Radunia – Stal Rz. 1:3 (koniec) | Ruch – KKS 1:0 (koniec)
Radunia Stężyca
1:3 (0:2)
Stal Rzeszów
Niedziela 27.03.2022, 15:15 • Gminny Stadion Sportowy, Stężyca • 2. Liga • 25. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:28:51)

Faule: 16:9.

Kolejne zwycięstwo lidera drugoligowych rozgrywek. Tym razem Stal Rzeszów pokonała 3:1 Radunię Stężyca. Drużyna z Podkarpacia straciła gola w końcówce podstawowego czasu, ale uderzeniem Andreji Prokicia w doliczonym czasie potwierdziła wyższość nad beniaminkiem.

90+3

90+3
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki ANDREJA PROKIĆ.

Szybki wypad dynamicznego zawodnika Stali w doliczonym czasie, a Radunia nie zdołała zorganizować się w obronie. 3:1.

90
    Doliczonego trzy minuty.

85
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Retlewski, na boisku pojawia się Miller.

85
    Gol dla Radunii!
    Strzelcem bramki JAKUB WITEK.

Po trafieniu zmiennika powinno być jeszcze interesująco w ostatnich minutach meczu.

84
    Kuba Lizakowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Polowiec.

83
    Skutecznie w obronie Stal Rzeszów i jest już bardzo blisko odniesienia zwycięstwa.

81
    Damian Szuprytowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

78
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Danielewicz, na boisku pojawia się Kotwica.

78
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Ławrynowicz, na boisku pojawia się Oleksy.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

70
    Kacper Tułowiecki napomniany żółtą kartką.

68
    Bartłomiej Poczobut napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

65
    Coraz mniej czasu mają gospodarze.

63
    Tym razem skuteczne zachowanie bramkarza na przedpolu. Zawodnik przyjezdnych, po wykonaniu interwencji, nakazał kojącym gestem opanowanie w swojej defensywie. Nerwy bywają złymi doradcami.

61
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Baszłaj, na boisku pojawia się Nowicki.

61
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Kuźniarski, na boisku pojawia się Witek.

61
    Przewinienie zawodnika Stali Rzeszów i ponownie od rzutu wolnego.

60
    Godzina meczu za drużynami.

59
    Akcja Stali Rzeszów zahamowana przez sędziów z powodu spalonego.

58
    Niezmiennie Radunia ma problem z przeprowadzeniem ataku zakończonego strzałem celnym.

56
    Wznowienie od rzutu wolnego.

55
    Rozegranie zespołu ze Stężycy, ale daleko od bramki strzeżonej przez Wiktora Kaczorowskiego.

54
    Po trzy rzuty rożne wywalczone od początku meczu przez obie jedenastki.

53
    Gospodarze z linii bocznej boiska.

52
    Dobrze zapowiadająca się akcja wyżej notowanego zespołu z wykorzystaniem prawego skrzydła. Po harmonijnej wymianie podań przeciągnięte dośrodkowanie. Zabrakło wykończenia.

50
    Radunia starała się przebić atakiem z wykorzystaniem lewego skrzydła.

49
    Drużyna z Rzeszowa wznowiła grę z linii bocznej boiska.

48
    W zespole Sebastiana Letniowskiego doszło już do dwóch zmian personalnych.

47
    Rozegranie zawodników ze Stężycy na ich połowie boiska.

46
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Szuprytowski.

46

Pozostało czekać na wznowienie meczu.
    Radunia w opałach
    Dwubramkowe prowadzenie Stali

Pierwsza połowa ze wskazaniem na rzeszowian, którym prowadzenie 2:0 daje dużo spokoju. Pierwszego gola dla lidera strzelił Kacper Sadłocha, a drugiego Damian Michalik.

45

44
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie konfrontacji.

43
    Radunia w centrum boiska.

42
    Po niezłym dośrodkowaniu ostatecznie niecelne uderzenie poza bramkę Wiktora Kaczorowskiego.

41
    Od rzutu rożnego podopieczni Sebastiana Letniowskiego.

40
    Gra zostanie wznowiona wrzutem z autu, a w pierwszej połowie pozostało jeszcze pięć minut podstawowego czasu.

39
    Gospodarze starają się przejąć inicjatywę i narzucić swoje warunki rywalizacji przeciwnikom. Piłkarskie przeciąganie liny i zobaczymy, jak potoczy się rywalizacja w dalszej fazie.

37
    Radunia w skomplikowanym położeniu i próbuje poprawić je atakiem pozycyjnym.

35
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca: z boiska schodzi Kopania, na boisku pojawia się Lizakowski.

33
    Będzie zmiana w zespole Sebastiana Letniowskiego.
    Damian Michalik na 2:0!

33
    Mniej udana akcja gości i od bramki Kacper Tułowiecki.

31
    Strzelcem bramki DAMIAN MICHALIK.

Stal podwoiła prowadzenie i stopniowo przybliża się do odniesienia zwycięstwa. Tym razem piłka w bramce Kacpra Tułowieckiego po strzale Damiana Michalika.

