Lębork – Lubawa 6:3 (koniec) | AZS Darkomp – Rekord 2:4 (koniec)
AZS UW Darkomp Wilanów
2:4 (2:3)
Rekord Bielsko-Biała
Środa 23.03.2022, 20:00 • Centrum Sportu Wilanów, Warszawa • FOGO Futsal Ekstraklasa • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:33:19)

Rekord Bielsko-Biała spisał się w Warszawie lepiej niż w niedawnym meczu przeciwko Legii i tym razem odniósł zwycięstwo 4:2. Po przerwie tylko jeden gol, który przypieczętował sukces gości.

40

40
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki ARTUR POPŁAWSKI.

Rekord zamknął mecz w ostatniej minucie. Przechylała się szalka w obu kierunkach i ostatecznie do bramki w drugiej połowie trafili bielszczanie.

39
    Wznowienie gry i pora na ostatnie przyspieszenia w kierunku bramek.

39
    Przerwa na żądanie prowadzącego przyjezdnych Jesusa Lopeza Garcii.

38
    Wznowienie z autu bielszczan.

37
    Gospodarze niezmiennie w wariancie z wycofanym bramkarzem, ale kolejna ich akcja zakończyła się strzałem obok bramki Rekordu Bielsko-Biała.

36
    Przerwa na żądanie trenera Macieja Karczyńskiego.

36
    Zablokowane uderzenie w kierunku bramki Rekordu Bielsko-Biała.

35
    Pozostało Akademikom zaledwie pięć minut na odwrócenie rezultatu. Rekord Bielsko-Biała to doświadczona drużyna i broni się ona w zdyscyplinowany sposób.

34
    Ryzykują gospodarze, ponieważ wybrali wariant z lotnym bramkarzem w polu.

33
    Po jednym faulu obu drużyn w drugiej połowie boiska.

32
    Wznowienie bielszczan z linii bocznej boiska.

31
    Fragment konfrontacji bez klarownych sytuacji podbramkowych. Publiczność oczekuje na niebezpieczne celne uderzenia. Próby zatrudnienia, a nawet pokonania bramkarza.

30
    Druga połowa na półmetku i podobnie jak w pierwszej do tego momentu ani jednego trafienia.

29
    I już odpowiadają swoim natarciem Rekordziści.

28
    Zarysowała się pewna przewaga AZS UW Darkompu Wilanów pod względem posiadania piłki.

27
    Po jednym faulu obu drużyn w drugiej połowie.

Gole: 14. Pikiewicz, 17. Pikiewicz – 11. Budniak, 17. Zastawnik, 19. Kubik, 40. Popławski

Kartki:   23. Rabiej (UWW)

AZS UW Darkomp Wilanów: Wójcik, Mianowicz – Żebrowski, Lifanow, Górczyński, Pikiewicz, Piwowarczyk, Dobkowski, Klaus, Offert, Rabiej, Starek, Buczek, Lisniczenko.

Trener: Maciej Karczyński

Rekord Bielsko-Biała: Nawrat, Iwanek – Popławski, Surmiak, Biel, Kubik, Marek, Zastawnik, Krzempek, Budniak, Leszczak, Rakić.

Trener: Jesus Lopez Garcia