NY Rangers – Montreal | 0:0 (poz.) |
Chabarowsk – Niżniekamsk | 4:5 (po dogrywce) | | | Władywostok – Jarosław | 0:3 (koniec) | | | Czelabińsk – Czerepowiec | 6:1 (koniec) |
Bars – Barys | 5:3 (koniec) | | | Omsk – Magnitogorsk | 4:2 (koniec) | | | Dyn. Moskwa – Jekaterynburg | 7:1 (koniec) |
Kunlun – Niżny Nowogród | 0:4 (koniec) | | | Podolsk – Soczi | 3:2 (po dogrywce) |
koniec po dogrywce
Amur Chabarowsk
4:5
(1:1, 3:0, 0:3 - 0:1)
Nieftiechimik Niżniekamsk
41:44
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Valerij Vasiljev – 5 min. + Kara meczu, rzucenie na bandę).
|
|
27:17
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Alexandr Šarov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
|
|
20:47
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Denis Vicharev – 2 min., zahaczanie).
|
|
13:24
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Danil Fajzullin – 2 min., przeszkadzanie).
|
|
09:39
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Ansel Galimov – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
05:44
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Marat Chajrullin – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
|
02:15
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Jevgenij Miťakin – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
Składy i statystyki:
5. Tomášek (Fajzullin, A. Gorškov), 21. Lenc (Grebenščikov, S. Těreščenko), 30. Šarov (Fajzullin, Lenc), 39. Tomášek (Znacharenko) – 14. V. Leščenko (Klok, Chajrullin), 44. M. Sidorov (Knot, Vicharev), 46. Knot (Vicharev), 51. M. Sidorov (Arťuchin, Gimatov), 63. D. Sexton (Knot)
Sędziowie: Gašilov, Odins – Vilyugin, Ponamarenko
Widownia:
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Alikin (Jevgrafov) – S. Těreščenko, R. Pedan, Volgin, Byčkov, V. Vasiljev, Pivcakin, Znacharenko – Lenc, Grebenščikov, Tomášek – Nikolišin, V. Butuzov, A. Gorškov – Šarov, Zyrjanov, Archipov – Slepec, Gizdatullin, Fajzullin.
Zmiany:
Trener: Sergej Světlov
Nieftiechimik Niżniekamsk: Sudnicin (41. Tuohimaa) – Klok, M. Sidorov, Knot, K. Vorobjov, Berezin, Petriščev – Porjadin, Miťakin, Chajrullin – Vicharev, Šafigullin, Bikmullin – V. Leščenko, Ansel Galimov, D. Sexton – Čiviljov, Vladislav Šutov, Gimatov – Arťuchin.
Zmiany:
Trener: Oleg Leontyjev
Zmiany:
Trener: Sergej Světlov
Nieftiechimik Niżniekamsk: Sudnicin (41. Tuohimaa) – Klok, M. Sidorov, Knot, K. Vorobjov, Berezin, Petriščev – Porjadin, Miťakin, Chajrullin – Vicharev, Šafigullin, Bikmullin – V. Leščenko, Ansel Galimov, D. Sexton – Čiviljov, Vladislav Šutov, Gimatov – Arťuchin.
Zmiany:
Trener: Oleg Leontyjev
Sędziowie: Gašilov, Odins – Vilyugin, Ponamarenko
Widownia: