Warta – Indykpol | 3:2 (koniec) | | | Ślepsk – Cuprum | 3:1 (koniec) |
Chemik – Legionovia | 3:0 (koniec) |
finał
Aluron CMC Warta Zawiercie
|
3 |
25 | 21 | 25 | 18 | 16 | ||
Indykpol AZS Olsztyn
|
2 |
19 | 25 | 20 | 25 | 14 |
Bardzo wyrównane spotkanie, które ostatecznie wygrywają gospodarze! Sam mecz bardzo ciekawy!
(17:09:54)
|
||
Koniec meczu
|
||
16:14
|
Zerwany atak DeFalco ze środka i drugiej linii!
|
|
15:14
|
Orczyk na lewej stronie po bloku w aut!
|
|
14:14
|
Butrym w odpowiedzi na prawej stronie po skosie.
|
|
14:13
|
Orczyk na lewej stronie po skosie i meczbol!
|
|
13:13
|
Popsuta zagrywka zawiercian.
|
|
13:12
|
Skutecznie tym razem gospodarze.
|
|
12:12
|
DeFalco obija blok na lewej stronie i piłka na aucie!
|
|
12:11
|
Punktowa akcja olsztynian.
|
|
12:10
|
Tym razem Kovacević na prawej stronie po skosie!
|
|
11:10
|
Kovacević zatrzymany blokiem na lewej stronie!
|
|
11:9
|
Tym razem udanie w ataku zawiercianie!
|
|
Zarejestruj się w STS i oglądaj transmisje meczów siatkówki za darmo.
|
||
10:9
|
Kovacević zablokowany na lewej strony!
|
|
10:8
|
Kovaecvić się myli!
|
|
10:7
|
Asem serwisowym popsuje się Andringa!
|
|
10:6
|
Andringa na lewej stronie przez blok!
|
|
8:4
|
Konarski o blok, a piłka ląduje na aucie!
|
|
7:4
|
Środek, druga linia i trafia DeFalco!
|
Piotr Grabowski
Czas meczu: 1:55 5. set: 0:20 |
|||
Warta | Indykpol | ||
---|---|---|---|
5. set | Mecz | 5. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
14 | 93 | 96 | 13 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
2 | 4 | 8 | 4 |
Piłki setowe | |||
2 | 7 | 2 | 0 |
Piłki meczowe | |||
2 | 2 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
0 | 4 | 4 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
1 | 9 | 10 | 2 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
4 / 13 31 % |
32 / 97 33 % |
31 / 92 34 % |
4 / 14 29 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
10 / 14 71 % |
61 / 92 66 % |
65 / 97 67 % |
9 / 13 69 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Aluron CMC Warta Zawiercie:
Konarski, Zniszczoł, Malinowski, Conte, Niemiec, Depowski, Cavanna, Orczyk, Rajsner, Szalacha, Kovacević
Libero: Żurek, Makoś
Zmiany:
Trener: Igor Kolaković
Indykpol AZS Olsztyn: Jankiewicz, Król, Firlej, Andringa, Siwczyk, Jakubiszak, Salehi, DeFalco, Averill, Poręba, Janiszewski, Butryn
Libero: Gruszczyński, Ciunajtis
Zmiany:
Trener: Javier Weber
Libero: Żurek, Makoś
Zmiany:
Trener: Igor Kolaković
Indykpol AZS Olsztyn: Jankiewicz, Król, Firlej, Andringa, Siwczyk, Jakubiszak, Salehi, DeFalco, Averill, Poręba, Janiszewski, Butryn
Libero: Gruszczyński, Ciunajtis
Zmiany:
Trener: Javier Weber
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Tomasz Janik
Sędzia drugi: Marcin Herbik
Komisarz: Konrad Pakosz
Widownia:
Jan Starzomski