Wisła K. – Tatran 3:0 (koniec)
Wisła Kraków
3:0 (2:0)
Tatran Liptovsky Mikulas
Środa 12.01.2022, 12:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Spotkania towarzyskie
    Wygrana Wiślaków w sparingu

Zdecydowane zwycięstwo Wiślaków w sparingu otwierającym okres przygotowań. Po przerwie Biała Gwiazda powiększyła prowadzenie na 3:0 uderzeniem Michala Skvarki. (14:29:17)

90

84
    Gol dla Wisły!
    Strzelcem bramki MICHAL SKVARKA.

70
    Wynik sparingu nie zmienia się i krakowiacy przybliżają się do odniesienia zwycięstwa na początku okresu przygotowań.

46
    Wiślacy na prowadzeniu

Biała Gwiazda z powodzeniem rozpoczęła pierwszy sparing w okresie przygotowań. Po kwadransie prowadziła, a przed przerwą zdążyła jeszcze podwoić przewagę na 2:0.

45

41
    Strzelcem bramki NIKOLA KUVELJIĆ.

15
    Strzelcem bramki DOR HUGI.

13
    Żółtą kartkę otrzymuje Patryk Plewka (Wisła Kraków).

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 15. Hugi, 41. Kuveljić, 84. Skvarka

Kartki:   13. Plewka (WIS)

Wisła Kraków: Biegański (46. Rosa) – Szot (46. Gruszkowski), Szota (46. Frydrych), Sadlok (46. Koncewicz-Żyłka), Ring (46. Hanousek), Plewka (46. Gądek), Savić (46. Skvarka), Kuveljić (65. Sobol), Hugi (46. Młyński), Kliment (46. Brown Forbes), Starzyński (46. Ondrasek).

Zmiany: Rosa – Gruszkowski, Frydrych, Koncewicz-Żyłka, Hanousek, Gądek, Skvarka, Sobol, Młyński, Brown Forbes, Ondrasek.

Trener: Adrian Gula