Sandecja – Jastrzębie 2:0 (koniec) | Resovia – Stomil 1:1 (koniec) | Korona – Podbeskidzie 2:1 (koniec)
Korona Kielce
2:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wtorek 05.04.2022, 20:30 • Stadion Miejski, Kielce • Fortuna 1 Liga • 25. kolejka

Niesamowicie emocjonują mecz w Kiecach za nami. Finalnie to Korona sięga po trzy oczka! Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live. Dobranoc! (22:36:52)

90+9

90+8
    Jak to nie wpadło?! Wyśmienity strzał Merebashviliego z dystansu. Piłka trafia w wewnętrzną część słupka.

90+4
    Gol dla Korony!
    Strzelcem bramki KIEŁB.

Gooool! Co za końcówka! Z przewrotki po podaniu Shikavki trafia Jacek Kiełb. Ależ historia! Kapitalny powrót tego zawodnika po kontuzji.

90+4
    Jak to nie wpadło?! Wpierw piłka trafiła w słupek po strzale Mikołajewskiego. Dobijał Misztal, ale kapitalnie na linii Forenc.

90+2
    Dośrodkowanie z lewej flanki na głową Shikavki, który główkował tuż obok słupka.

90
    Paweł Pskit zdecydował się doliczyć siedem minut do podstawowego czasu gry.

89
    Próba zza szesnastki Merebashviliego. Niewiele zabrakło, ale piłka poszybowała nad poprzeczką!

87
    Wrzutka z lewej flanki. Piłka pada łupem golkipera kieleckiej ekipy.

86
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Celtik, na boisku pojawia się Milasius.

85
    Po wrzutce z rzutu wolnego uderzał Shikavka, ale wyraźnie przestrzelił.

84
    Kowalski-Haberek sfaulował na własnej połowie Błanika. Okazja na wrzutkę dla gospdodarzy.

82
    Bonifacio z linii końcowej do Scaleta, który tuż zza szesnastki uderzył nad poprzeczką!

79
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Simonsen, na boisku pojawia się Gutowski.

79
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Frączczak, na boisku pojawia się Shikavka.
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Podgórski, na boisku pojawia się Zarandia.

79
    Jacek Kiełb prostopadle w pole karne rywala, ale piłka nie trafia do jego kolegi!

77
    Ostatni kwadrans meczu w Kielcach! Czy jedna z ekip przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Najbliższe minuty dadzą odpowiedź!

75
    Simonsen do Bilińskiego, którego strzał z szesnastego metra jest blokowany!

74
    Po wrzutce z prawej flanki główkował Frączczak. Piłka poszybowała nad poprzeczką!

73
    Chaotycznie, ale starają się zaatakować zawodnicy Korony Kielce.

71
    Zgranie Frączczaka na lewą flankę do Kiełba, ale piłka nie trafia do doświadczonego zawodnika.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Koj (Korona Kielce).

67
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Łukowski, na boisku pojawia się Kiełb.

67
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Malarczyk, na boisku pojawia się Danek.

65
    Na pozycji spalonej znalazł się Kamil Biliński we wcześniejszym momencie akcji.

64
    Piłka w siatce gospodarzy, ale gol nie został uznany! Arbiter dopatrzył się jakiejś nieprawidłowości przy trafieniu Misztala.

61
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Rodriguez, na boisku pojawia się Mikołajewski.

60
    Niestety, Rodriguez nie będzie w stanie kontynuować gry.

59
    Leży na murawie Rodriguez. Arbiter wzywa na murawę pomoc medyczną.

58
    Zdobyty gol dodał animuszu przyjezdnym, którzy przejęli inicjatywę.

56
    Długie podanie w kierunku Kamila Bilińskiego. Szybciej do piłki dopadł Forenc.

53
    Świetnie zaczęła się nam ta druga połowa. Przez moment gospodarze prowadzili 2:0, a finalnie zrobiło się 1:1!

51
    Gol dla Podbeskidzia!
    Strzelcem bramki CELTIK.

Ależ odpowiedź! Kamil Biliński świetnie obsłużył Celtika, który w sytuacji sam na sam pokonał Forenca!

