Jagiellonia – FIT-MORNING Gredar 9:3 (koniec) | Piast – Red Dragons 6:0 (koniec) | Lębork – AZS Gdańsk 6:3 (koniec)
FC Reiter – Clearex 5:3 (koniec) | GI Malepszy – Dreman 1:4 (koniec) | Red Devils – Lubawa 2:5 (koniec)
LSSS Team Lębork
6:3 (1:1)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 27.02.2022, 16:00 • Hala widowiskowo-sportowa, Lębork • FOGO Futsal Ekstraklasa • 18 • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:40:20)

Emocjonująca i pełna ostrej walki konfrontacja. Do przedostatniej minuty był remis, po czym LSSS Team Lębork popisał się rewelacyjnym finiszem i zapewnił sobie zwycięstwo 6:3.

40

40
    Gol dla Teamu Lębork!
    Strzelcem bramki MATEUSZ MADZIĄG.

Rewelacyjny finisz w wykonaniu zespołu z Lęborka!

40
    Strzelcem bramki MAIA MONTEIRO.

Po raz drugi w tym meczu również Maia Monteiro. Wcześniej dubletem popisał się Witalij Koleśnik.

39
    Strzelcem bramki WITALIJ KOLEŚNIK.

LSSS Team Lębork w przedostatniej minucie odzyskał prowadzenie. Witalij Koleśnik strzelił gola osłabionemu zespołowi.

38
    Ale nerwowo. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Jakuba Domżalskiego.

36
    Przerwa na żądanie szkoleniowca LSSS Teamu Lębork.

36
    Po cztery przewinienia po obu stronach.

35
    Gol dla AZS-u UG!
    Strzelcem bramki KAROL MAJCHRZAK.

Emocje w Lęborku. Akademicy pozbawili przeciwnika dwubramkowego prowadzenia. Remis na pięć minut przed końcem meczu.

34
    Dużo ostrej walki i fauli.

32
    Domagali się przewinienia gospodarze. Zrobiło się głośno, ponieważ nieomal w tym samym momencie pretensje w kierunku sędziego wyrazili futsaliści obecni na boisku i ci zajmujący miejsca na ławce rezerwowych.

30
    Strzelcem bramki DOMINIK DEPTA

Po trafieniu kontaktowym goście ponownie pełni wiary w zapunktowanie.

30
    Jakub Domżalski kolejnym zawodnikiem napomniany żółtą kartką.

30
    Druga połowa meczu na półmetku.

27
    Kewin Sidor również napomniany żółtą kartką.

26
    Klaudiusz Lange napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

25
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF WITKOWSKI.

Idą za ciosem gospodarze, a dwubramkowe prowadzenie daje im odrobinę spokoju.

23
    Ciekawe rozegranie szybkiego ataku. Piłka wędrowała jak po sznurku między gospodarzami, ale zabrakło wykończenia tej akcji. W ostatnim momencie futsalówka uciekła w niepożądanym kierunku.

Gole: 8. Koleśnik, 21. Monteiro, 25. Witkowski, 39. Koleśnik, 40. Monteiro (10 m rzut karny), 40. Madziąg – 12. Domżalski, 30. Depta, 35. Majchrzak

Kartki:   16. Dampc (LĘB), 26. Lange (LĘB) – 3. Osiński (GDA), 15. Urtnowski (GDA), 21. Pawicki (GDA), 27. Sidor (GDA), 30. Domżalski (GDA)   20. Urtnowski (GDA), 38. Domżalski (GDA)

LSSS Team Lębork: Burglin, Formella, R. Łapigrowski, Kaczorowski, Lange, Dampc, Witkowski, Madziąg, P. Łapigrowski, Monteiro, Gniba, Koleśnik.

Trener: Wojciech Pięta

AZS UG Gdańsk: Sasiak, Zelma, Lewczuk, Depta, Domżalski, Majchrzak, Sidor, Urtnowski, Osiński, Kreft, Kuzio, Pawicki.

Sędziowie: Gutowski, Gwiazda – Walkowski, Piotrowski