27
    Rywalizacja o każdy centymetr w centrum boiska. Zawodnicy nie zamierzają odpuścić sobie. Walka rozgorzała na dobre i tego oczekują kibice do końca widowiska.

25
    Stal Rzeszów szuka sposobu na strzelenie drugiego gola.

23
    Stal konkretniejsza, ale zabrakło strzału celnego na zakończenie ostatniego ataku.

22
    Jeszcze raz Radunia nie wykorzystała pożytecznie wywalczonego przez siebie rzutu rożnego.
    Kacper Sadłocha rozpoczął strzelanie

20
    Bramkarz gospodarzy głośno dyryguje swoimi obrońcami i stara się ich zmobilizować do odparcia ataku rozgrywanego przez przeciwnika na obrzeżach pola karnego.

19
    Radunia musi ruszyć do odrabiania strat, a to może nie być łatwe zadanie.

17
    Strzelcem bramki KACPER SADŁOCHA.

Stal na prowadzeniu po nieco ponad kwadransie konfrontacji z beniaminkiem. Przyjezdni mają czego bronić po strzale Kacpra Sadłochy.

16
    Radunia nie wykorzystała szansy na zdobycie prowadzenia z rzutu rożnego.

15
    Za zespołami bezbramkowy kwadrans meczu.

14
    Podnieśli raban piłkarze po przewinieniu w centrum boiska. Sędzia próbuje uspokoić naładowanych energią aktorów widowiska i jasno daje do zrozumienia, że w tej sytuacji nie będzie żółtego kartonika.

13
    Akcja beniaminka została przerwana przez sędziów z powodu spalonego.

11
    Radunia w rozegraniu piłki na własnej części boiska.

10
    Oba zespoły miały możliwość wykorzystania rzutu wolnego na połowie przeciwnika.

8
    Coraz częściej w natarciu podopieczni Daniela Myśliwca.

7
    Odpowiedziała atakiem drużyna z Rzeszowa, ale nie wywalczyła na razie nic ponad aut na połowie przeciwnika.

6
    Konfrontacje, których celem jest wykreowanie lepszego zespołu w środkowej części boiska. Piłkarze rywalizują agresywnie o każdy skrawek murawy.

4
    Radunia aktywnie na połowie przeciwnika.

3
    Po nieudanym wznowieniu z linii bocznej boiska, Radunia miała możliwość przeprowadzenia szybkiego ataku. Zakończył się on niecelnym strzałem.

2
    Przyglądamy się pierwszym atakom w meczu,

1

Zakończyła się rozgrzewka poprzedzająca spotkanie.
    Zestawienie Raduni
    Jedenastka Stali

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Murawski, Szur, Kosznik, Kopania, Letniowski, Baszłaj, Kuźniarski, Stępień, Retlewski, Surdykowski.
    Rezerwowi: Czajkowski – Potrac, Szuprytowski, Lizakowski, Witek, Miller, Orłowski, Nowicki.
    Trenér: Sebastian Letniowski

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Maciejewski, Wrona, Góra, Ławrynowicz, Poczobut, Danielewicz, Wolski, Michalik, Sadłocha, Prokić.
    Rezerwowi: Stepniowski – Kuc, Oleksy, Polowiec, Kotwica, Szeliga, Szczypek, Piotrowski, Snopczynski.
    Trener: Daniel Myśliwiec

Sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Stężycy. Radunia zmierzy się w nim ze Stalą Rzeszów. Początek rywalizacji w niedzielę o godzinie 15:15.
    Radunia wygrała poprzedni mecz

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:15.

Gole: 85. Witek – 17. Sadłocha, 31. Michalik, 90+3. Prokić

Kartki:   70. Tułowiecki (STZ), 81. Szuprytowski (STZ), 84. Lizakowski (STZ) – 68. Poczobut (STL)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 8:6. Spalone: 4:3. Foule: 16:9.
    Radunia Stężyca: Tułowiecki – Murawski, Szur, Kosznik, Kopania (35. Lizakowski), Letniowski, Baszłaj (61. Nowicki), Kuźniarski (61. Witek), Stępień (46. Szuprytowski), Retlewski (85. Miller), Surdykowski.

Zmiany: Czajkowski – Potrac, Szuprytowski, Lizakowski, Witek, Miller, Orłowski, Nowicki.

Trener: Sebastian Letniowski

Stal Rzeszów: Kaczorowski – Maciejewski, Wrona, Góra, Ławrynowicz (78. Oleksy), Poczobut, Danielewicz (78. Kotwica), Wolski, Michalik (83. Polowiec), Sadłocha, Prokić.

Zmiany: Stepniowski – Kuc, Oleksy, Polowiec, Kotwica, Szeliga, Szczypek, Piotrowski, Snopczynski.

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)