Jagiellonia – Sumgait 0:0 (koniec) | Piast – Goczałkowice-Zdrój 5:1 (koniec) | Termalica – Stal Rz. 4:0 (koniec)
Legia – Botew 2:0 (koniec) | Warta – Arka 1:0 (koniec) | Górnik Ł. – KSZO 4:0 (koniec)
Lech P. – Banik 4:2 (koniec)
Lech Poznań
4:2 (2:0)
Banik Ostrava
Sobota 15.01.2022, 15:00 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie

Sześć goli padło w meczu Lecha z Banikiem! Lepszy okazał się Kolejorz, co może napawać optymizmem kibiców drużyny z Wielkopolski. Dziękuję za uwagę! (16:47:13)

90
    86. Matěj Šín (OVA)

86
    Nie ma gola kontaktowego! Z jedenastu metrów Sin strzelił w słupek!

85
    Rzut karny dla Banika!
    80. Nika Kvekveskiri (LPO) - 4:2

80
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki z rzutu karnego NIKA KVEKVESKIRI.

79
    Rzut karny dla Kolejorza po faulu na Karlstromie!

46

Do przerwy Lech prowadzi z Banikiem 2:0. Gole dla Kolejorza strzelali Dani Ramirez oraz Adriel Ba Loua. Za moment wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45
    30. Adriel Ba Loua (LPO) - 2:0

30
    Strzelcem bramki ADRIEL BA LOUA.

Gole: 27. Ramirez, 30. Ba Loua, 77. Marchwiński, 80. Kvekveskiri (kar.) – 59. Jaroň, 68. KLÍMA

Spudłowany karny!: 86. Sin (OVA), nietrafiony