Rosja – Litwa | 29:27 (koniec) | | | Słowenia – Macedonia Płn. | 27:25 (koniec) | | | Serbia – Ukraina | 31:23 (koniec) |
Hiszpania – Czechy | 28:26 (koniec) | | | Dania – Czarnogóra | 30:21 (koniec) | | | Chorwacja – Francja | 22:27 (koniec) |
Węgry – Holandia | 28:31 (koniec) | | | Norwegia – Słowacja | 35:25 (koniec) | | | Szwecja – Bośnia i Herc. | 30:18 (koniec) |
finał
Słowenia
27:25
(13:10)
Macedonia Północna
45
|
Po trzecim wykluczeniu czerwoną kartkę otrzymuje Słowenia (Matic Suholežnik). (20:18)
|
|
42
|
Kara dla Słowenia (Blaż Blagotinsek). (19:18)
|
|
40
|
Kara dla Macedonia (Filip Kuzmanovski). (19:18)
|
|
38
|
Kara dla Słowenia (Nejc Cehte). (19:16)
|
|
25
|
Kara dla Macedonia (Cvetan Kuzmanovski). (10:10)
|
|
24
|
Kara dla Słowenia (Matic Suholežnik). (9:8)
|
|
12
|
Kara dla Słowenia (Matic Suholežnik). (7:4)
|
|
4
|
Kara dla Słowenia (Blaż Blagotinsek). (0:2)
|
Słowenia | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | J. Baznik | 0/0 | 0 | 0 | ||
99 | B | U. Kastelic | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | K | B. Blagotinsek | 5/0 | 0 | 2 | ||
17 | PR | N. Cehte | 3/0 | 0 | 1 | ||
11 | PR | J. Dolenec | 5/2 | 0 | 0 | ||
5 | LR | N. Henigman | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | B. Janc | 3/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | T. Kodrin | 2/0 | 0 | 0 | ||
51 | LR | B. Mackovsek | 2/0 | 0 | 0 | ||
35 | ŚR | D. Makuc | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | G. Marguc | 1/0 | 1 | 0 | ||
15 | K | V. Poteko | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | ŚR | S. Skube | 3/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | T. Sokolić | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | K | M. Suholeżnik | 0/0 | 0 | 3 | ||
23 | ŚR | M. Zarabec | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 27/2 | 1 | 1 | 6 | 1 | ||
Macedonia Północna | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | G. Čanevski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Tomovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | I. Georgiev | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | G. Georgievski | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | N. Kosteski | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | ŚR | G. Krstevski | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Kuzmanovski | 8/3 | 0 | 1 | ||
18 | LR | F. Kuzmanovski | 5/0 | 0 | 1 | ||
66 | LS | B. Madzovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | F. Mirkulovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
97 | ŚR | M. Miševski | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | Ž. Peševski | 2/0 | 0 | 0 | ||
77 | PR | M. Serafimov | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | K | S. Stoilov | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | F. Taleski | 4/0 | 0 | 0 | ||
4 | PR | M. Velkovski | 3/0 | 0 | 0 | ||
Ławka | 1 | 0 | 0 | ||||
Łącznie | 25/3 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Słowenia:
Baznik, Kastelic – Staš Skube, Blagotinsek, Henigman, Gas. Marguč, Janc, Dolenec, Poteko, N. Cehte, Kodrin, Zarabec, Sokolič, Makuc, Mackovsek, Suholežnik.
Zmiany:
Trener: Ljubomir Vranjes (SWE)
Macedonia Północna: Tomovski, Čanevski – Velkovski, Stoilov, C. Kuzmanovski, Georgiev, Taleski, Mirkulovski, F. Kuzmanovski, Nenad Kosteski, G. Georgievski, Krstevski, Peševski, Madzovski, Serafimov, Miševski.
Zmiany:
Trener: Kiril Lazarov (MKD)
Zmiany:
Trener: Ljubomir Vranjes (SWE)
Macedonia Północna: Tomovski, Čanevski – Velkovski, Stoilov, C. Kuzmanovski, Georgiev, Taleski, Mirkulovski, F. Kuzmanovski, Nenad Kosteski, G. Georgievski, Krstevski, Peševski, Madzovski, Serafimov, Miševski.
Zmiany:
Trener: Kiril Lazarov (MKD)
Sędziowie: Brkič (AUT) – Jusufhodžič (AUT)
Widownia: