Izrael U-21 – Polska U-21 2:2 (koniec)
Izrael U-21
2:2 (0:1)
Polska U-21
Czwartek 24.03.2022, 17:30 • Itztadion HaMoshava, Petah Tikva • Eliminacje Mistrzostw Europy

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (19:27:52)

Posiadanie piłki: 55% : 45%.
    Strzały na bramkę: 9:6.
    Strzały niecelne: 6:6.
    Rzuty rożne: 6:7.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 16:10.

Pierwsza połowa była poprawna w wykonaniu reprezentantów Polski. Biało-Czerwoni zeszli do szatni na przerwę z prowadzeniem dzięki strzałowi Adriana Benedyczaka. Później gra podopiecznych Macieja Stolarczyka rozsypała się i na szczęście przynajmniej odpowiedzieli golem na 2:2 Jakuba Kamińskiego na dwa trafienia Izraela.

90+5

90+4
    Gra przerwana z powodu spalonego. Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie pojedynku.

90+2
    Kamil Piątkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+1
    Wyłapana piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Bena Ledermana.

89
    Lederman za Porębę.

87
    Elmkies za Kanaana.

85
    Pięć minut podstawowego czasu pozostało na rozstrzygnięcie interesującego i ważnego meczu.

84
    W ostatnim momencie bramkarz zmieszał się z granie Mariusza Fornalczyka w kierunku napastników po dośrodkowaniu Jakuba Kamińskiego.

81
    Dodatkowy napastnik wprowadzony na boisko przez selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski.

80
    Żurawski za Kozłowskiego i Białek za Kozłowskiego.

80
    Morgan napomniany żółtą kartką za przewinienie na Mariuszu Fornalczyku.

79
    Przed golem rewelacyjnie interweniował w bramce Cezary Miszta i to on utrzymał Polskę na powierzchni w tym spotkaniu.
    78. Jakub KAMIŃSKI - 2:2

78
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki JAKUB KAMIŃSKI.

Polska nareszcie odpowiedziała skutecznym atakiem i jest wyrównanie, a zarazem szansa na zwycięstwo. Jakub Kamiński przymierzył z ostrego kąta po podaniu prostopadłym wykonanym w idealnym momencie przez Adriana Benedyczaka. Teraz trzeba iść za uderzeniem!

76
    Polska wyraźnie zagubiona i po przerwie nie zaproponowała w ofensywie nic interesującego poza stałymi fragmentami gry. Z kolei Izrael postraszył piękną akcją indywidualną Podgoreanu zakończoną strzałem obok bramki.

Gole: 50. Liel Abada, 73. Omri Galdelman – 10. Adrian Benedyczak, 78. Jakub Kamiński

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 9:6. Strzały niecelne: 6:6. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 0:2. Foule: 16:10.
    Izrael U-21: Peretz – Jaber, Blorian (63. Morgan), Cohen (46. Davida), Shahar, Gandelman – Podgoreanu, Leidner, Karzev, Kanaan (87. Elmkies) – Abada.

Zmiany: Nir On – Davida, Zargary, Ben Shabat, Elmkies, Levi, Zasno, Sade, Morgan.

Trener: Alon Hazan

Polska U-21: Miszta – Gruszkowski (80. Białek), Piątkowski, Mosór, Kiwior, Zalewski (69. Fornalczyk) – Kozłowski (80. Żurawski), Poręba (89. Lederman), Karbownik (69. Skóraś), Kamiński – Benedyczak.

Zmiany: Majchrowicz – Bejger, Żurawski, Marchwiński, Łęgowski, Białek, Lederman, Skóraś, Fornalczyk.

Trener: Maciej Stolarczyk

Sędziowie: Bram Van Driessche (Belgia)