51
    Arbiter czeka na sygnał z wozu VAR.

50
    Strzelcem bramki FRĄCZCZAK.

Jest już 2:0! Zza pola karnego uderzył Oliveira. Piłka po rykoszecie trafiła pod nogi Adama Frączczaka, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem skierował futbolówkę do siatki.

EDIT: Bramka nie została uznana. Frączczak był wcześniej na ofsajdzie.

49
    Żółtą kartkę otrzymuje Wypych (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

46
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Polkowski, na boisku pojawia się Merebashvili.
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała: z boiska schodzi Frelek, na boisku pojawia się Misztal.

46
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Szpakowski, na boisku pojawia się Sewerzyński.

46
    Początek drugiej połowy spotkania. Zaczynają podopieczni Leszka Ojrzyńskiego.

46

45+2

45+2
    Fatalnie we własnym polu karnym Simonsen! Okazję miał Łukowski, ale piłka po jego strzale została zablokowana!

45
    Paweł Pskit dorzucił dwie minuty do podstawowego czasu gry.

43
    Bardzo niecelne podanie w kierunku Bonifacio. Wznowi grę z piątego metra Forenc.

41
    Do niczyjej piłki dopadł Błanik, ale oddał strzał obok bramki przyjezdnych.

40
    Faul Corrala tuż pod linią końcową na połowie Podbeskidzia.

38
    Dobra wrzutka z lewego skrzydła Corrala, ale Łukowski nie zdołał sięgnąć futbolówki.

38
    Długa piłka do Frączczaka, który znalazł się na pozycji spalonej.

35
    Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla członka sztabu Podbeskidzia.

34
    Do stałego fragmentu gry podszedł Podgórski, ale nie popisał się udanym zagraniem.

32
    Celtik faulował Szpakowskiego nieopodal narożnika pola karnego. Okazja dla ekipy Leszka Ojrzyńskiego.

31
    Uderzenie z dystansu Bonifacio. Piłka wylądowała na trybunach.

30
    Wrzutka Podgórskiego w kierunku Frączczaka. Doświadczony napastnika złamał linię spalonego.

29
    Nie można się oprzeć wrażeniu, że zawodnicy Korony starają się "zabić ten mecz".

28
    Wrzutka z lewej flanki w pole karne "Górali". Goście przejęli piłkę.

26
    Przewrócił się na prawym skrzydle Celtik i sugerował, że był faulowany, ale arbiter nie użył gwizdka.

24
    Długie podanie w kierunku Błanika, który znalazł się na pozycji spalonej.

23
    Żółta kartka dla osoby ze sztabu Podbeskidzia.

21
    Rodriguez faulem na połowie rywala dał szansę na ustawienie się w defensywie swojej ekipie.

20
    Uderzenie Kamila Bilińskiego, który nieczysto trafił w piłkę. Futbolówka po rykoszecie wyszła na korner.

18
    Mocne wstrzelenie piłki przez Bonifacio. Wrzutka została zablokowana przez rywala.

18
    Sporo przewinień w tej fazie meczu. Tym razem faulował Błanik.

16
    Tym razem faulowany na własnej połowie był Szpakowski.

15
    Jeszcze raz Igonen, który tym razem nie był zbyt pewny przy interwencji.

15
    Wrzutka z rzutu wolnego w pole karne Podbeskidzia. Odbija futbolówkę Igonen.

14
    Przewinienie Wypycha na własnej połowie. Faulowany był w tej sytuacji Łukowski.

10
    Strzelcem bramki BŁANIK.

Gospodarze na prowadzeniu! Korona nie weszła w ten mecz, ale wygrywa 1:0! Błanik brawurowo wszedł w pole karne rywala i oddał strzał, po którym piłka wylądowała w siatce!

9
    Akcja gości lewym skrzydłem. Wrzutka Simonsena. Po wybiciu piłki przez rywali uderzał Bonifacio, jednak wyraźnie przestrzelił.

7
    Korona praktycznie zamknięta na własnej połowie. Inicjatywa po stronie gości.

6
    Przerwa w grze. Faulowany na własnej połowie był Michał Koj.

4
    Szansa dla Kamila Bilińskiego! Po uderzeniu snajpera Podbeskidzia piłka ląduje w rękach Forenca.

3
    Od pierwszych minut do ataków ruszyli przyjezdni. Podbeskidzie stara się przejąć inicjatywę.