Polkowice – Dreman 7:6 (koniec) | Rekord – Lębork 7:2 (koniec) | Lubawa – AZS Darkomp 4:1 (koniec)
Górnik Polkowice
7:6 (4:3)
Dreman Opole Komprachcice
Niedziela 06.03.2022, 12:00 • Hala SP nr 2, Polkowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 19

40
    Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki SAVA LUTAI.

Ostatnia minuta meczu może okazać się rozstrzygająca. Po strzale Savy Lutaia na prowadzeniu Górnik Polkowice.

38
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki TOMASZ LUTECKI.

Obrona obu drużyn istnieje tylko teoretycznie. Po uderzeniu Tomasza Luteckiego ponownie remis w Polkowicach.

37
    Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki MICHAŁ BARTNICKI.

Drga dziesiątka goli otwarta przez Michała Bartnickiego. Górnik Polkowice jeszcze raz na prowadzeniu, a do końca spotkania pozostało niewiele czasu.

34
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki ANDRE.

Nie jest przesądzone, że Marcel Wolan zostanie najlepszym strzelcem tego meczu. Hat-trick Andrego i pozbawił on dwubramkowego prowadzenia Górnika Polkowice.

30

Nie odpuszcza gospodarzom Dreman Opole Komprachcice. Andre skompletował dublet swoim uderzeniem. Trafienie kontaktowe.

24
    Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki MARCEL WOLAN.

Ten zawodnik się nie zatrzymuje, nie ma takiego najmniejszego zamiaru. Czwarte uderzenie do bramki w tym meczu Marcela Wolana.

20
    Gol dla KS-u Polkowice! Bramkę z 10 metrów zdobywa MARCEL WOLAN.

Hat-trick Marcela Wolana, który okazał się skutecznym egzekutorem przedłużonego rzutu karnego na zakończenie pierwszej połowy meczu.

19

Nie zatrzymuje się najskuteczniejszy zawodnik Górnika Polkowice.

16
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki MARCIN GRZYWA.

To dopiero pierwsza połowa, a wynik został odwrócony po raz drugi. Uderzenie Marcina Grzywy daje prowadzenie Dremanowi Opole Komprachcice.

10
    Gol dla Dremanu Opole Komprachcice! Strzelcem bramki WADYM IWANOW.

Nie oszczędzają obrońców piłkarze atakujący. Zmobilizowali się przyjezdni i ponownie remis w Polkowicach.

8

Górnik Polkowice ponownie niebezpiecznie zaatakował, a dobre zachowanie Marcela Wolana daje zaliczkę beniaminkowi.

6
    Gol dla KS-u Polkowice! Strzelcem bramki RUI CARLOS PINTO.

Absolutnie nie poddali się gospodarze po jednym ciosie i zdołali doprowadzić do remisu. Konfrontacja rozpoczyna się praktycznie od początku.

2

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze uderzenie do bramki. Dreman Opole Komprachcice na prowadzeniu, a akcja została zakończonego przez Andre.

Gole: 6. Pinto, 8. Wolan, 19. Wolan, 20. Wolan (10 m rzut karny), 24. Wolan, 37. Bartnicki, 40. Lutai – 2. Andre, 10. Iwanow, 16. Grzywa, 30. Andre, 34. Andre, 38. Lutecki

Kartki:   28. Olszewski (GPL), 29. Wolan (GPL), 38. Karpiński (GPL), 39. Lutai (GPL) – 20. Szypczyński (OKO), 20. Teixeira (OKO)

Górnik Polkowice: Wojtowicz, Biały, Izbiański, Olszewski, Ciupka, Michalczak, Wolan, Bartnicki, Nahajcew, Karpiński, Pinto, Lutai.

Dreman Opole Komprachcice: Lach, Burduja, Szypczyński, Andre, Elsner, Grzywa, Sanchez, Chuva, Fernandes, Fil, Lutecki, Iwanow, Teixeira.

Trener: Jarosław Patałuch

Sędziowie: Wiercioch, Koloczek – Kwaśny, Świerczek