Jastrzębski – Ślepsk | 3:0 (koniec) |
Joker – ŁKS | 1:3 (koniec) | | | Legionovia – Energa | 3:1 (koniec) |
finał
Jastrzębski Węgiel
|
3 |
25 | 25 | 25 | ||
Ślepsk Malow Suwałki
|
0 |
21 | 19 | 20 |
Jarek
Czas meczu: 1:10 3. set: 0:22 |
|||
Jastrzębski | Ślepsk | ||
---|---|---|---|
3. set | Mecz | 3. set | |
Suma zdobytych punktów | |||
25 | 75 | 60 | 20 |
Najwiecej punktów z rzędu | |||
3 | 6 | 2 | 2 |
Piłki setowe | |||
1 | 5 | 0 | 0 |
Piłki meczowe | |||
1 | 1 | 0 | 0 |
Statystyki serwisu | |||
Asy ** | |||
1 | 3 | 2 | 1 |
Błędy serwisowe ** | |||
2 | 9 | 11 | 1 |
Punkty zdobyte przy serwisie | |||
9 / 26 35 % |
29 / 75 39 % |
14 / 60 23 % |
3 / 19 16 % |
Statystyki returnu | |||
Punkty zdobyte przy returnie | |||
16 / 19 84 % |
46 / 60 77 % |
46 / 75 61 % |
17 / 26 65 % |
Informacja dla statystyk | |||
** Liczba asów i błędów serwisowych podczas meczu jest nieoficjalna. |
Jastrzębski Węgiel:
Dryja, Hadrava, Strzymszok, Baróti, Boyer, Wiśniewski, Czerny, Gladyr, Tervaportti, Cedzyński, Szwed, Fornal, Rakowski, Szymura, Styrnol, Macyra
Libero: Popiwczak, Granieczny, Biniek
Zmiany:
Trener:
Ślepsk Malow Suwałki:
Laskowski, Łukasik, Makowski, Klinkenberg, Bołądź, Takvam, Rudzewicz, Buchowski, Sapiński, Halaba, Smoliński, Tuaniga
Libero: Filipowicz, Czunkiewicz
Zmiany:
Trener:
Dryja, Hadrava, Strzymszok, Baróti, Boyer, Wiśniewski, Czerny, Gladyr, Tervaportti, Cedzyński, Szwed, Fornal, Rakowski, Szymura, Styrnol, Macyra
Libero: Popiwczak, Granieczny, Biniek
Zmiany:
Trener:
Ślepsk Malow Suwałki:
Laskowski, Łukasik, Makowski, Klinkenberg, Bołądź, Takvam, Rudzewicz, Buchowski, Sapiński, Halaba, Smoliński, Tuaniga
Libero: Filipowicz, Czunkiewicz
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Damian Lic
Sędzia drugi: Maciej Twardowski
Komisarz: Konrad Pakosz
Widownia:
Jastrzębski Węgiel:
Dryja, Hadrava, Strzymszok, Baróti, Boyer, Wiśniewski, Czerny, Gladyr, Tervaportti, Cedzyński, Szwed, Fornal, Rakowski, Szymura, Styrnol, Macyra
Libero: Popiwczak, Granieczny, Biniek
MKS Ślepsk Malow Suwałki:
Laskowski, Łukasik, Makowski, Klinkenberg, Bołądź, Takvam, Rudzewicz, Buchowski, Sapiński, Halaba, Smoliński, Tuaniga
Libero: Filipowicz, Czunkiewicz
Sędziowie:
Sędzia pierwszy: Damian Lic
Sędzia drugi: Maciej Twardowski
Komisarz: Konrad Pakosz.