | ŚR | J. Ilina | 1/1 | 0 | 0 | ||
67 | K | A. Illarionowa | 1/0 | 0 | 1 | ||
78 | LR | I. Kornejewa | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | PS | J. Managarowa | 5/0 | 0 | 0 | ||
96 | LS | J. Markowa | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LR | E. Michajliczenko | 2/0 | 0 | 0 | ||
41 | LR | W. Nikita | 3/0 | 0 | 0 | ||
31 | ŚR | K. Sabirowa | 4/2 | 0 | 0 | ||
39 | PR | Skorobogatczenko | 2/0 | 0 | 1 | ||
86 | LR | O. Szczerbak | 3/0 | 0 | 0 | ||
51 | ŚR | M. Tażenowa | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 28/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
Francja | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | C. Darleux | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Glauser | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | B. Edwige | 1/0 | 0 | 1 | ||
20 | PR | L. Flippes | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | K | P. Foppa | 5/0 | 0 | 1 | ||
31 | PS | L. Granier | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | T. Horacek | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | O. Kanorová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Lassource | 4/0 | 0 | 1 | ||
2 | ŚR | M. Nocandy | 4/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | E. Nze Minko | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | LR | A. Pineau | 5/3 | 1 | 0 | ||
19 | PR | O. Sercien-Ugolin | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | A. Toublanc | 4/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | C. Valentini | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | G. Zaadi Deuna | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 33/3 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Rosyjska Federacja Piłki Ręcznej:
Łagina, Kaplina – Gorszkowa, Michajliczenko, Fomina, Sabirowa, Ilina, Managarowa, Skorobogatczenko, Nikita, Tażenowa, Illarionowa, Frolowa, Kornejewa, Szczerbak, Markowa.
Zmiany:
Trener: Liudmila Bodnievová
Francja: Glauser, Darleux – Nocandy, Toublanc, Valentini, Pineau, Lassource, Zaadi Deuna, Sercien-Ugolin, Flippes, Kanorová, Horacek, Edwige, Foppa, Nze Minko, Granier.
Zmiany:
Trener: Olivier Krumbholz
Zmiany:
Trener: Liudmila Bodnievová
Francja: Glauser, Darleux – Nocandy, Toublanc, Valentini, Pineau, Lassource, Zaadi Deuna, Sercien-Ugolin, Flippes, Kanorová, Horacek, Edwige, Foppa, Nze Minko, Granier.
Zmiany:
Trener: Olivier Krumbholz
Sędziowie: J. Alvárez (ESP) – I. Bustamante (ESP)
Widownia: