Bośnia i Herc. – Hiszpania | 24:28 (koniec) | | | Czarnogóra – Słowenia | 33:32 (koniec) | | | Słowacja – Rosja | 27:36 (koniec) |
Ukraina – Chorwacja | 25:38 (koniec) | | | Czechy – Szwecja | 27:27 (koniec) | | | Francja – Serbia | 29:25 (koniec) |
Litwa – Norwegia | 29:35 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Dania | 21:31 (koniec) |
finał
Macedonia Północna
21:31
(11:15)
Dania
33
|
Kara dla Macedonia (Goran Krstevski). (12:16)
|
|
28
|
Kara dla Macedonia (Filip Taleski). (11:14)
|
|
13
|
Kara dla Macedonia (Martin Velkovski). (4:3)
|
|
5
|
Kara dla Dania (Lasse Bredekjaer Andersson). (3:0)
|
Macedonia Północna | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | G. Čanevski | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | N. Mitrevski | 1/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Tomovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | ŚR | I. Georgiev | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | G. Georgievski | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PS | N. Kosteski | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | ŚR | G. Krstevski | 0/0 | 0 | 1 | ||
8 | LS | C. Kuzmanovski | 2/1 | 1 | 0 | ||
18 | LR | F. Kuzmanovski | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | F. Mirkulovski | 0/0 | 0 | 0 | ||
97 | ŚR | M. Miševski | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | M. Mitev | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | K | Ž. Peševski | 6/0 | 0 | 0 | ||
92 | K | K. Petrov | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | PR | M. Serafimov | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | K | K. Simonoski | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | K | S. Stoilov | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | F. Taleski | 3/0 | 0 | 1 | ||
4 | PR | M. Velkovski | 2/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 21/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
Dania | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
16 | B | J. Green | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | N. Landin | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | K. Moller | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | ŚR | L. Andersson | 2/0 | 0 | 1 | ||
8 | K | R. Antonsen | 2/0 | 0 | 0 | ||
33 | PR | M. Gidsel | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | K | S. Hald Jensen | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LR | M. Hansen | 2/1 | 1 | 0 | ||
32 | LR | J. Holm | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | LS | E. Jakobsen | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | K | M. Jensen | 2/0 | 0 | 0 | ||
3 | PR | N. Kirkelökke | 9/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | M. Landin | 2/0 | 0 | 0 | ||
18 | PS | H. Lindberg | 5/0 | 0 | 0 | ||
22 | ŚR | M. Mensah Larsen | 0/0 | 0 | 0 | ||
29 | LR | A. Mensing | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | H. Mollgaard | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | ŚR | R. Schmidt | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PS | L. Svan Hansen | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | K | H. Toft Hansen | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 31/1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Macedonia Północna:
Mitrevski, Tomovski, Čanevski – Velkovski, Stoilov, C. Kuzmanovski, Georgiev, Mitev, Taleski, Mirkulovski, Simonoski, Nenad Kosteski, F. Kuzmanovski, G. Georgievski, Krstevski, Peševski, Serafimov, Petrov, Miševski.
Zmiany:
Trener:
Dania: N. Landin Jacobsen, Green, K. K. Möller – Kirkelökke, M. Landin Jacobsen, E. Jakobsen, Antonsen, Lauge Schmidt, Jensen, Svan Hansen, Mollgaard, Mensah Larsen, H. Toft Hansen, M. Hansen, L. Andersson, Mensing, J. T. Holm, Gidsel, Hald Jensen, Lindberg.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Dania: N. Landin Jacobsen, Green, K. K. Möller – Kirkelökke, M. Landin Jacobsen, E. Jakobsen, Antonsen, Lauge Schmidt, Jensen, Svan Hansen, Mollgaard, Mensah Larsen, H. Toft Hansen, M. Hansen, L. Andersson, Mensing, J. T. Holm, Gidsel, Hald Jensen, Lindberg.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Boris Mandak a Mario Rudinský
Widownia: