Norwegia – Rosja | 34:28 (koniec) | | | Francja – Szwecja | 31:26 (koniec) |
Iran – Chiny | 10:0 (kont.) | | | Uzbekistan – Paragwaj | 33:39 (koniec) | | | Kamerun – Tunezja | 29:35 (koniec) |
Angola – Słowacja | 23:21 (koniec) |
finał
Francja
31:26
(15:15)
Szwecja
Koniec meczu. (31:26)
(21:58:02)
|
||
60
|
Kara dla Szwecja (Jenny Helen Carlson). (31:26)
|
|
59. Meline Nocandy (FRA) - 31:26
|
||
59
|
Bramka dla Francja (Meline Nocandy). (31:26)
|
|
58
|
Bramka dla Francja (Pauletta Foppa). (30:26)
|
|
Zarejestruj się na stronie STS i oglądaj transmisje meczów za darmo.
|
||
57
|
Bramka dla Szwecja (Linn Blohm). (29:26)
|
|
57. Cleopatre Darleux (FRA), Jessica Ryde (SWE)
|
||
55
|
Bramka dla Francja (Meline Nocandy). (29:25)
|
|
53. Nathalie Mari Hagman (SWE) - 28:25
|
||
53
|
Bramka dla Szwecja (Nathalie Mari Hagman). (28:25)
|
|
52
|
Bramka dla Francja (Grace Zaadi Deuna). (28:24)
|
|
51
|
Bramka dla Szwecja (Jamina Caroline Roberts). (27:24)
|
|
51
|
Bramka dla Francja (Chloe Valentini). (27:23)
|
|
49
|
Bramka dla Szwecja (Linn Blohm). (26:23)
|
|
48. Chloe Valentini (FRA) - 26:22
|
||
48
|
Bramka dla Francja (Chloe Valentini). (26:22)
|
|
47
|
Bramka dla Szwecja (Anna Lagerquist). (25:22)
|
|
46
|
Bramka dla Szwecja (Jenny Helen Carlson). (25:21)
|
|
46
|
Bramka dla Francja (Laura Flippes). (25:20)
|
Francja | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | C. Darleux | 1/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | L. Glauser | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | K | B. Edwige | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | PR | L. Flippes | 4/0 | 0 | 0 | ||
26 | K | P. Foppa | 3/0 | 0 | 0 | ||
31 | PS | L. Granier | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | T. Horacek | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | O. Kanorová | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Lassource | 4/0 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | M. Nocandy | 3/0 | 0 | 0 | ||
27 | LR | E. Nze Minko | 0/0 | 0 | 1 | ||
7 | LR | A. Pineau | 3/3 | 1 | 1 | ||
19 | PR | O. Sercien-Ugolin | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | A. Toublanc | 4/0 | 0 | 1 | ||
6 | LS | C. Valentini | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | G. Zaadi Deuna | 2/1 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 31/4 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
Szwecja | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | J. Bundsen | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | B | E. Eriksson | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | J. Ryde | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | K | L. Blohm | 6/0 | 0 | 0 | ||
42 | ŚR | J. Carlson | 3/0 | 0 | 1 | ||
17 | PR | N. Dano | 2/0 | 0 | 0 | ||
44 | ŚR | D. de Jong | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PS | N. Hagman | 9/4 | 0 | 0 | ||
38 | LS | E. Hansson | 2/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | E. Källhage | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | K | A. Lagerquist | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | ŚR | E. Lindqvist | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | O. Mellegard | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | M. Petren | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LR | J. Roberts | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | ŚR | C. Stromberg | 2/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 26/4 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Francja:
Glauser, Darleux – Nocandy, Toublanc, Valentini, Pineau, Lassource, Zaadi Deuna, Sercien-Ugolin, Flippes, Kanorová, Horacek, Edwige, Foppa, Nze Minko, Granier.
Zmiany:
Trener: Krumbholz
Szwecja: Bundsen, Ryde, E. Eriksson – Mellegard, Stromberg, Blohm, Roberts, Petren, Dano, Lagerquist, Lindqvist, Hagman, Hansson, Källhage, Carlson, de Jong.
Zmiany:
Trener: Axnér
Zmiany:
Trener: Krumbholz
Szwecja: Bundsen, Ryde, E. Eriksson – Mellegard, Stromberg, Blohm, Roberts, Petren, Dano, Lagerquist, Lindqvist, Hagman, Hansson, Källhage, Carlson, de Jong.
Zmiany:
Trener: Axnér
Sędziowie: Alpaidzeová, Berezkinová (RUS)
Widownia: 1226