PŚ w Lahti: Kwalifikacje | Halvor Egner Granerud (NOR) (koniec) | | | PŚ w Lahti | Halvor Egner Granerud (NOR)/Ryoyu Kobayashi (JPN) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Lahti
Halvor Egner Granerud (NOR)/Ryoyu Kobayashi (JPN)
(Kraft)
Adam Adam
Klasyfikacja końcowa
1. Halvor Egner Granerud 127/128,5 m (278.0 p.)
1. Ryoyu Kobayashi 125/130,5 m (278.0 p.)
3. Stefan Kraft 124/128 m (271.3 p.)
4. Ulrich Wohlgenannt 129/124 m (266.0 p.)
5. Karl Geiger 125,5/123,5 m (265.9 p.)
6. Manuel Fettner 130,5/124 m (265.5 p.)
7. Dawid Kubacki 125/126 m (263.5 p.)
8. Markus Eisenbichler 123/127 m (261.7 p.)
9. Żiga Jelar 127/120,5 m (256.8 p.)
10. Cene Prevc 123/120 m (255.2 p.)
.....
11. Kamil Stoch 125/122 m (252.3 p.)
14. Piotr Żyła 122/125 (248.9 p.)
Wyniki po 1 serii:
1 Halvor Egner Granerud 127 m (139.0 p.)
2. Karl Geiger 125,5 m (137.8 p.)
3. Ulrich Wohlgenannt 129 m (137.7 p.)
4. Manuel Fettner 130,5 m (137.2 p.)
5. Ryoyu Kobayashi 125 m (135.9 p.)
6. Cene Prevc 123 m (133.4 p.)
7. Stefan Kraft (124 m (133.1 p.)
8. Żiga Jelar 127 m (132.6 p.)
9. Dawid Kubacki 125 m (129.8 p.)
10. Daniel Huber 120,5 m (127.3 p.)
.....
15. Kamil Stoch 125 m (126.0 p.)
20. Piotr Żyła 122 m (121.3 p.)
38. Paweł Wąsek 111,5 m (102.7 p.)
40. Kacper Juroszek 111,5 m (101.8 p.)
42. Stefan Hula 111.5 m (100.9 p.)
Lista startowa
6. Casey Larson
9. Anders Haare
11. Kevin Maltsev
15. Viktor Polasek
16. Kacper Juroszek
21. Anże Semenić
22. Stefan Hula
23. Roman Koudelka
24. Aleksandr Bażenow
25. Michaił Nazarow
26. Eetu Nousiainen
27. Artti Aigro
28. Paweł Wąsek
29. Antti Aalto
30. Niko Kytosaho
31. Keiichi Sato
32. Roman Trofimow
33. Robin Pedersen
34. Władimir Zografski
35. Ulrich Wohlgenannt
36. Żiga Jelar
37. Dawid Kubacki
38. Daiki Ito
39. Clemens Aigner
40. Severin Freund
41. Jewgienij Klimow
42. Junshiro Kobayashi
43. Pius Paschke
46. Johann Andre Forfang
47. Daniel Tschofenig
48. Gregor Deschwanden
49. Kamil Stoch
50. Piotr Żyła
51. Manuel Fettner
52. Peter Prevc
53. Constantin Schmid
54. Stephan Leyhe
56. Yukiya Sato
57. Timi Zajc
58. Robert Johansson
59. Killian Peier
60. Daniel Huber
61. Cene Prevc
62. Jan Hoerl
63. Stefan Kraft
64. Markus Eisenbichler
65. Marius Lindvik
66. Halvor Egner Granerud
67. Ryoyu Kobayashi
68. Karl Geiger
1. Halvor Egner Granerud 127/128,5 m (278.0 p.)
1. Ryoyu Kobayashi 125/130,5 m (278.0 p.)
3. Stefan Kraft 124/128 m (271.3 p.)
4. Ulrich Wohlgenannt 129/124 m (266.0 p.)
5. Karl Geiger 125,5/123,5 m (265.9 p.)
6. Manuel Fettner 130,5/124 m (265.5 p.)
7. Dawid Kubacki 125/126 m (263.5 p.)
8. Markus Eisenbichler 123/127 m (261.7 p.)
9. Żiga Jelar 127/120,5 m (256.8 p.)
10. Cene Prevc 123/120 m (255.2 p.)
.....
11. Kamil Stoch 125/122 m (252.3 p.)
14. Piotr Żyła 122/125 (248.9 p.)
Wyniki po 1 serii:
1 Halvor Egner Granerud 127 m (139.0 p.)
2. Karl Geiger 125,5 m (137.8 p.)
3. Ulrich Wohlgenannt 129 m (137.7 p.)
4. Manuel Fettner 130,5 m (137.2 p.)
5. Ryoyu Kobayashi 125 m (135.9 p.)
6. Cene Prevc 123 m (133.4 p.)
7. Stefan Kraft (124 m (133.1 p.)
8. Żiga Jelar 127 m (132.6 p.)
9. Dawid Kubacki 125 m (129.8 p.)
10. Daniel Huber 120,5 m (127.3 p.)
.....
15. Kamil Stoch 125 m (126.0 p.)
20. Piotr Żyła 122 m (121.3 p.)
38. Paweł Wąsek 111,5 m (102.7 p.)
40. Kacper Juroszek 111,5 m (101.8 p.)
42. Stefan Hula 111.5 m (100.9 p.)
Lista startowa
6. Casey Larson
9. Anders Haare
11. Kevin Maltsev
15. Viktor Polasek
16. Kacper Juroszek
21. Anże Semenić
22. Stefan Hula
23. Roman Koudelka
24. Aleksandr Bażenow
25. Michaił Nazarow
26. Eetu Nousiainen
27. Artti Aigro
28. Paweł Wąsek
29. Antti Aalto
30. Niko Kytosaho
31. Keiichi Sato
32. Roman Trofimow
33. Robin Pedersen
34. Władimir Zografski
35. Ulrich Wohlgenannt
36. Żiga Jelar
37. Dawid Kubacki
38. Daiki Ito
39. Clemens Aigner
40. Severin Freund
41. Jewgienij Klimow
42. Junshiro Kobayashi
43. Pius Paschke
46. Johann Andre Forfang
47. Daniel Tschofenig
48. Gregor Deschwanden
49. Kamil Stoch
50. Piotr Żyła
51. Manuel Fettner
52. Peter Prevc
53. Constantin Schmid
54. Stephan Leyhe
56. Yukiya Sato
57. Timi Zajc
58. Robert Johansson
59. Killian Peier
60. Daniel Huber
61. Cene Prevc
62. Jan Hoerl
63. Stefan Kraft
64. Markus Eisenbichler
65. Marius Lindvik
66. Halvor Egner Granerud
67. Ryoyu Kobayashi
68. Karl Geiger
Fantastyczna próba Dawida – 126 metrów! Wysokie bardzo noty, mała strata za wiatr i prowadzenie w konkursie!
Średnia próba Kamila. 122 metry, 0 punktów za wiatr i prowadzenie w konkursie.
125 metrów skoczył Piotrek i on obejmuje teraz prowadzenie!
Trzy metry bliżej od Kamila i ósme miejsce Wiewióra!
125 metrów Kamila, ale spore problemy przy odjeździe. Niższe noty i piąta lokata.
Bardzo dobra próba Kubackiego! 125 metrów i trzecie obecnie miejsce.
111,5 Wąska i jest za Finem. ale o punkty może być ciężko.
Także 111,5 metra Huli i Stefan wciska się między Juroszka i Semenica.
111,5 metra Juroszka. Najlepsza próba jak na razie.