Lubawa – FC Reiter 6:2 (koniec) | AZS Gdańsk – AZS Darkomp 2:5 (koniec) | Rekord – Red Devils 2:1 (koniec)
Legia – Dreman 5:1 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Piast 2:3 (koniec)
Legia Warszawa
5:1 (3:1)
Dreman Opole Komprachcice
Sobota 19.02.2022, 18:00 • Hala OSiR Włochy • FOGO Futsal Ekstraklasa • 17. kolejka

Legia chce powtórzyć wyczyn

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Statscore Futsal Ekstraklasy w Warszawie. Legia zmierzy się w nim z Dremanem Opole Komprachcice. Początek w sobotę o godzinie 18.

Legia Warszawa: Casillas, Warszawski – Grzyb, Da Silva, Araujo, Turkowyd, Och, Jarosz, Milewski, Gliński, Knajdrowski, Szymczak.
    Trenér: Paweł Juchniewicz

Dreman Opole Komprachcice: Lach, Burduja – Szypczyński, Andre, Elsner, Grzywa, Imanol, Chuva, Fernandes, Fil, Lutecki, Iwanow, Teixeira.
    Trenér: Jarosław Pataluch

Sędziowie: Frąk, Tokarewicz – Cienki, Bors.

1

1
    Gol dla Legii! Strzelcem bramki MARIUSZ MILEWSKI.

Rewelacyjne otwarcie meczu przez beniaminka. Nie potrzebował nawet minuty na zdobycie prowadzenia.

2
    Spięcie rozpędzonych zawodników blisko linii bocznej boiska. Sędziowie byli czujni i nie zdecydowali się na odgwizdanie rzutu wolnego ani dla gospodarzy, ani dla gości.

3
    Pierwsze przewinienie w meczu odgwizdane gospodarzom.

4
    Dreman Opole Komprachcice musi szukać sposobu na odrobienie strat do przeciwnika. W ostatnim czasie nieco odważniejsi są już futsaliści przyjezdni.

5
    Akcja Legii Warszawa zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego. Szansa na zaskoczenie przyjezdnych ze stałego fragmentu gry nie została wykorzystana.

6
    Gra w ataku pozycyjnym. Poszukiwanie miejsca do zrobienia przewagi w bocznych sektorach boiska. Gospodarze starają się tworzyć przewagę na skrzydłach szarżami indywidualnymi.

7
    Gol dla Legii! Strzelcem bramki GRZEGORZ OCH.

Idą za ciosem gospodarze. Po uderzeniu Grzegorza Ocha są na dwubramkowym prowadzeniu.

7
    Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych.

8
    Drugie przewinienie odgwizdane zawodnikom Legii Warszawa.

9
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki TOMASZ LUTECKI.

Po rozmowie ze szkoleniowcem poderwali się do pościgu przyjezdni. Tomasz Lutecki do bramki i to jest trafienie kontaktowe Dremana Opole Komprachcice.

10
    Pierwsza połowa meczu na półmetku i jest ciekawie na terenie beniaminka.

11
    Trzy faule po stronie gospodarzy i bez przewinienia na koncie przyjezdnych.

12
    Wyglądało to interesująco, ponieważ futsalówka toczyła się po boisku między zawodnikami w szybkim tempie. Znalazło się miejsce do oddania strzału, ale jak spod ziemi wyrósł defensor i popisał się blokiem. Wyłącznie korner.

14
    Musieli sposobić się gospodarze do dynamicznego powrotu, ponieważ rozpędzeni w swoim kontrataku byli rywale. Ostatecznie podanie, które w założeniu miało być ostatnim, zostało zatrzymane przez zawodnika broniącego. Tylko rzut rożny.

16
    Gol dla Legii! Strzelcem bramki MATEUSZ GLIŃSKI.

Gospodarze odbudowali dwubramkowe prowadzenie. Tym razem uderzenie Mateusza Glińskiego zakończyło się lądowaniem piłki w bramce Dremana Opole Komprachcice.

17
    Vinicius Teixeira napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

18
    Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

19
    Ostatnia minuta zanim wybrzmi syrena oznaczająca zakończenie pierwszej połowy meczu.

20

Do przerwy lepsi gospodarze, a dwubramkowa przewaga przybliża ich wyraźnie do odniesienia zwycięstwa w meczu z Dremanem Opole Komprachcice.

21

23
    Po przerwie jak dotąd ani gospodarzom, ani gościom nie udało się oddać celnego uderzenia do bramki przeciwnika.

24

Konsekwentni są gospodarze, a autor dubletu Mateusz Gliński wyrasta na ich najskuteczniejszego zawodnika.

26
    Filip Turkowyd napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

29
    Po przerwie jedno przewinienie gospodarzy i dwa faule przyjezdnych.

30
    Druga połowa na półmetku.

32
    Legia Warszawa umiejętnie zarządza swoim korzystnym rezultatem.

36
    Przerwa na żądanie szkoleniowca przyjezdnych na kilka minut przed zakończeniem spotkania.

38
    Gol dla Legii! Strzelcem bramki MICHAŁ KNAJDROWSKI.

Praktycznie zamknięcie meczu uderzeniem Michała Knajdrowskiego.

40

Beniaminek bezlitosny dla przeciwnika. Wcześnie przystąpił do ataku i stopniowo powiększał przewagę. Legia Warszawa odniosła zwycięstwo 5:1 z Dremanem Opole Komprachcice.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:34:40)

Gole: 1. Milewski, 7. Och, 16. Gliński, 24. Gliński, 38. Knajdrowski – 9. Lutecki

Kartki:   26. Turkowyd (LEG) – 17. Teixeira (OKO)

Trener: Paweł Juchniewicz

Trener: Jarosław Pataluch

Sędziowie: Frąk, Tokarewicz – Cienki, Bors