Miedź – Resovia 2:1 (koniec) | Stomil – Odra O. 1:2 (koniec) | GKS K. – Polkowice 1:2 (koniec)
Zagłębie S. – Jastrzębie 2:1 (koniec)
Miedź Legnica
2:1 (2:1)
Resovia
Sobota 02.04.2022, 12:40 • Stadion im. Orła Białego, Legnica • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:39:15)

Posiadanie piłki: 56% : 44%.
    Strzały na bramkę: 4:5.
    Strzały niecelne: 4:1.
    Rzuty rożne: 7:4.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 15:14.

Miedź Legnica utrzymała prowadzenie zdobyte w końcówce pierwszej połowy spotkania i kolejnym zwycięstwem przybliżyła się do awansu do PKO Ekstraklasy.

90+3

90+2
    Miedź Legnica o krok od zdobycia kompletu punktów.

90+1
    Trzy minuty dorzucił arbiter.

90
    Doliczony czas.

89
    Kolejne odwiedzane przewinieniem i wznowienie od rzutu wolnego.

87
    Legniczanie przybliżają się dużymi krokami w kierunku kolejnego zwycięstwa.

86
    Resovia na połowie przeciwnika. Nie ma tam dużo miejsca na przeprowadzenie ataku.

85
    Nie zmieni się wynik, który jak dotąd został ustalony golem w czasie doliczonym do pierwszej połowy meczu.

83
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Dominguez, na boisku pojawia się Garcia.

83
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Śliwa, na boisku pojawia się Lewandowski.

81
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Mikulec, na boisku pojawia się Pietraszkiewicz.

80
    Kolejna zmiana przygotowana w drużynie z Rzeszowa.

78
    Niebezpieczne podeszli skrzydłem rzeszowianie, ale po dośrodkowaniu interweniował obrońca Miedzi Legnica.

76
    Pozostał obu drużynom zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

75
    Maxime Dominguez napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

74
    Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Chuca, na boisku pojawia się Matuszek.

Gole: 43. Zapolnik, 45+4. Hilbrycht (sam.) – 31. Mikulec

Kartki:   45. Tront (MLE), 75. Dominguez (MLE) – 11. Jaroch (RES), 60. Wasiluk (RES), 69. Strózik (RES)

Posiadanie piłki: 56 % : 44 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 1:2. Foule: 15:14.
    Miedź Legnica: Lenarcik – Gammelby, Mijusković, Aurtenetxe, Martinez, Dominguez, Tront, Chuca, Śliwa, Makuch, Zapolnik.

Zmiany: Abramowicz – Matuszek, Drzazga, Garcia, Balcewicz, Azikiewicz, Bahaid, Hoogenhout, Lewandowski.

Trener: Wojciech Łobodziński

Resovia: Pindroch – Eizenchart, Kubowicz, Komor, Jaroch, Mikulec, Wasiluk, Soljić, Hilbrycht, Mróz, Wojciechowski.

Zmiany: Łakota – Kwiecień, Krasa, Wróbel, Adamski, Pietraszkiewicz, Strózik, Antonik.

Trener: Dawid Kroczek

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)