Red Dragons – Jagiellonia 2:3 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – FC Reiter 3:3 (koniec) | Piast – GI Malepszy 5:2 (koniec)
Clearex – Red Devils 0:2 (koniec) | AZS Gdańsk – Legia 5:3 (koniec)
FIT-MORNING Gredar Brzeg
3:3 (3:2)
FC Reiter Toruń
Sobota 05.03.2022, 16:00 • Hala MOSiR, Brzeg • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 19

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:26:35)

Po przerwie tylko jedno uderzenie do bramki i dzięki niemu FC Toruń zremisował 3:3.

40

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Witek (FIT-MORNING Gredar Brzeg).

26
    Przerwa na żądanie trenera.

25
    Gol dla FC Reiter Toruń! Strzelcem bramki MAKSYMILIAN LEWANDOWSKI.

Ponownie remis i jest dublet Lewandowskiego.

21

Czekamy na wznowienie rywalizacji.

Pierwsza połowa meczu z kilkoma zwrotami akcji i dynamiczna. FIT-MORNING Gredar Brzeg jest na prowadzeniu 3:2 i to gospodarze są bliżej odniesienia zwycięstwa.

20

20
    Gol dla FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg! Strzelcem bramki KACPER KĘDRA.

Nie zatrzymał się na oddaniu jednego uderzenia do bramki Kacper Kędra. Dublet tego zawodnika.

19
    Jeden faul gospodarzy, dwa przewinienia gości.

18
    Ciekawe rozegranie szybkiego ataku. Piłka wędrowała jak po sznurku między gospodarzami, ale zabrakło wykończenia tej akcji. W ostatnim momencie futsalówka uciekła w niepożądanym kierunku.

17
    Blisko gospodarze odzyskania prowadzenia. Poprzeczka!

16
    Gol dla FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg! Strzelcem bramki samobójczej MICHAŁ WOJCIECHOWSKI.

Nabrała rumieńców rywalizacja o zwycięstwo. Tym razem wyrównanie gospodarzy. Wymiana ciosów!

15
    Pozostało pięć minut do zakończenia walki w pierwszej połowie spotkania.

14
    Gol dla FC Reiter Toruń! Strzelcem bramki MARCIN MIKOŁAJEWICZ.

Przyjezdni odwrócili wynik w Brzegu. Doświadczony Marcin Mikołajewicz doskonale zna sposób na zdobywanie bramek.

14
    Przerwa na żądanie szkoleniowca zespołu z Brzegu.

13

Dopięli swego torunianie, a ich ostatnie ataki poskutkowały doprowadzeniem do remisu.

Gole: 6. Kędra, 16. Wojciechowski (sam.), 20. Kędra – 13. Lewandowski, 14. Mikołajewicz, 25. Lewandowski

Kartki:   38. Witek (BRZ) – 6. Wojciechowski (FCT)

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Foltyn, Makowski, Nastai, Witek, Rojek, Santiago, Kędra, Babijczuk, Konieczny, Kożemiaka.

Trener: Roman Smirnow

FC Reiter Toruń: Naparło, Iwański, Gallego, Wiśniewski, Ortiz, Jekiełek, Lewandowski, Mikołajewicz, Waszak, Wojciechowski, Szczepaniak, Spychalski.

Trener: Łukasz Żebrowski