Wisła K. – Stal M. 0:1 (koniec) | Radomiak – Raków 0:1 (koniec) | Lech P. – Termalica 5:0 (koniec)
Lech Poznań
5:0 (3:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 12.02.2022, 20:00 • INEA Stadion, Poznań • PKO Ekstraklasa • 21. kolejka

Ani minuty nie doliczył arbiter! Lech Poznań rozbił Termalikę aż 5:0 i zasłużenie sięgnął po komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (21:53:31)

90

89
    Miał swoją szansę Antczak, ale przegrał pojedynek z Loską!

87
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry od autu gospodarze.
    85. Dawid KOWNACKI - 5:0

85
    Gol dla Lecha!
    No i jest piąta bramka! Daleka piłka w pole karne Termaliki, Ba Loua zgrał piłkę do środka, a tam ze spokojem akcję wykończył DAWID KOWNACKI!

84
    Długo utrzymują się teraz przy piłce na połowie rywali zawodnicy z Niecieczy.

83
    Bardzo aktywny jest Kocyła. Tym razem nie zdołał się jednak przedrzeć pod bramkę rywali.

81
    Ba Loua faulował Kocyłę niedaleko własnego pola karnego. Żółta kartka dla zawodnika Kolejorza.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Lech nie rezygnuje z walki o piątego gola.

78
    Zagranie Kownackiego do Kamińskiego przerwane przez jednego z rywali.

76
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Kacper Śpiewak, na boisku pojawia się Dawid Kocyła.

75
    Jeszcze jeden korner dla ekipy z Wielkopolski.

74
    Rzut rożny wywalczony przez Kvekveskiriego.

72
    Ogromne zamieszanie w polu karnym gości! Najpierw udanie interweniował Loska, chwilę później przyblokowany został Kownacki.

70
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Dani Ramirez, na boisku pojawia się Jakub Antczak.
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Antonio Milić, na boisku pojawia się Ľubomír Šatka.

68
    Kownacki świetnie zagrał do Kamińskiego, jednak ten w porę został powstrzymany przez jednego z defensorów drużyny gości.

67
    Niespiesznie wymieniają się teraz podaniami zawodnicy Macieja Skorży na własnej połowie boiska.

Gole: 18. Ishak, 27. Kamiński, 44. Ramirez, 55. Salamon, 85. Kownacki

Kartki:   81. Ba Loua (LPO) – 37. Domgjoni (BRK)

Lech Poznań: Bednarek – Pereira, Salamon, Milić (70. Šatka), Rebocho – Kalstrom (60. Tiba), Kvekveskiri – Velde (60. Ba Loua), Ramirez (70. Antczak), Kamiński – Ishak (C) (43. Kownacki).
    Zmiany: van der Hart – Antczak, Ba Loua, Douglas, Kownacki, Marchwiński, Šatka, Skóraś, Tiba.

Bruk-Bet Termalica: Loska – Biedrzycki (53. Wasielewski), Putiwcew, Domgjoni, Hybš – Wlazło – Grzybek, Bonecki (62. Mešanović), Radwański (53. Grabowski), Stefanik (46. Hubínek) – Śpiewak (76. Kocyła).
    Zmiany: Pawluczenko – Bezpalec, Gergel, Grabowski, Hubínek, Kocyła, Kukułowicz, Mešanović, Wasielewski.

Główny: Sebastian Jarzębak
    Asystenci: Bartosz Heinig, Dariusz Bohonos